Tom Kečup & pes Vorčestr

Tom Kečup & pes Vorčestr https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51367/bmid_tom-kecup-a-pes-vorcestr-moJ-51367.jpg 4 27 7

Bláznivé příhody bláznivé dvojice. Obálka a ilustrace Jaroslav Weigel. 1. vydání.

Literatura česká
Vydáno: , Paseka

Tom Kečup a pes Vorčestr , 1991

kopeceli
10.06.2022 5 z 5

Tuhle útlou knížečku miluju od prvního otevření a často se k ní vracím ve chvílích smutku. Jen tak někde otevřu a je mi líp.
Najít tak Šafránový oudolí, to by bylo!

Merlinit
08.09.2020 4 z 5

Tuze pěkné povídání, takové roztomilé!

Ujko
10.06.2020 5 z 5

Divoký západ trochu jinak, pohodová knížečka pro rychlé zahnání blbé nálady.

katerina5544
12.06.2019 5 z 5

Pobavilo :-) Tom a pes Vorchestr jsou prostě boží a ten jazyk, kterým je to psáno taky :-)

JointlieKat94
26.02.2018 4 z 5

Není to úplně můj šálek kávy.. ale nad pár stránkama jsem se nasmála. Chvilku trvalo, než jsem si tu řeč osvojila, i když na ní není vcelku nic špatného. Knížečka ale potěšila, přečtena byla za pár hodin. :) líbilo se mi.

Přítomný ženský se tetelily blahem a kejvaly při každým slově pastora jak pole zralejch kukuřic.

qwill
25.01.2016 5 z 5

Jednou večír se koroner Remington napil grogu, zakejval na Vermuta o další hrnek, utřel vousy a povídá chlapcům: Jářku, Kečup s Vorčestrem maj zlatý srdce a nedám ani vystřelenou patronu za to, že některej z přítomnejch gentlemanů si myslí něco jinýho. Tadlencta jejich zatracená dobrota se za nima vodjakživa táhne jak barva za mizerně střeleným kojotem a každej, kdo vo ně někdy vočima zavadil, to musí tutově podepsat.

Ikkju
17.06.2013 5 z 5

Knížečka která mě naučila mít respekt ke komínům! Krátké, ale vtipné až úderné... líbilo se mi velmi.