Thovt - projekt lidstvo

Thovt - projekt lidstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185509/bmid_thovt-projekt-lidstvo-1E6-185509.jpg 4 68 30

Thovt, egyptský bůh moudrosti, praotec magie, astrologie a univerzálních umění, je opředen mnoha tajemstvími. Kerstin Simoné tlumočí ve svých knihách jeho jasná poselství. Thovt mluví o mimozemských aktivitách ve vesmíru, o jeho složení a o změnách, které se nyní odehrávají. Láskyplně a důrazně se věnuje i našemu každodennímu životu a odhaluje pravdy a moudrost, které byly v minulosti výsadou jen přísně tajných učení. Naší úlohou je převzít zodpovědnost za sebe, za svůj život i za život našich dětí. Síla myšlenky je nejmocnější energií v Universu - a tento potenciál nosí každá lidská bytost ve svém nitru...... celý text

Duchovní literatura , New Age

Vydáno: , Anch-books

Thoth - Projekt Menscheit Wegweiser für den Aufstieg , 2006

Sarri
29.02.2016 3 z 5

Tématika této knihy je obsáhlá. Člověk se v ní doví snad všechno. Myslím, že jednotlivé kapitoly určitě stojí za pozastavením a zamyšlením, ale je toho trochu hodně - od všeho něco. Už jsem četl lépe zpracované knihy podobného ražení. Vyloženě neurazila, ale ani nenadchla.

klidnejch
21.10.2015 odpad!

To je snad vtip, ani jako fantasy to není dobré...Škoda většího komentáře..lituju, že jsem do toho u kamaráda nahlédl ..jo a prej Vám vydaj i kartičky :) Jako k Osho, Tollemu a CHoprovi apod...což jsou podobného ehm podnikavého ducha. Šikovná holka má talent na bussinesss. -odpad

Antis
10.09.2015 odpad!

Zdravím všechny Bytosti Světla!

Jmenuji se Kerstin a chtěla bych vám představit svou knihu. V první řadě je o tom, že se nemusíte ničeho bát. Hlavně ne reality. Vše se děje z nějakého důvodu. Nikdo ho teda nezná, ale je to tak. Nemusíte se bát neštěstí v životě, protože to vás zocelí. Nemusíte se bát smrti, protože ta je jen přechodem na vyšší úroveň Bytí. Pokud máte postižené dítě, pak vězte, že je to Dar, neboť to, čemu my tady na Ze-ehm-planetě Terra říkáme "postižení", je ve skutečnosti jen duše, která je tak drsná, že si vybrala život na obtížnosti "Hard". A když jste nemocní nebo nešťastní, vězte, že si za to můžete sami, protože nejste v dostatečném souladu s Universem, vy pitomče! =P

V mé knize najdete spoustu utěšujících a bebíčka foukajících vět, vytvořených náhodným spojováním učeně znějících slov, jako "energie", "vibrace", "dimenze", "černé díry", "mimozemšťané", "jádro naší planety" a "vyšší roviny existence" s pozitivními a krásnými slovy jako "světlo", "láska" nebo "Božský". Když si ji přečtete, už nikdy nebudete muset čelit té ošklivé realitě tam venku a budete navždy šťastní, zdraví a plní...(házím kostkou)...lásky!

Taky se dozvíte o svých duchovních průvodcích! Vážně! Jsou plní...()...lásky a...()...světla a jsou všude a jsou tu proto, aby nás ochraňovali. Třeba mě osobně ochránili v roce 2004 před tsunami v Asii, když vytvořili "shodu okolností" (haha, jako by taková věc existovala, hlupáčci! =D ), která mi zabránila tam v tu dobu letět. Ne, nevím, co v tu dobu zrovna dělali duchovní průvodci těch 230 000 lidí, co tam zemřeli a je mi to fuk! Mluvím tady o MNĚ a MĚ zachránili, takže jsou super!

