Hrej vabank

Hrej vabank https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225751/mid_the-game-hrej-vabank-TnQ-225751.jpg 4 373 55

The Game série

< 4. díl

Ona ztratila po jeho smrti část své duše. On ztratil svého nejlepšího přítele, který mu stál po boku v dobrém i zlém. Ale právě tahle tragédie by je mohla svést dohromady... Kyle Daniels by nejraději ze své mysli vymazal dva dny svého života: Noc, kdy nebyl doma a jeho přítel zemřel, a den jeho pohřbu, kterého se nezúčastnil. Teď odjíždí z Univerzity v Berkeley na prázdniny do svého rodného města. Návrat do Verity Point v Oregonu mu teď, když už tam Cameron není, připadá jako návrat do prázdnoty. Jedinou útěchou a zároveň jediným pojítkem s jeho přítelem je Cameronova mladší sestra Roxanna. Roxy Hughesová už ale není tou stejnou dívkou, jakou bývala před šesti měsíci, než Kyle odjel studovat do Kalifornie. Zničená smrtí svého staršího bratra se dostala až na kraj propasti. Únik hledá v alkoholu a sexu - hlubina zapomnění je jediné místo, kde se dokáže zbavit hrůzy té osudné noci. Je totiž jediná, kdo ví, co se tenkrát stalo. Kyle svému příteli slíbil, že pokud se mu něco přihodí, Roxannu ochrání. Ale stačil jediný polibek, který vše změnil. Stala se pro něj víc než jen sestrou jeho nejlepšího kamaráda. Je pro něj vším, po čem touží. Ale pokud nenajde způsob, jak ji vytáhnout z temných hlubin, do kterých se propadla, může ji potkat stejný osud jako jejího bratra...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Galatea

Worth the Risk , 2014

dancadragneel
dancadragneel
28.06.2018 5 z 5

Zajímavé ukončení krásné série, ale i přesto se mi prostě nejvíce líbili první dva díly a ty další už prostě jenom ušly. Příběh Kyle mě moc nezajímal nikdy a proto jsem od této knihy moc nečekala. I přesto nakonec mile překvapila jenom to už nebylo ono.

JitulHa
JitulHa
21.04.2018 3 z 5

Hrej vabank coby závěr celé série mě překvapivě zaujal z celé série nejméně. Role se tentokrát obrátily, protože hlavní hrdinka byla tou, která měla vztahy a vůbec všechno ostatní na háku. Nápad to byl určitě dobrý, nicméně mi nesedl. Právě Roxy mě šíleně rozčilovala vším co dělala nebo říkala, divím se že s ní měl Kyle takovou trpělivost, nejspíše z úcty k jejímu bratrovi a kamarádovi Cameronovi. Právě toho jsem si v knize oblíbila ze všech nejvíce, i když zde byl přítomen pouze prostřednictvím vzpomínek. Za mě tedy námět působivý, ale provedení nic moc.

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Maruš.D
Maruš.D
27.02.2018 4 z 5

Stejně jako ostatní díly této série, i tato kniha je velmi emotivní, plná lásky, ale i smutku. Smutku, který je i v reálném životě. Oddychové čtení. :-))

TerezaMondeková
TerezaMondeková
24.02.2018 4 z 5

Podle mě je poslední díl z celé série nejlepší. Tohle je jediná kniha, u které mi nepřišlo, že autorka hlavní námět na příběh zkopírovala od někoho jiného. Sice to taky nebylo něco extra, ale dobře. Tenhle díl se mi opravdu líbil... smrt, bolest, přátelství, láska z dětství, překvapení, zvrat, jak kniha skončí bylo sice už od začátku jasný, ale nějak extra mi to nevadilo. Občas jsem se i zasmála, ale u něčeho i ta slza ukápla.

xindl007
xindl007
17.01.2018 3 z 5

Dnes jsem dočetla celou sérii a musím říct, že příběh Roxy a Kylea byl z celé řady nejslabší. Ne, že bych se do čtení nutila, to ne, ale už to nějak není ono. Jinak sérii určitě doporučuji, hlavně tu trojku, do té jsem se zamilovala a ráda se k ní vrátím kdykoli .

