Tokijský ghúl 2

Tokijský ghúl 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323940/bmid_tokijsky-ghul-2-3fF-323940.jpg 4 267 30

Tokijský ghúl série

Tokijský ghúl je temný a atmosférický mix hororou a mafiánky. Hrdina se má stát svačinou jedné ghúlky, jenže díky souhře okolností ghúlka umírá, on je těžce zraněný... a aby přežil, jsou mu transplantovány orgány mrtvého montstra. Najednou jeho život prudce změní, není schopný jíst normální jídlo, a postupně proniká do světa, ve kterém žijí ghúlové živící se lidmi a brutální policejní organizace, které po nich jdou.... celý text

Literatura světová , Horory , Komiksy

Vydáno: , Crew

東京喰種トーキョーグール 2 (Tokyo Guru 2) , 2012

evickakyticka
19.01.2024 3 z 5

Musím přiznat, že první díl se mi líbil víc. Nevím, jestli budu pokračovat...

Lenny33
30.12.2022 3 z 5

Přišlo mi, že začátek se strašně vlekl, ale poté se děj rozjel. Jen mi nějak nejde vcítit do postav a vlastně ani nevím, zda se budu pouštět do dalších dílů.

Kopta
11.12.2021 4 z 5

Standarty se stále drží. Máme nové antagonisty, kteří zřejmě budou dělat neplechu ještě dlouho, svět se prohlubuje a tvůrci opět dávají možnost obrazům a asociacím aby mluvili za postavy. Něco, co vídáme občas u DC a tady to máme nečekaně taky. Jedeme dál!

alishek
15.10.2021 4 z 5

Skvělá kresba, zajímavý děj, čte se to velmi dobře. těším se na další díl.

katallinka
03.10.2021 4 z 5

Velmi zajímavý příběh, stejně dobrý jako první díl. Hlavní postava je sympatická, což se mi u mangy většinou nestává.

Vjeerus
18.06.2021 5 z 5

Příjemné pokračování příběhu. Děj se začíná rozvíjet a komplikovat. Na scénu přicházejí nové postavy do rolí nepřátel, které jsou velmi zvláštní a jsem zvědavá, co jsou vlastně zač. Hlavní hrdina stále bojuje se svým přesvědčením (sakra ten má ale morálku! :D).
Více se dovídáme i o samotných ghúlech.
Rozhodně mě víc a víc zajímá, jak tento příběh celý dopadne a doufám, že pár domněnek, které si začínám vytvářet se splní a že mi další svazky zodpoví množící se otázky.
Za mě má tato manga rozhodně dobře našlápnuto.

Marbla2004
29.04.2021 3 z 5

Druhý díl srovnatelný s prvním. Příběh mě nezaujal natolik, abych četla další díly. Kresby, musím říct, fakt hezké a hlavní hrdina docela sympatický, ale prostě mě to zas tak nenadchlo. Čekala jsem víc akce a ne tak pomalý rozjezd.

Krekrína
12.01.2021 4 z 5

Moc mě to bavilo, stejně jako první díl. Úžasná kresba, úžasný příběh.

Eillen
16.07.2020 3 z 5

K prvnímu dílu jsem se dostala jen z důvodu, že jsem si na dovolenou zabalila knihu, kterou už jsem četla. A tak jsem sáhla po Ghúlovi a čekala, co z toho bude. Musím přiznat, že pocity z prvního dílu bych vyjádřila "Hm..." (spolu s mírným pokrčením ramen). Nezaujalo mě to ani příběhem ani kresbou. Ale stejně jsem sáhla po druhém dílu. A konečně (pro mě) to začalo mít děj. A tak i když to nejprve vypadalo, že tohle není můj šálek kávy, sérii si rozhodně hodlám dočíst.

DarthSoren
31.05.2020 5 z 5

5 hvězdiček bych zfleku dal už jenom za obálku, Touka je na ní nádherná. Ale i příběh se hezky rozvíjí, kresba je opět jako u prvního dílu velice pěkná. Jediný menší problém jsem měl s Amonem, který se v anime asi povedl víc. Určitě si koupím i další díly.

