Smrt u archanděla

Smrt u archanděla https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42948/smrt-u-archandela-42948.jpg 4 149 16

Tina Salo série

Kdo spí v kostele Svatého Michaela archanděla? V okolí odsvěceného kostela umírají turisté a Tinu opouštějí přátelé. Horké léto v rozpálené Praze přinese mnohým netušenou bolest.

Michelinecka84
01.03.2023 5 z 5

Kniha se četla sama

TeaPeter
14.08.2021 2 z 5

Za mě zatím nejslabší díl. Divný, zmatený, od nikud nikam. Snad se to ještě zlepší.

Jimm1
23.04.2018 3 z 5

Na český počin relativně dobré čtení. Jen bych to spíše zařadil mezi detektivky, ač se jedné o prostředí trošku odlišné. Upíři a ostatní nestvůrky jsou tu jen pro přitáhnutí čtenářů urban fantasy.

avalonek
28.08.2017 4 z 5

Petra Neomillnerová má vcelku všechny své ženské postavy stejné,ale tohle čtení mě celkem baví..A hlavně pořád napíná a já už čekám až Tina konečně nakope Dyremu ten jeho zadek..Snad se zadaří konečně a bude se dít už něco víc podstatného..Tak šup do dalšího dílu.

alzbeta4340
29.06.2017 5 z 5

Tentokrát se děj odehrává celý v Praze, člověk by neřekl, jak tam může být nebezpečno. Celá série mě opravdu baví.

whiolet
01.12.2016 5 z 5

Oblíbila jsem si Tinu,takže za mě další skvělé počtení

Devil-Ivet
11.03.2016 4 z 5

Smrt u Archanděla mě docela bavil. Má skvělou zápletku, která Vás pobaví a taky trochu toho dobrodružství. Tleskám Tinině pomstychtivosti vůči Dyremu, který je posedlý nabytí ještě větší moci.

Lenny33
20.02.2016 4 z 5

První polovina knihy úžasná, ale pak jakoby autorka nevěděla jak dál a řešila vyloženě samé kraviny. S touto sérií je to opravdu jak na houpačce - chvíli skvělé čtení a chvíli bych knihu nejradši zahodila. Škoda. Hodnotím 3,5*.

Lenu04
18.11.2014 4 z 5

Lepší než předchozí díl, Tina řešila zajímavý případ.

Dandulka
05.07.2014 5 z 5

Tina zase řeší případ, tentokrát z odsvěceného kostela. Zajímavý a málo používaný nápad.

ciniminisek
13.11.2012 3 z 5

Nejslabší díl této série.Jsem ráda za menší "porážku" Dyreho.Tima mi je líto,doufám,že se sním v dalším díle opět setkáme.

Gahanka
19.08.2012 5 z 5

V tomhle díle mi lezl Kay dost na nervy a Tinin otec ve mě vyvolal trošku soucit. Každopádně Mariino vyznání Tině nezaskočilo.

cori
29.03.2012 3 z 5

Pátrání po monstru z kostela, které vraždí turisty, mě docela bavilo, ale zklamal mě závěr s lebkou (chtělo by to více informací o jejím majiteli a zasazení do kontextu). Alespoň že už Tina tolik netelefonovala.

mumin63
29.08.2011 3 z 5

Tenhle díl se mi líbí nejméně z celé série, takové o ničem

Strixy
31.03.2011 2 z 5

Zrovna tahle kniha mi od Neomillnerové pijde tak trochu odfláknutá, škoda:(

Senza Jenka
04.01.2011 5 z 5

Opět se nám to nějak ošklivě zvrtlo, Dyre je tatínek k pohledání a ani Simeon není tak úplně bez viny. Dobré čtení.