Titeuf. Svět je krutej

Titeuf. Svět je krutej https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244676/bmid_titeuf-svet-je-krutej-VKU-244676.jpg 5 12 3

Kultovní dětský komiks, který se nebojí žádného tématu, pokračuje! Písemka je nuda. Titeuf z ní raději natrhá kuličky a střílí je po spolužácích. Učitelka je určitě mimozemšťan. Dokonce mu zakazuje koukat se při vyučování z okna. Asi nechce, aby viděl tajnou ufounskou základnu. Lyžařský výcvik mohl být skvělá zábava, ale na Titeufa zbyly jen staré, trapné lyže, zatímco jeho kamarádi fičeli na snowboardech. A rodiče jsou vůbec divní, berou mu staré hračky a dávají je chudým dětem. A teď mu dokonce maminka oznámila, že čeká děťátko. Svět je zkrátka krutý, naštěstí se mu ovšem Titeuf dokáže pořádně vysmát. Titeufovy patálie jsou humorné, neobyčejně upřímné, otevřeně a s nadhledem ukazují, co si dnešní děti myslí a co je baví. Titeuf je nejúspěšnějším dětským komiksem ve Francii. Dobře ho znají i české děti, protože už řadu let vychází v časopise Mateřídouška.... celý text

Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Titeuf. Tchô, monde cruel , 1997

hippiesak
hippiesak
07.09.2022 5 z 5

Svět je fakt krutej, pokud nechal vzniknout postavu jménem Titeuf :) :) :) Ten komiks je prostě boží! Tato kniha je sbírka těch starších dílů, kdy na sebe nenavazují a co jedna A4, to jedno téma jednoho fórku. Kdo toto vymejšlí, fakt nechápu. Téma "ochrana" (kondomy) je fakt prdel :) Ale někdy si říkam, že to není pro děti od 8 let :))) PS: FUCK EMAN :)))

martinstefko
martinstefko
02.02.2017 4 z 5

Doufám, že se Titeuf na náš trh ještě vrátí a že lidé si k němu cestu najdou, protože tohle je výborný spratek. A hlavně je zábavný. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/10/774-titeuf-svet-je-krutej-75.html

Ni.kk.i
Ni.kk.i
16.09.2014 3 z 5

U této komiksové knížky jsem se dost nasmála. Nalákala mě na ní sestra, která Titeufa ráda čte, a tak jsem se do ní také pustila.
Je to spíše pro děti, ale doporučuji i dospělým.

ZEP (p)
švýcarská, 1967
2018  72%Esmera
2008  86%Titeuf to vidí jinak
2011  93%Titeuf. Svět je krutej
2017  98%Titeuf. Má mě ráda?
2017  98%Titeuf. Vítej v pubertě!

Kniha Titeuf. Svět je krutej je v