Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1272 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

lakyh
31.12.2019 5 z 5

Moje první setkání se spisovatelem Kotletou a musím říct, že jsem nic moc nečekal, jen jsem si chtěl přečíst nějakou oddechovku s nádechem erotiky a sexu a stokrát to předčilo moje očekávání, nečekal jsem že je tu tak skvělý spisovatel a já o něm dosud neslyšel a nic od něj nečetl. Naprosto perfektně napsané, extrémně čtivé, děj napínavý a zajímavý a originální od začátku do konce a skvěle popsané erotické scény, velmi realistické se správně volenými slovy...naprosto jasných 5 hvězd a stejně tak jasné, že to nebude jediná kniha kterou si od Kotlety přečtu...

Elea
12.12.2019 2 z 5

Knihy autora považuji za celkem příjemnou a nenáročnou oddechovku. Tato kniha je však zatím jednoznačně nejslabší z toho, co jsem od autora četla.

Masoterian
28.11.2019 4 z 5

Ruku na srdce, Kotleta jako spisovatel za moc nestojí. Píše dost šroubovaně a často se opakuje. Cituju: "Vzal z police láhev se světle hnědou tekutinou značky, kterou jsem v životě neviděl, a nalil z ní do dvou sklenic. Přitom druhou rukou dočepovával piva do orosených sklenic." Jako sorry, ale tyhle dvě věty by za sebe nedal ani študák do maturitní slohovky. Nevim, od někoho kdo je mezi fans český fantastiky takhle glorifikovanej bych čekal víc - další zavedený český jména - třeba Žamboch, Kopřiva, Pavlovský - jsou všichni o ligu dál - o Kulhánkovi ani nemluvim. Nemyslim to jako hate, spíš mě to mrzí, protože tomu nemůžu upřít atmosféru, moc se mi líbila kapitola o Pražských kobkách, stejně jako pořádnou dávku fantazie, spousta hlášek vás donutí k hlasitýmu vyprsknutí automaticky vyvolávajícím nechápavý/pohoršený pohledy okolí a obzvlášť oceňuju celkovou nepřiposranost - akorát mě trochu zklamalo, že Franta přešel z oblíbenýho "cikán" na pseudokorektní "Rom" :)) hodnotim vysoko, protože jsem se bavil hodně, ale jistýmu zklamání se neubránim. A nakonec, nenapadlo by mě, že něco takovýho někdy napíšu, ale toho šukání bylo snad až trochu moc :))

martin3554
04.11.2019 4 z 5

Pěkně namíchaný koktejl násilí, sexu, sci-fi. Kniha na dlouhé zimní večery.

petrzel
22.10.2019 5 z 5

Četla jsem kvůli výzvě, ale kniha mě nadchla a moc se mi líbila.

koubin007
20.10.2019 2 z 5

Pro mě odpočinkový autor, který sice vůbec nerozumí zbraním, taktice ani lidské anatomii a presto píše béčkové akční trháky se spoustou zbraní a krve. Tahle série je prostě přesně jeho odflaknuty, nedotažený a místy nelogicky styl, ale já ho prostě mám rád. Hlavně proto, že se u toho dá skvěle relaxovat.

OBRZlobr
15.10.2019 4 z 5

Moje první setkání s tímto autorem. Kniha mi přišla jako scénář na béčkový, akční, mládeži nepřístupný film. Musím ale dodat, že mě ta kombinace neskutečně bavila! Určitě se k autorovi ještě vrátím, abych si odpočinul u nějakého dalšího podobného počinu.

Manifest blech
14.10.2019 1 z 5

Jsem si řekla, od Kotlety ještě nic přečteného nemám, zkusím to. A konstatuji, že tohle není můj šálek čaje. Velmi kontroverzní, a ba proč ne. Dokážu si představit, že by se to dalo udělat i filmově a dost by si s tím vynahráli.

Kory98
08.10.2019 3 z 5

No tohle bylo pro mě trochu překvapení i když nedokážu popsat, co jsem očekávala. Moje první setkání s panem Kotletou. Přiznám se, že jsem zvyklá na jiný druh fantasy, proto tuhle knihu pořád vstřebávám. Řekla bych, že jsem jí trochu vyvedena z míry, ale ne v negativním slova smyslu. Reálný příběh s fantasy prvky + detektivní zápletka k tomu. Sexu mi přišlo tak akorát, scény tam dokonale zapadají. Přečteno za pár večerů, prostě dobře namíchaný koktejl. Určitě zkusím i nějakou jinou Kotletovu knihu.

katchamccall
07.10.2019 4 z 5

Dobře se to četlo, démoni, akce, prostě super. Ale klidně bych zvládla víc ujetostí :D.

