To pravé jídlo při těhotenské cukrovce, Účinná alternativa ke konvenčním výživovým doporučením https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 5 3

Skutečně revoluční kniha v oblasti léčby těhotenské cukrovky, která v mnohém převrací léta zavedené dietetické postupy. Je určena jak odborné, tak i laické veřejnosti jako nejúplnější zdroj informací k tomuto tématu. Zároveň obsahuje praktické návody, jak přirozeně kontrolovat hladinu cukru v krvi pomocí správné životosprávy a konzumace opravdového jídla včetně receptů na doporučované pokrmy. Český překlad je obohacený poznámkami MUDr. Hany Krejčí, která se těhotenské cukrovce věnuje již řadu let. Autorka Lily NICHOLS, RDN, CDE je registrovanou nutriční poradkyní a certifikovanou lektorkou v oblasti diabetu. Věnuje se také výzkumu v těchto oblastech, zvláště pak problematice prenatální výživy.... celý text

Literatura naučná Rodina Zdraví
Vydáno: , Altenberg

Real food for Gestation Diabetes, An effective alternative to the conventional nutrition approach , 2015

adorjas
28.02.2021 4 z 5

Nečakajte knihu receptov- táto útla knižka vám skôr porozpráva tú omáčku okolo toho. Prečo, dôvody, zásady zdravej stravy a podobne, ako približne počítať sacharidy, prečo je pohyb dôležitý (+ na konci zopár receptov).

kacenka72
24.01.2021 4 z 5

Pokud vám v dia poradně dají jen info ve stylu “omezte cukr a sladké”, tak tato knížka vám osvětlí, co, proč a jak dělat v rámci zvládání těhotenské cukrovky. Pro mě super doplnění k webu tehotenskacukrovka.cz

zlinissi
11.02.2020 4 z 5

Útlá knížka shrnující poznatky k těhotenskému diabetu. Oceňuji, že se i v ČR dostane do povědomí, že se nejedná o totéž jako DM I. či II. typu. Řekla bych, že tato diagnóza prochází v posledních letech u nás velkými změnami a doporučení a postupy diabetologů nejsou jednotné. Doplňkové poznámky překladatelů kurzívou o tom, jak je to v ČR hodnotím jako nejpřínosnější.

těhotenství těhotenská cukrovka

Lily Nichols
americká
2019  84%To pravé jídlo při těhotenské cukrovce, Účinná alternativa ke konvenčním výživovým doporučením
2020  95%To pravé jídlo v těhotenství

Kniha To pravé jídlo při těhotenské cukrovce, Účinná alternativa ke konvenčním výživovým doporučením je v