Na temných stezkách

Na temných stezkách https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25154/na-temnych-stezkach-25154.jpg 5 24 4

Sackettovi série

Sackettové jsou nezapomenutelnou rodinou amerických průkopníků, stvořených mistrovským vypravěčem Louisem L´Amourem, který nám ve svých románech přibližuje dobrodružnou dobu amerického pohraničí v minulých stoletích. Sacketové, jak muži, tak ženy, vyzvali k souboji neznámé oblasti americké divočiny a jako hlavní zbraně jim sloužili jejich sny a odvaha. ... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Romány

Vydáno: , Talpress

Ride the Dark Trail , 1972

Sitting-Bull
19.03.2024 5 z 5

OK, tak tahle je ještě o kus lepší, než předchozí díl. Možná proto, že takový ranč, v takových horách a přesně takovém údolí, bych prostě chtěla. Samozřejmě s partou spolehlivých honáků k tomu. :-) Užívala jsem si starou Em, líbily se mi takové ty "mimochodem" zmínky o velké knihovně a o vzdělání, když se pořád nacházíme na Divokém Západě. No a zápletka jedna radost - napínavá, odsýpající, s několika překvapivými okamžiky. Prostě super kniha. :-)

Jaruš7
12.10.2023 5 z 5

Audiokniha, opět svérázný přednes, který profil hrdiny dobře vybarvil.
Tam dalekém západě si se spravedlností hlavu nelámali, zákon silnějšího byl v té době ten nejpřednější. Takže potomci to mají v krvi dodnes.
Poutavý příběh rančerky a její rodinného klanu proti urputným vetřelcům.
Prima poslech.

Luigi1
17.07.2020 5 z 5

(SPOILER) V této sáze jsou na scéně opět Sackettové.Logan se dozvídá,že má tetu Emily,za svobodna Sackettová,která sama brání dům proti chamtivému rančerovi Flannerovi.On se snaží získat Logana na svoji stranu ,ale sackettové pouto je silnější.Podaří se Milovi synovi Emily přijít mamice na pomoc nebo ho zastřelí.Uvidíme.

kokrokr
31.05.2020 4 z 5

Logan Sackett, Milo Talon a jeho matka Emily brání dům a pozemky před nepřátelským rančerem Flannerem. Vše vyřeší pušky a pistole.

Louis L'Amour
americká, 1908 - 1988
2000  77%Sackettova zem
1992  85%Vzdálené modré hory
1993  89%Jubal Sackett
2005  87%Osamělý jezdec
1992  89%Hondo

Kniha Na temných stezkách je v