To nejlepší z večerníčků

To nejlepší z večerníčků https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35527/bmid_to-nejlepsi-z-vecernicku-I1i-35527.jpg 5 35 10

Nejoblíbenější dětský pořad na české obrazovce Večerníček slaví letos 40 let od svého vzniku, a protože jeho příběhy mají u dětí velký úspěch i v knižní podobě, připravili jsme výbor toho nejlepšího, co se za dlouhých 40 let dětem nejvíc líbilo. V barevné a bohatě ilustrované knížce najdete dvacet příběhů těch nejoblíbenějších postaviček, jako jsou Mach a Šebestová, Rákosníček, Křemílek a Vochomůrka, Malá čarodějnice, Bob a Bobek, Runcaje s Mankou i Cipískem, Štaflík a špagetka, Maková panenka a motýl Emanuel nebo Víla Amálka či neposedná koťata Macourek, Camfourek a Pacička.... celý text

Simikik
Simikik
01.12.2020 5 z 5

Čteno synovi před spaním a pro mě to byly okamžiky návratu do vlasního dětství! Kvalitní české pohádky bez nesmyslů. Krásné ilustrace, které pohladí duši a nezkazí dítěti vkus!

Adel822
Adel822
29.11.2020

Tuto knihu jsem četla sestrám před spaním kniha je moc hezká ale občas jsou kapitoly na můj vkus moc dlouhé.

Hani77
Hani77
09.01.2019 5 z 5

První kniha, kterou jsem starší dceři koupila ☺. Každý den můžete číst o jiném Večerníčku a ty nejoblíbenější si pak koupit/půjčit pro přečtení dalších příběhů ☺.

Jitka_Roškotová
Jitka_Roškotová
04.02.2017 5 z 5

Krásná knížka. Dostaly jsme ji s dcerkou jako dárek a moc se nám líbila. Každý večer jsme si přečetly jeden příběh a pokaždé se tak ocitly v jiném Večerníčku. Já si u toho zavzpomínala na své dětství a ona se zase seznámila s různými pohádkovými postavičkami, o kterých jsme si pak víc přečetly v jejich vlastních knížkách...

jitka7
jitka7
17.10.2016 5 z 5

Nádhera. Doporučuji všem, kdo mají děti. Nejenže tato kniha baví děti, ale baví dospělé, jelikož vzpomínají na své oblíbené večerníčky.

kamila234
kamila234
15.06.2016 5 z 5

Je to krásná kniha ja mám ráda vecernicky ale moje nejoblíbenější vecernicky jsou mach a sebestova, maxipes fik, baryk,rakosnicek,rumcajs.a sejtrocek.

Milena79
Milena79
06.09.2013 5 z 5

Pro všechny čtenáře, kteří mají rádi večerníčky.

tyzik.cejka
tyzik.cejka
26.08.2013 5 z 5

opravdu něco co se nevidí každý den Večerníček si oslavu opravdu užil++++++

Matematicka
Matematicka
30.04.2013 5 z 5

Výběr z "večerníčkových" knih, sestavený k Večerníčkovým 40. narozeninám. Je zde dvacet příběhů, vybraných z "večerníčkových" knih. Kromě těch nejznámějších večerníčků např. také z knihy "Ze života rodiny Horáčkovy". Moc se mi nelíbily úvodní texty, kde se Večerníček potkává s jednotlivými večerníčkovými postavičkami. Ale pokud je přeskočíte, máte tu výborný výběr příběhů, které děti znají už z televizní obrazovky, v jedné knize. No a pokud se vám bude některá příhoda obzvlášť líbit, nezbyde než si přečíst celou knihu... K tomu, co znají děti z "rychlé" televizní obrazovky, se tak s nimi lze vrátit, v klidu si prohlédnout obrázky a o příbězích malých hrdinů si více popovídat... Pro malé čtenáře od čtyř let myslím ideální čtení. U nás tedy tato kniha slavila úspěchy.

iti
iti
04.11.2012 5 z 5

Pro večerní čtení moc pěkná.