To na tobě doschne / Das trocknet an dir

Povídky spisovatele Ivana Krause o jedné letenské rodině navazují na první příhody obsažené v naší dvojjazyčné, česko-francouzské knize Rodinný sjezd / Réunions de famille. Stejně jako Ivan Kraus se neustále při svém kočovném povolání herce stěhuje z Německa do rancie, i my jsme přestěhovali jeho povídky z francouzštiny do němčiny. Pro středně pokročilé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39153/to-na-tobe-doschne-das-trocknet-ad-dir-39153.jpg 4.4313
Humor, Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno, Garamond

Kniha To na tobě doschne / Das trocknet an dir

ZuzanaK.

Pohodová kniha do busu/tram nebo do čekárny.

Luvy

Roztomily... smala jsem se nahlas.

Pavlína79
11.11.2020

nevim, jestli je to rodinou nebo vypravěčem, ale je to zábavné

evvva
09.11.2020

Takový styl humoru mám ráda. Tohle mě baví. A v dnešní šílené době potřebujeme pobavit víc, něž kdy jindy.

Anannas
20.10.2020

Tahleta kniha mě neskutečně pobavila. Humor mi připadal podobný s tím, který používá i Jerome Klapka Jerome, a hrozně mi vyhovoval. Úplně si dokážu představit malého Jana Krause, jak uteče k jezeru hrát si s kamenama nebo se zamkne na záchodě :-)

knihojed
17.10.2020

Krausův vtipný vypravěčský styl mě vždycky dokáže pobavit. Na jeho knihy musím mít tu správnou náladu - čili chuť na nějakou tu pěknou oddechovku.

DanaKa81
02.10.2020

Fajn kniha pro pobavení o trampotách Krausovy rodiny a napsaná s humorem jemu vlastním. Metodu to na tobě doschne dobře znám, takže za mě určitě ano!

venda99
26.09.2020

Za mě je to tak 50:50
Někde jsem se smál a jinde mi to přišlo nudné.