A jakže to všechno vím? Jednoduše: řekl mi to Thovt. No přece Thovt! Neznáte? Staroegyptský bůh moudrosti, ve kterého už tisíce let nikdo nevěří? Tak přesně ten mi to řekl. Koneckonců, podívejte se tady na moji fotku. Podívejte se, jaká jsem milá, příjemná, usměvavá paní. Copak by taková tvář mohla lhát, aby si zajistila pětadvacetiletou lukrativní kariéru psaní a pořádání seminářů? Copak by taková tvář mohla být naprostý a totální cvok, který nerozezná hlasy ve své hlavě od skutečnosti? No že ne?

...že ne?...

Mike3d
23.05.2015 5 z 5

Kniha je skvělá, je to moje skoro bible,(zároven s druhým dílem) mám zvýraznené pro mě důležité informace a pracuji s ní skoro denně, překlad není 100% ale vždycky je tu nějaké ale, jsou to jen dataily. Miluju ty knihy čerpám z ních sílu, stačí ji otevřít kdekoli a vždy příjde ta správná informace/pomoc/nápověda kudy dál :-)) z knihy-- " Každý z vás může žít své sny! Je to vaše právo! Zbavte se pochybností a soustředte se na to co chcete ve svém životě zažít, včetně všech k tomu příslušejících hmotných statků." ono to funguje :-)

bytost
22.03.2015 5 z 5

Simone v knize píše:,, Až teď zažívám ve všech oblastech mého života skutečnou radost, neboť nyní vím, že když nepociťuji radost, pak je třeba v mém myšlení něco změnit. Sama jsem zodpovědná za to, jak se cítím a jakou realitu (si) vytvářím. Ano, jen já sama: čehož jsem si předtím nebyla vědomá. Tomu kdo čte tuto knihu, to doporučuji vícekrát za sebou.,,
TOTO je nejdůležitější sdělení pro čtenáře, když procítíte ve svém srdci tenhle odstavec, jste již vědomé bytosti. Simone, ve své knize píše o tom, že je třeba na sobě pracovat ve smyslu usměrňovat své myšlenky, které tvoří svět kolem nás. Nic se neděje automaticky, ani to není dané osudem, každou svou myšlenkou tvoříme. Dejme si tedy pozor na to, co do své mysly vpouštíme...

bytost
19.03.2015 5 z 5

Ve valné většině čtu knihy rychle, u této jsem udělala vyjímku. Je těžké, dalším lidem popsat, zda vás její obsah osloví. Kdo ještě nevěnoval čas duchovní literatuře, je logicky rozčarován. Ten, kdo už alespoň tuší něco o tom, jak náš svět funguje, bude s obsahem nejen souhlasit, ale příjímá informace v knize uvedené, jako připomenutí toho, co již důvěrně zná. Každý postupujeme na cestě k poznání tempem jaký nám vyhovuje a je to tak správně, není to závod s časem....Já knihu doporučuji.

Thebookman
27.02.2015 5 z 5

Tato knížka není pro každého... To má blaklucie pravdu. Ale sto let na tuto knížku potřeba není, jak píše Jelitovna. Z mého pohledu je to velmi zajímavé čtení. :-) A to "omílání"...to má v této knížce jistý význam. Cožpak se neříká, že opakování je matkou moudrosti? :-)

kelly9788
05.02.2015 2 z 5

Hrozný překlad, naprosto nudná kniha. K pravdivosti obsahu se jakož to geograf nebudu vyjadřovat. Styl psaní byl velmi nezáživný. Odstavce i celé kapitoly jsem musela přeskakovat. Je nutno si z knihy vytáhnout jen to svoje.

blacklucie
06.01.2015 4 z 5

Tato kniha není pro každého a svého čtenáře si sama najde...kniha je nabitá informacemi, které lidé většinou vědí nebo tuší, ale ne vždy jsou ochotni si je připustit. Souhlasím ale s komentářem Jelitovny potud, že některé věci jsou v knížce až "omílány" pořád dokola, ale i to má možná svůj význam :)

Jelitovna
21.12.2014

Knihu mi přinesla známá, byla z ní nadšená. Nechce se mi, ale začínám ji ze slušnosti číst........ a říkám si, že na to snad budu potřebovat sto let... pořád a pořád se v ní opakuje to samé... usínám nad tím, koukám do blba... Ještě nejsem ani v půlce a vracím! Pro mě by to byla ztráta času.

Kerstin Simoné
německá, 1963