To je ono!

To je ono! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348913/mid_to-je-ono-fRY-348913.png 4 8 5

V graficky výrazně zpracované publikaci představuje autorka, zkušená lékařka a koučka, moderní psychologické poznatky tak, aby byly užitečné a prakticky použitelné pro manažery a lidi v pracovním prostředí.

hanavka
18.11.2023 4 z 5

Příručka mi příjde skvělá. Krásně shrnuje vše, s čím se začínající manažer potýká. Je to jasně, pochopitelně a zajímavě sepsáno a vysvětleno. Nerozumím tak nízkému hodnocení. Za mě určitě doporučuji.

Merag
26.03.2020 4 z 5

Knihu jsem si koupil, kvůli práci. Chtěl jsem se trochu vzdělat v oblasti psychologie. Jako naprostý laik jsem všemu rozuměl a ocenil jsem i jazyk, který byl pro mě srozumitelný. Oceňuji i grafiku, které byla přehledná. Můžu jen doporučit.

teena650
04.04.2018

Báječná kniha plná rad a inspirace, kterou využije nejen manažer! Krásné grafické zpracování, velmi doporučuji :)

IvetaL
02.03.2018

To je ono! Presne takto si predstavujem moderne a jednoducho spracovanú príručku, ktorú by mal mať každý manažér poruke, aby dostal odpovede na otázky, prečo sa niektorí ľudia chovajú tak, ako sa chovajú, prečo nevypália niektoré veci tak, ako by mali a následne aký postoj k tomu zaujať. A za úplne perfeknú vec ( okrem pekného spracovania a vtipnej grafiky ) považujem to, že odpovede na mnohé otázky ohľadne medziľudských vzťahov, postojov a komunikácie tu nájde každý bežný človek a nemusí byť ani manažér :-) .

VeronikaO
26.02.2018 5 z 5

Srozumitelně a vtipně napsané. Originální grafika, která knížku celkově oživila.

Autorovy knížky

2017  70%To je ono!