To je náš hrad!

To je náš hrad! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479866/bmid_to-je-nas-hrad-fiX-479866.png 4 3 2

Náš hrad se otevírá návštěvníkům! Ale není to jen tak obyčejný hrad – je pohádkový a děti si s ním užijí spoustu zábavy. Během prohlížení zjistí, jak vypadá komnata malého Filipa a proč přijedou na hrad rytíři. A při zkoumání nejrůznějších zákoutí potkají děti i mnoho roztomilých zvířátek: myšky, lišky, ale třeba také jezevce. Tak šup na hradby, dobrodružství už čeká.... celý text

muchomurka
04.06.2022 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila a jaké bylo mé zklamání. Nějak se mi nelíbila výtvarně. I texty byly takové... vlažné. Vrátily jsme s Bambulkou bez lítosti do knihovny.

Jadla
16.05.2022 5 z 5

Moc hezká knížka, i pro nejmenší i pro předškoláky. Kromě obrázků a propojenosti po sobě následujících stran se mi líbilo, že autorka používá smysluplně i slova archaizující, lovčí, kojná, purkrabí, panoš. Protože srozumitelným způsobem z obrázků mohou děti pochopit, co znamenají, a s rodiči si povídat o něčem novém. Z hrstky nebanalnich knížek pro děti.

Kniha To je náš hrad! je v