Tohle je pletení

Tohle je pletení https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333384/bmid_tohle-je-pleteni-N19-333384.jpg 4 4 3

Jste z pletení a všech návodů na hladce-obrace celá popletená? Sáhněte po této knize. Na jejích stránkách se dozvíte vše, co by začínající pletařka měla znát. Od úplných základů, jakým je výběr jehlic, přízí a pomůcek, se postupně dostanete k první upletené šále a naučíte se i to, jak uplést copánek nebo jak zkrotit ponožkové jehlice. 10 podrobných návodů na 10 moderních a užitečných výrobků vás provede základy s lehkostí, vtipem a porozuměním pro začátečnické nezdary.... celý text

Elea
06.12.2023 3 z 5

Trochu překombinovaná kniha pro naprosté začátečníky, autorka se sice snažila základy podrobně vysvětlit, ale spíš to v jejím podání vypadá komplikovanější než to skutečně je.

strana1-100
12.05.2023 5 z 5

Jak knížka o pletení, tak knížka o háčkování od paní Martiňákové jsou skvěle napsané. Srozumitelné popisy, kvalitní, přehledné a dostatečně velké fotografie. Co velmi oceňuji, je, že knížka je dosti osobní - autorka popisuje, jak co dělá ona, jaké má s čím zkušenosti - takže má čtenář pocit, jako by s ním osobně mluvila. Navíc se stala i modelkou pro své výtvory.
Začínající pletařce nebo pletaři bych nemohla doporučit lepší knížku než tuto. Dozví se v ní nejen to, jak se plete hladce a obrace, ale taky jak vytvořit několik základních vzorů, vyrobit bambuli, udělat knoflíkovou dírku i opravit chyby. A to všechno na konkrétních jednoduchých projektech.
Jak jsem se v knížce dočetla, autorka vede i kurzy pletení, bezesporu je tedy zručná pletařka. Proto bych velmi uvítala, kdyby ve stejném duchu, jako je tato knížka, vytvořila knihu, která vede čtenáře k dalším, větším projektům, jako jsou vesty, svetry, šaty atd. I když by byla tlustší a dražší, ráda bych si ji pořídila do své knihovny.

Eorin
26.09.2017 4 z 5

pro úplné začátečníky, kteří si chtějí především zkusit, jestli by je pletení bavilo, je tato knížka naprosto dokonalá. Hezké a barevně příjemné zpracování, dobré tipy a návody. Doporučuji

domácí výroba

2016  75%Tohle je pletení
2017  96%Tohle je háčkování

Kniha Tohle je pletení je v