Okouzlující

Okouzlující https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48152/to-je-ona-okouzlujici-48152.jpg 4 56 2

To je ona série

Oblíbená postava z románové řady Gossip Girl, Jenny Humphreyová, odchází po prázdninách z dívčí školy Constance Billard na elitní internátní školu Waverly Academy. V horském městečku bude studovat společně s dětmi z bohatých rodin, které nikdy nedovolí, aby čas pracoval proti nim. Každou minutu si dokážou užít a Jenny jim tradice rozhodně měnit nehodlá.Je pevně odhodlána nechat svou minulost dřímat na Manhattanu. A tak má Jenny na Waverly v plánu hlavně vybudovat si zbrusu novou pověst. Touží stát se někým lepším. Touží stát se bohyní – vždyť je přece holka z města, která se vyzná! – a najít kluka, který ji bude patřičně uctívat. Krásný sen se jí ale po příjezdu začne poněkud komplikovat, protože její sebestředné spolubydlící, Callie Vernonová a Brett Messerschmidtová, jí v proměně rozhodně pomáhat nehodlají. Jsou totiž ochotny přičinit se v čemkoli. Ale jen tehdy, pokud z toho něco kouká hlavně pro ně.Krásní kluci, nové intriky, šťavnaté pomluvy. Sečteno a podtrženo, Jenny čeká více potíží, než měla dosud. Ale pokud se má nechat přistihnout s klukem a očišťovat se před disciplinární komisí, Jenny to udělá – udělá totiž i víc, pokud se pak o ní bude říkat… to je ona... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , BB art

The It Girl , 2005

kvetulinka
kvetulinka
16.09.2013

Kniha Okouzlující je skvělá.Osobně se mi více líbí série To je on, než Gossip girl. Kniha se dobře čte a je velmi zajímavá. Velice doporučuji

Marta.1996
Marta.1996
17.08.2011 5 z 5

Tato kniha mě nadchla! Přečetla jsem ji asi mezi třemi dny. A běžela si koupit pokračování. Série To je ona, se mi líbí více než seriál Gossip Girl. Asi protože mam Jenny nejraději, jen mě trochu mrzí, že v knížce je malířka.. (v seriálu modni návrhářka, ale nevadí..)