Thirsty Hearts

Thirsty Hearts https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145573/thirsty-hearts-145573.jpg 3 3 2

Jazyková úroveň B2 - vyšší pokročilý V malé skotské vesničce zachrání Luka mladou Alison, která je napadena neznámým mužem. Luka a Alison jsou si sympatičtí a velmi rychle se sbližují. Pak však Alison zjistí, že Luka je upír! Alison se vrací do Londýna naprosto zmatená, ale na noc s Lukou nedokáže zapomenout. Ovšem i Luka cítí k Alison větší sympatie než je mu milé. Takové city nepoznal za celá staletí! Proto se za ní vydá do Londýna, kde však na něj číhají jeho nepřátelé. Jakmile se v nebezpečí ocitne i Alison, musí dát Luka v sázku vše, aby ji zachránil... Nová edice vám umožní procvičit si angličtinu prostřednictvím čtení oblíbených (a napínavých) novel o upírech. Jde o unikátní spojení anglického textu, ve kterém je začleněno 60 cvičení, testy, boxy s mnoha problematickými slovíčky a obsáhlý slovníček. Učte se angličtinu zábavným způsobem!... celý text

Literatura naučná Učebnice a slovníky
Vydáno: , Grada

Thirsty Hearts , 2010

denniys
23.12.2018 3 z 5

příběh této knihy je otřesný, ale o ten tu nejde, jako "učebnice" je kniha skvěle zpracovaná a díky otázkám k textu mě i bavila

niki-chan
23.10.2018 4 z 5

Velmi dobrá kniha pro rozšíření slovní zásoby a procvičování jazyka. Doplňující cvičení během kapitol jsou příjemným zpestřením čtení. Jenom to chce příště více zapracovat na slovníku na konci knihy.

Julia Ross
německá