Pitbullka
22.03.2020 4 z 5

Druhý díl, kde zase o něco víc pronikáme do světa ghúlů. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál. Na můj vkus trošku pomalejší rozjezd.

martunka
10.12.2019 4 z 5

Tak určitě je to dobré seznámení s hlavními hrdiny. Příběh se rozjíždí pomalu, ale pak má rychlý spád.

yonda
08.10.2019 4 z 5

Přečteno za cestu do práce a zpět. Škoda ,že nemám další...

Annkag
21.05.2019 4 z 5

Úžasné pokračovanie.
Zaujímavý vývoj života ghúla a človeka.Zistenie,že existovať sa dá....dá sa naučiť i tváriť sa že jeme.
Osud dcérky a matky vháňa trocha slz do očí....a príchuť pomsty.
,,Holubice,, ktoré prilietajú neprinášajú na krídlach príchuť mieru ale blížiacej sa katastrofy....Pretože v okrsku 20.sa začína všetko meniť.

Ran
05.09.2018 5 z 5

Druhý díl má skvělý příběh, který se rozvíjí velmi dobře a úžasné ilustrace.

Ajinka126
02.08.2018 5 z 5

Jsem asi lapená na udičku, protože mě to nesmírně baví a chci vědět, co bude dál. To je snad nová závislost :). Druhý díl má v sobě emoce a napětí a umí to udržet moji pozornost a zájem.

Wojta777
23.06.2018 5 z 5

Nevím co napsat, jelikož druhý díl byl stejně výborný jako první. I když musím říct, že tu bylo víc zvratů a Kaneki získal svou ikonickou masku, která je vážně krutopřísná. Za mě 5 hvězdiček.

Ekiara
02.01.2018 5 z 5

Opět mě manga překvapila. Myslela jsem, že už mě ani v druhém díle nic nepřekvapí, když jsem anime již viděla, ale přesto jsem si pokračování ráda zopakovala a užila ^^
Nevím, jestli budu chtít ihned třetí díl, ale chtěla bych si ho někdy koupit.
Asi se mi tento díl líbil i více než ten první, ale každý měl něco do sebe. I druhý byl plný nečekaných momentů a pronesených vět. Tokijský ghúl má opravdu skvělé postavy a kresbu :)

BarbLangdon
22.12.2017 5 z 5

Úžasné!!

Lenka.Vílka
13.12.2017 5 z 5

Konečně se něco začne dít. Vlastně jsou zde vysvětleny všechny nesrovnalosti, ke kterým jsem měla výtky v prvním díle. Že to s tou ignorací ghúlů ostatními je trochu jinak. Že všichni nejsou jenom krvelačná monstra. Vlastně se rozjíždí dobrý a zajímavý příběh.
Jenom mě stále mate jedna věc. Popisy chutí. Ale já jsem jenom Čech, takže nevím, jak chutná sušená tráva a vydělaná kůže. Ani neznám smrad mraveniště. Ale je pravda, že podobné popisy nepředstavitelných věcí se nachází v hodně knihách. Jestli to rozvíjí fantazii nevím, ale teď je naštěstí zima, takže nemusím běžet do lesa čmuchat kolem kopečků mezi stromy!
Kresba je stále nádherná a skoro mi přijde, že na ní příběh hodně stojí (ale děj je super, opak jsem tím říct nechtěla). Hlavně v akčních scénách a nechutnostech (a hlavně Kanekiho maska, ta mě dostala). Jestli byl tenhle díl o dokázání, že jsou lidé stejná (možná větší) monstra než (jako) ghúlové, svou stranu jsem si vybrala. Rozdíl mezi zabitím a umučením známe...

"Už nechci jen tak stát a bezmocně přihlížet."

horory manga anime (Japonsko) ghúlové

Sui Išida (p)