Šílený deník - Super hustý výmluvy!

Šílený deník - Super hustý výmluvy! https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124082/bmid_sileny-denik-super-husty-vymluvy-65eda557a0808.jpg 4 36 10

Tom Gates série

Pokračování deníku Toma Gatese. Přehled zlatých hvězdiček! Dostat se na PRVNÍ místo TABULKY zlatých hvězdiček třídního učitele Fullermana je trochu OŠIDNÉ! Předdevším kvůli následujícím okolnostem: 1. Marcus Meldrew je podlý darebák, který podle mě nemá za lubem NIC dobrého. 2. Bolí mě zub, a to TAK, že se ANI nemůžu soustředit na kreslení při hodině. 3. V jednom kuse mě rozptylují zajímavé činnosti jako PLAVÁNÍ, odchyt brouků a především oblíbená zábava: rozčilování sestry Delie.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Excellent Excuses (And Other Good Stuff) (Tom Gates) , 2011

dájavídek
16.07.2023 5 z 5

Hodně mě to bavilo!

TimeLord
27.08.2018 3 z 5

Pred pár rokmi som to čítaval :)

Verča16
11.06.2018 1 z 5

50 na 50 ale jinak ušlo

Knižní střípky
25.06.2017 3 z 5

Nejsem cílovka, ale rozhodně mohu říci, že mně se zase Tom Gates líbil více než celý slavný Poseroutka, ale jak říkám, nejsem dítě, jsem matka dítěte, které si knihu doneslo z knihovny. Rozhodně mi je hlavní hrdina celkově sympatičtější než Greg z Poseroutky...a osmiletá dcera se u něj směje rozhodně častěji než při Poseroutkovi.

lama_on_line
12.01.2017 1 z 5

Deníky malého poseroutky jsou fajn, další podobné ještě taky, ale tohle mě tedy neoslovilo. Musela jsem se dost přemáhat, abych vůbec dočetla.

stetty
07.07.2015 4 z 5

moc hezká knížka....... Zábavná a vtipná... Doporučuji všem malým dětem.... nádherné obrázky ......

bookwoman
23.04.2015 4 z 5

Pěkná kniha,ilustrace taky.

Komu se kniha líbila ať dá palec nahoru!!!

jajaja136
01.01.2014 5 z 5

Super knížka i když je dlouhá tak jsem jí měla hodně rychle přečtenou.

*Renat*
02.12.2012 5 z 5

Ano je pravda že se to čte velmi rychle je tam třeba celý velký obrázek na celé straně a jinak na každé stránce je nejmíň 5 obrázků :D :)

Issiriana
31.07.2012 3 z 5

O trochu lepší než první díl. Číst se to dá (a docela rychle!), menší děti to určitě ocení. :)