To prší moře

Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout do křehkých duší, osudů a životů, které jsou tak podobné těm co žijeme. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o pocitech. O bolesti, o nedorozumění, o strachu, o bezpodmínečné lásce, o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. O naději....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483605/big_to-prsi-more-OQv-483605.jpg 3.71368

Kniha To prší moře

Páájinka
11.12.2021

Moc zajímavá kniha. Propracovaná. Všechno do sebe na konci zapadlo.

Havrnka
17.11.2021

Nejsem milovnicí psychologických příběhů. Ze začátku knihy se mi do děje nedařilo proniknout. Několikrát jsem i byla přesvědčená, že přestanu číst. Ale "něco.." mi nedalo a já pokračovala. Nakonec se mi příběh nezdál ani tak hrozný.

The_Kim
17.11.2021odpad!

Bohužel, naprostý brak. Připomíná mi to nepovedené středoškolské práce. Knihu jsem sice dočetla, ale rozhodně si žádnou jinou nekoupím.

FoxFox
21.10.2021

Určitě nedoporučuji začínat číst Radku Třeštíkovou knihou To prší moře. První polovina knihy je napsaná hodně zmatečným způsobem, který myslím může leckterého čtenáře od čtení odradit a po další knížce této spisovatelky už nesáhne. Taky mi vůbec neseděl rádoby poetický styl psaní, který Třeštíková místy používala. Z počátku jsem měla chuť knihu odložit, trvalo mi dost dlouho, než jsem se začetla a na poněkud zmatený styl vyprávění si zvykla. Čím víc se ale čtenář seznamuje s příběhem a postavami, tím více se stává kniha čtivou, od druhé poloviny jsem ji nemohla odložit. Chování hlavní hrdinky nechci soudit, její život byl opravdu komplikovaný a bůhví, jak by se člověk v její situaci zachoval.

dzejkbeltygros
06.10.2021

Tisíc lidí, tisíc chutí. Knížka není vůbec špatná, ale nemusí sednout každému. Příběhy postav jsou opět zajímavě protnuté, jak to umí autorka popsat, nechybí zápletka, drama i trochu psycha. Celkově mám dobrý dojem, i když to nebylo něco, z čeho bych si sedla na zadek.

martinap1
06.09.2021

Knížka se mi nelíbila,taková jedna velká depka. Nesympatická hlavní postava, pro mě naprosto nepochopitelné myšlenkové pochody, sebedestrukce, zmar. Nedoporučuji.

Dejna07
30.08.2021

První půlka knihy mi přišla jako dokonalý psychologický román. Líbilo se mi přeskakování v postavách i v čase. Mělo to spád. Pak jsem si jednu chvilku připadala, jako bych po letech znovu četla lanczovku, ale jen chvilku.... Ale celkový dojem dobrý :-)

Sixao
17.07.2021

Knihu jsem přečetla před 3 lety. Těžko zpětně, protože ve mně vůbec nic nezanechala.