Jedině s tebou

Jedině s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240677/bmid_jedine-s-tebou-240677.jpg 4 186 30

The Inside Out série

Inside out série

3. díl

Charizmatický Chris si podmanil jak Sařinu duši, tak její tělo. Pevně ji drží ve své moci a ona se mu bezvýhradně poddává, ochotná podstoupit jakékoliv riziko. Ochotně vyhoví všem jeho erotickým touhám, i když jí občas nahánějí strach. I Chrise ale – stejně jako Saru – nahánějí démoni minulosti. Proč se jen tolik vyžívá v bolesti a touží po potrestání? Ona bojuje s jeho temnými stránkami, aby mu byla bezpečným přístavem, v němž může jeho rozervaná duše spočinout, on před nimi utíká. Ale nelze bojovat se vším a nelze utíkat navždy...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Revealing Us , 2013

Jita160
27.09.2021 3 z 5

Tak už dost...
Šla jsem do toho,že je to poslední díl této série?Ale ukončení tomu tak nenapovídal.
Třetí díl neby špatný hodně se tam odkrylo i když spousty je tam ještě utajeno:-D:-D:-D
Hlavní postavy už se docela srovnaly...ale pro mě už konec.

MinaHawke
22.08.2021 3 z 5

Pro mě byl nejlepší první díl. Jak je psáno v předchozích komentářích, děj je zbytečně natahovaný. Další díl číst nebudu.

koki.veru
08.11.2020 5 z 5

Opět pěkná knížka, ale 1.díl se mi líbil asi nejvíc. Zde mě už trošku začínalo štvát, jak Chris neustále Sáru hlídá, nikam ji nepustí a po všem, co Sára udělá, tak se naštve. Ale jinak velice čtivý příběh.

janina66
29.10.2020 3 z 5

Přečteno velmi rychle. Něco jsem už trochu jen přejížděla očima. 1.díl a tento asi nejzajímavější. Zde už hodně odhalení a konec docela napínavý.

Vendulik
22.06.2020 odpad!

Pro mě hrozná kniha. Nemohla jsem ji dočíst. Byla by to pro mě ztráta času.

Katt15
18.01.2020 3 z 5

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.

havrmoni
03.08.2019 3 z 5

Svàdím marný boj sama se sebou. Autorka rozkouskovala jejich odhalení minulosti, hlavně na Chrise jsem byla zvědavá a totéž udělala s tou krimidějovou linkou. Takže zvědavost mě pohání číst dál. Sára mě stále zoufale nebaví. A ke konci už jsem jí ani nemohla přijít na jméno. Sérii budu mít asi přečtenou v cukuletu, poněvadž čtu pouze to, co mě zajímá.

Angelika92
20.03.2019 3 z 5

Kniha se mi dobře četla. Celkově tahle série se mi líbí.

Luucieee
24.09.2018 3 z 5

Než jsem knihu začala číst, tak jsem ani netušila, že je to HLAVNĚ erotický román :D Zajímavé popisování aktu, ale bylo to pořád dokola to samé. Dostala jsem všechny 3 knihy jako dárek. Do týdne jsem je měla přečtené, byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ale moc se toho nestalo a nezjistilo... Když jsem dočetla poslední stránku, tak jsem si řekla "To je konec?" K mému zděšení jsem pak zjistila, že je ještě další díl :D

ivzu77
04.09.2018 3 z 5

Opakuji svůj komentář k 1 . a 2. dílu Moderní HARLEKÝNKA, Červená knihovna, erotiky je v tomto dílu dost. Čtivé, pro ty, pro které je to napsáno určitě uspokojivé. Tento díl se mi líbil nejvíce, byl nejvíce odhalující.

Meridea
26.08.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, od začátku do konce. Těším se na další díly :-)

Ivanka83
26.03.2018 3 z 5

Tento díl se mi líbil o dost víc. I když se děj hodně podobal předchozímu. Aspoň ten konec, že dopadl, jak dopadl :-) A pokračovat v čtení dalšího dílu už raději nebudu.

1259
06.03.2018 2 z 5

Nebyla jsem ani v polovině a odložila jsem jí. Pořád to samí dokola mě opravdu nebaví. Možná jí časem dál druhou šanci, ale moc tomu nedávám.

georginaa
25.02.2018 5 z 5

Nevím proč jsem začala číst 3.díl jako první, úplně jsem se ztrácela v ději, i když popravdě to bylo úplně jedno. Přečtu i zbývající, ale jsou to knihy, ke kterým se vracet nebudu, jednou přečíst a dost. Nic nelze k tomuto tématu vyčíst, ale nezanechá to ani stín vzpomínky.

Nikyna8
30.01.2018 4 z 5

Ani třetí díl nezklamal, moc příjemné čtení a snad i bude další pokračování

Lee7
22.05.2017 3 z 5

Tak vážně jsem se těšila, že se něco rozuzlí. Ale tento díl mě docela zklamal.. Nic se nevyřešilo, jen ještě více záhad.. A milostné soužití hlavních hrdinů je pořád dokola. Nu zachránil to epilog, vážně doufám, že poslední díl bude skvělý...

Jamka
03.07.2016 3 z 5

Zatím asi nejslabší z celé série. Unavovalo mě věčně "rozchazeni", přílišné emoční výlevy hlavní hrdinky.

17.elisa
06.06.2016

Pro mě bohužel ne, jaksi jsem se záhadně zasekla na str 83, a dál prostě se nehnu.Oproti předchozích dvou dílů, kde byl zajímavý děj, hezky se to četlo, hl. i vedlejší postavy měly svůj i když malý příběh...

Laf
01.03.2016 4 z 5

Za příběh musím dát pár hvězdiček. Byl něčím zajímavý a navíc často přicházely zvraty, takže se čtenář nezačne nudit. Další hvězdičku dávám za to, že hlavní postavy mi byly sympatické a dokázala jsem si je živě představovat. Jediné mínus musím dát za to, že mi přišel děj zbytečně natahovaný.

jitka7
17.01.2016 3 z 5

Tak poslední díl byl pro mě už trošku horší. Nebavila mě Sara - hlavně na začátku. Její rozjímání, jak je tam kvůli němu... jak to musí zkusit a nás a už mě to trošku začalo nudit. Čekala jsem u Chrise horší démony, než jsem se dočetla. Knížka mohla být lepší, Sara mi už sem tam připadala jako naprostá naivka.

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži
2014  76%Sama sebou
2015  73%Jedině s tebou
2016  69%Žiadne tajomstvá

Kniha Jedině s tebou je v