V tvojí kůži

V tvojí kůži https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184698/mid_v-tvoji-kuzi-iGp-184698.jpg 4 315 64

The Inside Out série

Inside out série

1. díl

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále… Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

If I Were You , 2012

anetro
08.11.2018 5 z 5

Dlouhou dobu mě žádná kniha nenadchla jako tato, od první stránky jsem si ji zamilovala. Kniha obsahuje záhadu a erotiku, tajemství které kniha obsahuje vás nutí číst stále dál..

MinaHawke
28.08.2018 4 z 5

Na začátku je deník ženy, která najednou není k nalezení. A ty zápisky v deníku jsou dost intimní, že by se neměly dostat do cizích rukou, ale stane se. Přečte si je Sara a tím se dostane do úplně jiného světa, plného erotiky a touhy. A také ji to vrhne do společnosti dvou dominantních mužů Marka a Chrise a jeden z nich bude určitě ten tajemný muž z deníku, nebo ne? Ale co se tedy stalo s Rebekou, s ženou z deníku? Erotický román, který je plný napětí a také touhy.

Meridea
11.08.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, hltala jsem ji od začátku do konce a pořád mě uchvacovalo něco nového. Těším se, že bude mít i pokračování, jelikož bych chtěla vědět, jak to mezi Sarou a Chrisem dopadne a taky co se stalo Rebekou. Všem doporučuji :-)

fear
02.05.2018 2 z 5

Vnímala jsem ho každičkým centimetrem své kůže..
Každičkým nervovým zakončením..
Jeho mocná erekce...
Tohle mě osobně tak strašně unavovalo a otravovalo..pak už jsem jen prskala smíchy, že jako už zase ho tááák strašně vnímá. Neříkám, že se mi popisování jejich "aktu" nelíbilo, ale tyhle pořád dokola se opakující věty už mě celkem prudily. A kdybych nebyla tak zvědavá, co se teda s Rebekou nakonec stane, tak už dál snad ani nečtu.

ahojda
30.04.2018 5 z 5

Super knizka prectena skoro jednim dechem

1259
26.02.2018 4 z 5

Než se celý příběh trochu rozjel, tak jsem přemýšlelo o tom, že knížku odložím, ale nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala. Příběh se mi celkově líbil, i když je tam spoustu neobjasněných věcí, ale to se doufám dozvím v pokračování.

ivzu77
25.02.2018 3 z 5

Moderní HARLEKÝNKA, Červená knihovna, trochu erotiky. Čtivé, pro ty, pro které je to napsáno určitě uspokojivé.

crazyslunicko
11.02.2018 3 z 5

Kniha mě úplně nezaujala. Ze začátku to vypadalo napínavě, hledala se Rebecca, která je na nějaké dovolené s boháčem. Sára nastoupila na její místo v galerii, kde má velmi dominantního šéfa, který vyžaduje poslušnost a setkává se slavným malířem, který chce jen ji. Dál už je to klasická pohádka -chudá dívka a slavným a bohatý chlap, který ji koupí všechno oblečení, vezme ji na výlet...

Ilirea25
10.01.2018 4 z 5

Kniha mě velmi překvapila. Zhltla jsem ji jedním dechem. Lehká jednohubka a těším se na druhý díl.

Nikyna8
06.01.2018 5 z 5

Knížka se mi líbila napínavá, čtivá.Už se těším na další díl.

Lee7
17.05.2017 3 z 5

Kniha byla zajímavá, rychle se četla :) Napínavá, jsem zvědavá jaké to bude dál. I když některé pasáže byly slabé, těším se na další díl.

Týnidlo
11.02.2017 4 z 5

Čtivá a i napínavá kniha :) Určitě se vrhnu i na druhý díl.

Mellisek
17.09.2016 5 z 5

Kniha byla poutavá zajímavá :) těším se na další díl. A byť má kniha své louzlo v podobě S. co hledá R. možná by mě bavila kniha čistě o vyprávění R. :-)

enite22
10.04.2016 5 z 5

Kniha velmi čtivá...

evelýny
08.04.2016 3 z 5

Knihu jsem zdolala za jediný den a samotnou mě to překvapilo. Když si odmyslím ten divný - ubohý začátek a fakt , že se podobá "Padesáti odstínům" , tak skoro detektivní zápletka s deníky a zmizelou Rebbekou této knize dodává napětí. Ke konci knihy jsem se nemohla odtrhnout a jsem opravdu zvědavá na další díl. Jen doufám, že kvalita bude mít vzestupnout tendenci, i když u tohoto druhu literatury si nejsem jistá. Ale kdo ví...?

Laf
28.02.2016 3 z 5

Moc pěkné čtení se zajímavým dějem. Sice chvilku trvalo se začíst a něco se pořádně začalo dít až tak od půlky knihy, ale i přes to stojí za to tomu věnovat ten čas.

jitka7
17.01.2016 3 z 5

Hezká knížka. Deník Rebeccy tomu dával zvláštní nádech. Zajímavě propletené. Moc mě to bavilo. Mohu jedině doporučit.

sarka4540
06.01.2016 5 z 5

Mám ráda tady ty knihy . Četla jsem to jedním dechem a už jsem se nemohla dočkat druhého dílu zda na tu záhadu s deníkem Rebeccy , v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem přínde . Je to kniha plná erotiky a záhad doporučuju přečíst .

Evule114
06.12.2015 5 z 5

Opravdu krásná knížka... no jsem zvědavá kdy na Sáru něco zkusí Marek.. Pokud vůbec něco zkusí... Hlavně jsem opravdu napjatá, co se stalo s Rebekou, doufám, že se z toho nevyklube vražda... Každopádně tato knížka stojí za přečtení.. :-)

Haňulec
08.11.2015 5 z 5

Ke knize jsem přistupovala jako k oddechovému příběhu, ale byla jsem velmi překvapená. Příběh zaujal natolik, že jsem se ztotožnila s hlavní hrdinkou a vše prožívala sní :-D. Knihu mohu jen doporučit. :-)

sex muži pro ženy erotika sexuální násilí deníkové záznamy milenci

2014  78%V tvojí kůži
2014  76%Sama sebou