Lásce na stopě

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/226008/lasce-na-stope-NAF-226008.jpg 4.1204

The love detective (1.)

The Love Detective (2014)

Vydáno:, Kristián

Kniha Lásce na stopě

mia.com

Taková klasická romantika, jedna z těch zajímavějších od Potterové :)

Sagisia

Děsná slátanina. Už podle názvu, obálky a popisu jsem čekala nějakou sladkou limonádičku, jenže až takovou trapnou překombinovanou hovadinu jsem dle vysokého hodnocení tady nečekala. Mám celkem ráda příběhy o vztazích, takže mě nic neodradilo a do čtení jsem se bohužel pustila. Nezlobte se na mě, ale vydávat tohle za čtení pro ženy, to je hrůza. Skoro bych se pak styděla být ženou. Hlavní hrdinka se chovala jak vypatlaná kráva, příběh byl spíš směšný a ten závěr, ta série osudových "náhod", to jako fakt?

terka95
12.09.2018

Od této knihy jsem nečekala moc, ale byla jsem mile překvapená:) Příběh byl poutavý, milý, bylo znát, že buď autorka sama v Indii byla, nebo si hodně nastudovala. Ale ten konec? Tolik neuvěřitelných náhod? To bylo i na mě příliš a trochu to knížku v mých očích shodilo. Zásah vyšší moci fajn, ale autorka mohla ubrat :)

Cher
10.08.2018

Moc hezky se to četlo. Taková pěkná romantika. Nejvíce se mi líbilo popisování indických měst a lidí.

Eviku-miluna
03.06.2018

Taková krásná pohádka pro dospělé. Moc mě bavilo prostředí Indie, ve které se příběh odehrává.

Marla
02.05.2018

Jako bych mlsala hořkou čokoládu s chilli.....Hezká pohádka o hledání sebe sama, v neobvyklém prostředí a s lehce předvídatelným koncem. Příjemné odpočinkové čtení!

Boboking
12.02.2018

Kniha přečtena jako "sázka", zde jako muž přečtu toto typicky "ženské" čtení. A přečetl :-) A musím přiznat, že lehké a svižné čtení, přestože jasně předvidatelné. Ale má to být přece romantický příběh, takže jiný konec si nelze ani představit. Fajn byly popisy indických reálií. Ale ty neustálé "komplexy z postavy"???

MOu598
28.07.2017

Četla jsem v květnu 2016. Podle mých poznámek:
Psáno v ich formě, zajímavé prostředí - hrdinka najde lásku v Indii.
Zajímavé, se zvraty.
Hezky se čte.