Maroviches
23.09.2019 5 z 5

Nikdy jsem podobný kousek nečetl, ale byla to neskutečná bomba!
Parádní relaxační knížka, kterou si prostě chcete přečíst, když už potřebujete vypnout, a přenést se do světa plného sexu, démonů a násilí.
Kotletovy vtípky mě neskutečně bavily a jeho citoslovce, jako třeba ,,ratatatata,'' byly snad ještě lepší. ;D
5/5 Fakt jsem si ji užil, a dokonce i několikrát nahlas zasmál, což jsem už u knížky nějakou dobu neudělal. :D

mirabl
29.08.2019 4 z 5

(audiokniha). Ke svému překvapení jsem to dokázal poslouchat 2x za sebou, bo ten mix magie, sexu, ostře nabitých bouchaček ČZ 75 a perfektních hlášek mi jednoduše padnul do noty. 90%.

VeronikaKrake
16.08.2019 5 z 5

Paráda jako vždy.

FlLys
15.08.2019 3 z 5

Příjemná oddychovka, neměla jsem moc velká očekávání, takže jsem rozhodně nemohla být zklamaná, dokonce jsem se občas i zasmála (přirovnání v knize jsou opravdu originální), nicméně jsem knihu četla do Výzvy - děj, který se odehrává v Ostravě, takže přece jen jedno zklamání přišlo, v knize se vůbec o Ostravě nemluví, ani z vlaku, kde to těch 36 lidí, kteří to mají v současnosti zařazeno ve výzvě vzali?

ZlýJabko
07.08.2019 2 z 5

Byv obdarován, nemohl jsem nepřečíst, i když mě odpuzuje už samotný název, obálka i font.
Kotletu neznám, ale Kulhánka jsem čítával na střední a tenhle pán se mu nějak snaží přiblížit. Teda přiblížit... Asi takhle, je to jako kdyby Kulhánka četl nadrženej puboš v osmičce a úporně se snažil vypotit něco podobnýho, jen do toho vrazí svoje hloupé, nezkušené masturbační fantazie (které naštěstí nikdy s nikým nezrealizuje).
Kotleta je tedy věčný mladík a já mu to přeju, ale konzistentnější obsah bych našel asi i v hajzlíku po... no, třeba po příliš dlouhé swingersparty.

lumpíkcz
04.08.2019 4 z 5

Kdo má rád Kulhánka tak se mu to bude líbit .

Vera Silent
17.07.2019 5 z 5

Knizecka se cte lehko, nektere slovni obraty me opravdu moc pobavily a navic ma kazdy pribeh ulitly smrc. Budto sexualni nebo brutalni ci oba dohromady. Navic mam rada detektivky i fantasy a zde ta kombinace za me funguje. Toz jasne, ze bych to asi nevyzvedla za vzor zanru, ale uz jsem se k nekterym castem pribehu i vratila a cetla je znovu. To je u me znamka kvality. Nebo dukaz vlastni zvracenosti.

Host do domu
11.07.2019 5 z 5

Naprosto skvělé. Moje první kniha s neuvěřitelným spádem, osobitým hlavním hrdinou, plná chlapských hlášek a chlapského myšlení vůbec.
Jestli existuje čtení pro chlapy, tak je to tohle.
Jao úplný opak pak volím Pýchu a předsudek.

lassse
09.07.2019 4 z 5

No čekal jsem dost, ale zase mě to dostalo. Zejména "prostřední" povídky jsem moc nedával. Kam se hrabe starej prasák Bukowski. Ale dobrý, lehce se to čte a nemusí se u toho přemýšlet. A je tam spousta hlášek a narážek ;-)

stanislav0373
28.06.2019 4 z 5

Asi nejlepší kniha s Jaromírem Soukupem a Kateřinou Brožovou :-) Původně jsem knihu čekal trošku jinou nicméně zhltnuto na dovolené během chvíle...

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 925x