Jedine s ním

Jedine s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220785/bmid_jedine-s-nim-220785.jpg 4 186 30

The Inside Out série

Inside out série

3. díl

Charizmatický búrlivák Chris Merit si celkom podmanil Sarinu dušu. Drží ju vo svojej moci a ona sa mu bezvýhradne poddáva. Kvôli nemu podstúpi hocijaké riziko. Ochotne vyhovie všetkým jeho tajným erotickým túžbam, hoci jej občas naháňajú strach. Tak ako ju aj Chrisa prenasledujú démoni minulosti. Prečo sa tak vyžíva v bolesti a túži po treste? Umelec si svoje tajomstvá prísne stráži, kým v návale vášne neodhalí všetko, čo ho sužuje a pred čím uniká. Sara musí bojovať s jeho temnými stránkami, aby sa raz preňho stala bezpečným prístavom. Nad všetkým sa však zvíťaziť nedá... Autorka bestsellerov Lisa Renee Jonesová v románe Jedine s ním konečne odhalí nevypovedané tajomstvá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Revealing Us , 2013

Jita160
27.09.2021 3 z 5

Tak už dost...
Šla jsem do toho,že je to poslední díl této série?Ale ukončení tomu tak nenapovídal.
Třetí díl neby špatný hodně se tam odkrylo i když spousty je tam ještě utajeno:-D:-D:-D
Hlavní postavy už se docela srovnaly...ale pro mě už konec.

MinaHawke
22.08.2021 3 z 5

Pro mě byl nejlepší první díl. Jak je psáno v předchozích komentářích, děj je zbytečně natahovaný. Další díl číst nebudu.

koki.veru
08.11.2020 5 z 5

Opět pěkná knížka, ale 1.díl se mi líbil asi nejvíc. Zde mě už trošku začínalo štvát, jak Chris neustále Sáru hlídá, nikam ji nepustí a po všem, co Sára udělá, tak se naštve. Ale jinak velice čtivý příběh.

janina66
29.10.2020 3 z 5

Přečteno velmi rychle. Něco jsem už trochu jen přejížděla očima. 1.díl a tento asi nejzajímavější. Zde už hodně odhalení a konec docela napínavý.

Vendulik
22.06.2020 odpad!

Pro mě hrozná kniha. Nemohla jsem ji dočíst. Byla by to pro mě ztráta času.

Katt15
18.01.2020 3 z 5

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.

havrmoni
03.08.2019 3 z 5

Svàdím marný boj sama se sebou. Autorka rozkouskovala jejich odhalení minulosti, hlavně na Chrise jsem byla zvědavá a totéž udělala s tou krimidějovou linkou. Takže zvědavost mě pohání číst dál. Sára mě stále zoufale nebaví. A ke konci už jsem jí ani nemohla přijít na jméno. Sérii budu mít asi přečtenou v cukuletu, poněvadž čtu pouze to, co mě zajímá.

Angelika92
20.03.2019 3 z 5

Kniha se mi dobře četla. Celkově tahle série se mi líbí.

Luucieee
24.09.2018 3 z 5

Než jsem knihu začala číst, tak jsem ani netušila, že je to HLAVNĚ erotický román :D Zajímavé popisování aktu, ale bylo to pořád dokola to samé. Dostala jsem všechny 3 knihy jako dárek. Do týdne jsem je měla přečtené, byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ale moc se toho nestalo a nezjistilo... Když jsem dočetla poslední stránku, tak jsem si řekla "To je konec?" K mému zděšení jsem pak zjistila, že je ještě další díl :D

ivzu77
04.09.2018 3 z 5

Opakuji svůj komentář k 1 . a 2. dílu Moderní HARLEKÝNKA, Červená knihovna, erotiky je v tomto dílu dost. Čtivé, pro ty, pro které je to napsáno určitě uspokojivé. Tento díl se mi líbil nejvíce, byl nejvíce odhalující.

Meridea
26.08.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, od začátku do konce. Těším se na další díly :-)

Ivanka83
26.03.2018 3 z 5

Tento díl se mi líbil o dost víc. I když se děj hodně podobal předchozímu. Aspoň ten konec, že dopadl, jak dopadl :-) A pokračovat v čtení dalšího dílu už raději nebudu.

1259
06.03.2018 2 z 5

Nebyla jsem ani v polovině a odložila jsem jí. Pořád to samí dokola mě opravdu nebaví. Možná jí časem dál druhou šanci, ale moc tomu nedávám.

georginaa
25.02.2018 5 z 5

Nevím proč jsem začala číst 3.díl jako první, úplně jsem se ztrácela v ději, i když popravdě to bylo úplně jedno. Přečtu i zbývající, ale jsou to knihy, ke kterým se vracet nebudu, jednou přečíst a dost. Nic nelze k tomuto tématu vyčíst, ale nezanechá to ani stín vzpomínky.

Nikyna8
30.01.2018 4 z 5

Ani třetí díl nezklamal, moc příjemné čtení a snad i bude další pokračování

Lee7
22.05.2017 3 z 5

Tak vážně jsem se těšila, že se něco rozuzlí. Ale tento díl mě docela zklamal.. Nic se nevyřešilo, jen ještě více záhad.. A milostné soužití hlavních hrdinů je pořád dokola. Nu zachránil to epilog, vážně doufám, že poslední díl bude skvělý...

Jamka
03.07.2016 3 z 5

Zatím asi nejslabší z celé série. Unavovalo mě věčně "rozchazeni", přílišné emoční výlevy hlavní hrdinky.

17.elisa
06.06.2016

Pro mě bohužel ne, jaksi jsem se záhadně zasekla na str 83, a dál prostě se nehnu.Oproti předchozích dvou dílů, kde byl zajímavý děj, hezky se to četlo, hl. i vedlejší postavy měly svůj i když malý příběh...

Laf
01.03.2016 4 z 5

Za příběh musím dát pár hvězdiček. Byl něčím zajímavý a navíc často přicházely zvraty, takže se čtenář nezačne nudit. Další hvězdičku dávám za to, že hlavní postavy mi byly sympatické a dokázala jsem si je živě představovat. Jediné mínus musím dát za to, že mi přišel děj zbytečně natahovaný.

jitka7
17.01.2016 3 z 5

Tak poslední díl byl pro mě už trošku horší. Nebavila mě Sara - hlavně na začátku. Její rozjímání, jak je tam kvůli němu... jak to musí zkusit a nás a už mě to trošku začalo nudit. Čekala jsem u Chrise horší démony, než jsem se dočetla. Knížka mohla být lepší, Sara mi už sem tam připadala jako naprostá naivka.

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži