Noční návštěvník

Noční návštěvník https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76636/nocni-navstevnik-76636.jpg 4 15 3

Belinda, lady Felshamová, po smrti svého nudného chotě znovu vstupuje do společnosti a je rozhodnuta si svoji nově nabytou svobodu řádně užít. Když se nečekaně setkává s majorem Ashem Reynardem, napadne ji, že on by mohl být tím pravým. Ovšem pouze jako milenec, protože vdávat se už Belinda nemíní. Ani Ashe není příznivcem manželství, ale když se jejich vztah provalí a hrozí aféra, rozhodne se na místě požádat Belindu o ruku. K jeho velkému překvapení ho mladá vdova rezolutně odmítne.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

The Outrageous Lady Felsham , 2008

vcielka
18.11.2019 3 z 5

V pohode citanie. Velmi nekomplikovane ale zasa nie az tak hlupe ako niektore harleqeenky zvyknu byt

havrmoni
13.03.2019 3 z 5

Začalo to celkem slibně. A opět jako u předchozího dílů mě to bavilo tak do půlky, pak už zbytečně natahovaný děj o ničem. Hrdinka byla taky tak napůl, jednou v pohodě a pak na zabití, jako kdyby se autorka nemohla rozhodnout co s ní.

sarka1893
02.02.2016 2 z 5

Je to k přečtení, rozhodně nadprůměrná harlequinka, ale nijak mě to neuchvátilo a nebavilo.