Tim Tolar aneb Prodaný smích

Tim Tolar aneb Prodaný smích https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343863/bmid_tim-tolar-aneb-prodany-smich-jcT-343863.jpg 5 14 4

Tim Tolar je výjimečný malý chlapec, který se umí smát nenapodobitelným zvonivým smíchem. Jednoho dne však svůj smích prodá tajemnému cizinci za schopnost vyhrát každou sázku. Když si uvědomí, o co přišel, vydává se do světa tajemného cizince najít. Na svém putování zažije mnohá dobrodružství. Podaří se mu nakonec získat svůj smích zpátky?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Timm Thaler oder Das verkaufte Lachen , 1962

Ira13
10.09.2023 4 z 5

Kniha skoro stejného věku jako já a pro čtenáře od 9 let. Ale proč si ji neprečíst.
Je to vlastně smutný příběh o klukovi, který prodal svůj smích a ten mu pak moc scházel. Poučení? Bez smíchu žít nelze a navíc má i léčivé účinky

Risris
29.11.2017 5 z 5

Parádní kniha , dosti i velká.
Je to krásný příběh, o klukovi
který prodal svůj smích za peníze, ale chce svůj smích zpět protože se nemohl už vůbec smát. V knize je i spousta dobrodružství. Takže mě perfektní kniha.

adelinka
08.10.2016 5 z 5

Veľmi pekná kniha, určená skôr pre deti a mládež, ale prečo nie? Malý chudobný chlapec predá svoj smiech bohatému mužovi. Postupne si uvedomuje, že jeho krásny smiech je viac ako bohatstvo.....milé čítanie....

Marusia86
08.11.2015 5 z 5

Skvělá knížka, škoda, že vyšla jen v tom 71. Krásný příběh o tom, že peníze nejsou všechno.

dětská dobrodružství

Kniha Tim Tolar aneb Prodaný smích je v