Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1272 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

Giný
27.01.2017 5 z 5

Kotleta má úžasný styl psaní, kterému se nedá z mé strany nic vytknout.
Čtení je velice záživné a stránky jsou plné akce.
U knih od tohoto autora se nikdy nenudím a nikdy se necítím zklamaně, kromě pocitu, kdy knihu dočtu a přeji si, aby pokračovala.
Kniha má rychlý spád a čte se skoro sama. Užijete si chvilky humorné i okamžiky s erotickým nábojem a všechno je to dokonale propletené a zakombinované do příběhu, který vás nutí k čtení dál a dál, až nemůžete knihu odložit, dokud neotočíte poslední stranu.
Škoda jen, že to celé uběhlo tak rychle.

Karelvovsik
20.12.2016 3 z 5

Tak nevím. Čekal jsem víc , o hodně víc!

kevral
08.12.2016 5 z 5

Franta super!

SimaX
19.10.2016 4 z 5

Parádní oddechovka na ráno a odpoledne do tramvaje. Bohužel druhý díl je v knihovně stále nedostupný, tak si chvilku počkám.

davaprd
02.10.2016 4 z 5

oddechovka

elis0383
02.10.2016 4 z 5

jo, tak téhle knize se říká fajn zákusek...mě se moc líbila

Ereniss
01.10.2016 5 z 5

Prostě jsem nešla spát, dokud jsem to celé nepřečetla.

Holister
20.09.2016 3 z 5

Příliš krátká vychechtaná kniha.

RickyRicardo
18.09.2016 5 z 5

Akce, akce, akce, sex, krev, střeva, akce, sex. Perte to do mě! Boží jízda, já můžu jen doporučit.

Budulman
27.08.2016 4 z 5

Mám jistou teorii... Tu mi tak trošku upevňuje právě tahle sbírka povídek...
Spousta lidí psalo, že by chtěli, aby v jistém knižním seriálu "Kladivo na čaroděje" napsal jeden díl Franta Kotleta... Podle mě jich napsal rovnou 5, jen ty postavy maj nějaký jiný jména a celý se to jmenuje Příliš dlouhá swingers party.
A nebo Jirka Pavlovský napsal pár dílů Kladiva a kvůli tomu, že tam bylo toliko sexu, že by to prostě ani Kladivo nepobralo, přepsal postavy a byla na světě Příliš dlouhá swingers party...
Eeee, teda promiňte, Franta Kotleta napsal Příliš dlouhou swingers party :-)
Ať je to jakkoliv, snad si pro mě teď Franta nepřijde... Příliš dlouhá swingers party se opravdu povedla :-)

Claudius
07.08.2016 4 z 5

Další příjemný brak od mistra Kotlety. Velmi mě potěšila změna stylu na povídkovou episodnost, protože konečně vybočila z Kotletova zaběhnutého stylu "hrdina s nadpřirozenými schopnostmi kosí hajzly s ještě nadpřirozenějšími schopnostmi", přestože i tak se zde toto schéma objevilo. Myslím, že hlavní téma všech povídek se dá odhadnout již z obálky a musím ocenit autora, s jakou nápaditostí si s tím vyhrál. Navíc poslední povídka naznačuje pokračování s původní sestavou.

mazlak
23.07.2016 4 z 5

Tak toto je první kniha od tohoto autora. Velice mile mě tato kniha překvapila. Ač se jednalo o povídky, děj měl stále stejné hrdiny a jako by na sebe volně navazovaly. Démoni a kouzla byla pro mne velkým překvapením, které mělo být ve spojení se sexem. Tento žánr byl z mé strany však pouhý experiment, a nepředpokládám, že bych se kněmu v brzké době vracel. Možná si ještě někdy něco od tohoto autora přečtu, neboť jsem se místy i příjemně zasmál.

ledmed
12.07.2016 3 z 5

Moje první kniha od tohoto autora, ale jméno jsem již z dřívějška znala. Na příbězích se mi líbilo, že tak volně a nenásilně pokračovaly, ale každý ve svém duchu. No, co se týká sexu v příbězích , tak to asi bez komentáře :D, takové zajímavé pojetí. Možná si ještě někdy něco od tohoto autora přečtu.

BernardBlack
01.06.2016 3 z 5

V 16 letech bych tuhle knížku zbožnoval (spousta sexu, akce, cool hlášek a nemrtvých), ale jelikož už je mi dvakrát víc a musím se chova "dospěle" tak dávám jen průměr (ale pořád lepší než sledovat bandu ožralců v metru:)

vlkodlaq
30.04.2016 3 z 5

Znatelně slabší, než nářezy a Perunovy krve, jako by už autorovi docházel dech a nápady. Nejsem příznivcem detektivek a tady to byla jen detektivka chabě poslepovaná pornem. Je to čitelné, ale úrovně knih předchozích rozhodně nedosahuje.

kazatell
22.04.2016 4 z 5

Knihu jsem koupil omylem když jsem ve slevách přihodil do košíku co šlo :-D pak nějak vyplavala na povrch, ale řekl jsem si že po tom co jsem četl předtím, tímhle "pornem" nemohu nic zkazit, autora jsme neznal a tak sem knihu zařadil podle názvu. Svůj úsudek jsem vyvrátil už po přečtení prvních stránek a než jsem za pár cest do práce knihu dočetl získal jsem nového oblíbeného autora. Bohatý jazyk a trefné přirovnání krásně podpoří příběh a čtivý děj vás donutí číst kdykoli máte chvilku čas. Jedinou výtku mám k přechodu kapitol, kdy jsem to někdy skoro ani nepoznal

hamtalka
02.04.2016 3 z 5

Hezké, ale čekal jsem víc. Taková sbírka detektivek.

feflo
12.03.2016 4 z 5

... víceméně souhlasím s pilarem... hlavně, co se týče čtivosti knížek p. Kotlety... opravdu velmi příjemné a záživné počtení... jen ty závěry mi pořád připadají poněkud uspěchané... jak už jsem psal jinde - je to jeden z (pro mne) nejlepších českomoravských autorů tohoto žánru...

dpxcz
08.03.2016 5 z 5

Mé první setkání s Františkem Kotletou mi hodně připomělo Jiřího Kulhánka, jako kdyby to byli bratři spisovatelé. Povídky jsou čtivé, akční a oblíbená zbraň je CZ 75 (narozdíl od Kulhánka, který preferuje Glock).

pidalka777
18.01.2016 4 z 5

Povídky nemám moc ráda, ale u těchto jsem se velice bavila. Knížka je velice čtivá a zajímavá. Nejvíce se mi líbila asi první povídka. :)

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 925x