Úžasný deník - Extra speciální (po)choutky

Úžasný deník - Extra speciální (po)choutky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225608/uzasny-denik-tom-gates-extra-specia-225608.jpg 4 20 5

Tom Gates série

Napadly haldy sněhu, takže škola bude jeden den zavřená. SUPER! Škoda, že volno musím trávit s krajně otravným Marcusem. Vykopávky budou slavit zlatou svatbu. Strýček Kevin si myslí, že skvělým dárkem bude rodinný portrét. To je dost daleko od mojí představy o dokonalém dárku. Delii se ten nápad taky nezamlouvá. Pořád je nevrlá, to ale není nic nového.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Tom Gates: Extra Special Treats ( . . . not) , 2013

dájavídek
23.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Tom Gates zase v akci. Tentokrát se Marcus vytahuje s obrovskýma saněma, které nefungují.

TimeLord
27.08.2018 3 z 5

Pred nejakou dobou som túto sériu čítaval

RiodeJaneiro
08.08.2017 3 z 5

Kniha docela ušla, když jsem ji před pár roky četl líbila se mi mnohem méně než poseroutka.

Knižní střípky
25.06.2017 3 z 5

Nejsem cílovka, ale rozhodně mohu říci, že mně se zase Tom Gates líbil více než celý slavný Poseroutka, ale jak říkám, nejsem dítě, jsem matka dítěte, které si knihu doneslo z knihovny. Rozhodně mi je hlavní hrdina celkově sympatičtější než Greg z Poseroutky...a osmiletá dcera se u něj směje rozhodně častěji než při Poseroutkovi.

stetty
07.07.2015 4 z 5