Neznámy vo svite mesiaca

Neznámy vo svite mesiaca https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199341/bmid_neznamy-vo-svite-mesiaca-199341.jpg 4 96 10

Edilean série

Měsíční trilogie série

2. díl

Kim je nadšená, že životnou láskou jej drahej vysokoškolskej „sestry“ Jeccy sa stal jej bratanec Tristan. Kim si vybudovala úspešnú kariéru šperkárky, ale jej vlastné šťastie sa zdá byť rovnako vzdialené ako leto, keď sa ako malé dievčatko hrala s Travisom Merrittom. Ten prišiel so svojou mamou do Edileanu za záhadných okolností. Na sklonku nevinných prázdninových radostí sľúbil Kim, že sa jedného dňa vráti... a zmizol bez pozdravu na rozlúčku. Ošúchaná fotografia je Kiminou jedinou pamiatkou na šťastné chvíle, ktoré spolu pred rokmi prežili. Ale Travis, z ktorého vyrástol bohatý právnik z Manhattanu, sa nečakane vráti a jej život sa znovu obráti naruby. Spozná v ňom Kim chlapca, s ktorým kedysi prežila najšťastnejšie chvíle detstva?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

Stranger in the Moonlight , 2012

pip11
31.05.2021 5 z 5

Další velmi povedený příběh z tohoto malebného městečka. Zajímavý děj, s propracovanými postavami pokaždé tak odlišnými. Skvěle jsem si tento díl užila, moc se mi líbí styl psaní Jude, je to báječná autorka.

domina
05.06.2018 4 z 5

Pěkná kniha. Člověk se odreaguje. Ale velké množství dějových linií, počet osob, které ani nevím pořádně kam patří a rychlý spád děje působí trochu neohrabaně.

LilianaFalcon
28.09.2017 3 z 5

Pro me ponekud slabsi dil. Asi jsem se na Kim moc tesila. Travis byl super, i kdyz pribeh s nenavidenym otcem a pak vsechny ty zvraty... sice jsem na to u autorky zvykla, ale tady uz mi to proste prislo az moc. Milion dejovych linek a jedna pritazenejsi za vlasy nez druha.
Stacilo by jen o neco vic uprednostnit hlavni hrdiny a nechat to o neco cerno-bilejsi a hned bych pridala hvezdicku.

cukrovka
27.08.2017 4 z 5

Opět čtivý romantický příběh. Jen ten konec byl na mě až moc přeslazený. Všichni se mají rádi a ta náhlá změna ze záporáka na klaďase mi tam neseděla.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Sice by se knihy měly číst postupně, jenže u většiny knih se mi to dostane do ruky jako samostatný díl. Ale vůbec to nevadí, okolnosti jsou k tomu vždy vysvětlené a kniha se čte sama. Takže teď si teprve doplním zbývající díly. Díky databázi knih v tom začínám mít přehled. ☺

moudivlacek
08.03.2017 5 z 5

Další hezký příběh z této série. Od začátku mi bylo líto Travise, jaké měl dětství a jak moc ho ovlivnilo. Ještě že existují nečekané náhody.
Chce to opravdu číst popořadě, abyste neměli zmatek v postavách.
Moc hezké oddechové čtení.

zuzca.h
16.01.2017 4 z 5

Po dlouhé době jsem se na doporučení kamarádky odhodlala přečíst zase nějakou tu knihu z "červené knihovny" a musím říc , že mě příběh bavil a kniha se v podstatě četla sama. Místama byl příběh přitažený za vlasy a konec byl vlastně od začátku jasný i když jedna akce mě v knize překvapila.
Je to krásné a oddechové čtení u kterého člověk může vypnout a doufat v růžové zítřky a lepší svět.

Laf
20.08.2015 4 z 5

Skvěle napsaný příběh, kde na konci zjistíte, že všechno bylo trochu jinak než si mysleli ostatní o lidech dosud. Přečteno jedním dechem :)

zoja
11.08.2013 5 z 5

Moc pěkné pokračování příběhu Měsíc za úsvitu. Moc se mi líbil Russell a jeho hašteření s Tristanem. Akorát to jeho povolání na konci mi k němu teda vůbec nesedělo :-). Každopádně pokud přemýšlíte o této knize, doporučuji celou trilogii. Knihy na sebe navazují.

Nuttelka
25.03.2013 5 z 5

Super, knížku jsem opět přečetla jedním dechem :-)

Jude Deveraux (p)
americká, 1947
2013  79%Černý lev
2008  86%Rytíř ve zlaté zbroji
2009  81%Levandulové ráno
1998  78%Dědička
1999  78%Síla lásky

Kniha Neznámy vo svite mesiaca je v