Charley
Charley
15.01.2018 3 z 5

Poslední díl hodně pokulhává za prvním nebo druhým dílem a bohužel musím říct, že jsem si čtení už moc neužívala. První díl jsem zhltla jedním dechem a teď jsem si říkala, kdy už to dočtu.

kacaaba
kacaaba
10.01.2018 5 z 5

Taková oddechovka, ale dost mě vzala za srdce a poplakala jsem si.

martina5069
martina5069
23.11.2017 3 z 5

Poslední kniha ze série The Game mi přišla nejslabší ze všech. U předchozích knížek sem se těšila na jakoukoliv chvilku aby ke knize zasedla tady sem čtení docela flákala, nechci říct, že je kniha špatná ale už to není ono. Roxy se chovala jako tipická závislačka na chlastu, drogách a sexu s tím, že měla vedle sebe kluka který jí z toho chtěl dostat a ona se chovala jak totální "kráva". Ano chápu umřel jí nejbližší člověk kterého měla ale ona tu furt byla a to,že se přece budeme utápět v chlastu to nám ho nevrátí spíš by se obracel v hrobě. Lidi co nám umřou by si spíš přály aby sme na ně vzpomínaly v dobrém a byli šťastní. Podtrženo sečteno 3* z 5*. Autorka má super styl psaní takže doufám, že vydá ještě něco jiného s radostí si to přečtu :-)

jani.ruzicko
jani.ruzicko
16.10.2017 4 z 5

Kyle byl fakt fajn chlapík, ale Roxy mě teda ze začátku neskutečně štvala... což bylo nejspíš ale chtěné, takže to vlastně nakonec svůj účel splnilo...;o) Cam by byl určitě bezva kluk, ale život není bohužel jen o těch pěkných věcech.. =)

Abnička
Abnička
08.10.2017 5 z 5

Četla jsem Hrej Hráčem a teď tuto knihu. Musím uznat, že tato byla opravdu mnohem lepší. Do děje jsem vpadla hned od začátku ne jako u Hrej Hráčem, kdy jsem se musela přemlouvat abych tuto knihu četla.

Určitě moc všem doporučuji. Je to skvělá romantika buď na léto nebo i na večer před spaním.
Těším se, až si přečtu další knížky s názvem HREJ.
Za mě 5 hvědiček!!

1259
1259
19.09.2017 5 z 5

Závěrečný díl byl velmi povedený. Jen škoda, že není pokračování, ale s tím nelze nic dělat.

domino1701
domino1701
17.09.2017 4 z 5

Kniha se mi v celku líbila, ale z celé série mě přišla asi nejslabší. Už je to tak nějak pořád stejné... V každé knize buď oba nebo jeden zdrcený hrdina nějakou předchozí životní událostí. A pokaždé jsou na konci knihy šťastný zamilovaný pár.... No za mě by stačily asi dva díly a konec. :)

nani_nka
nani_nka
08.09.2017 2 z 5

Prvé dva diely tejto série mi prišli ako vtipné, milé, romantické príbehy, tretí a štvrtí diel už považujem za depresívne, nudné. Možno chcela autorka dať trochu vážnosti do svojich kníh...na mňa to však nezapôsobilo.

IvankaM
IvankaM
06.08.2017 1 z 5

Za mě nejhorší díl.
Hlavní hrdinka byla romazlený fracek a strašně mě rozčilovala.
Prostě mě to vůbec nebavilo. Velké zklamání.

EvikU.
EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je čtivá, smutná a zároveň krásná. Vždy je těžké se vyrovnat se ztrátou blízké osoby.

sabinaK
sabinaK
20.03.2017 5 z 5

Bavila mě asi nejvíc :-)

Pettinka
Pettinka
18.03.2017 5 z 5

Za mě jeden z nejlepších dílů série :).. Rozhodně lepší než Hrej férově. Takže proč ne :)

Hache
Hache
21.11.2016 3 z 5

Podle mě nejslabší kniha ze série, chvílemi jsem měla pocit, že ji ani nedočtu.

Elise24
Elise24
21.06.2016 1 z 5

Tato série od prvního dílu (který měl ještě jakš-takš originální a aspoň vtipný děj)šla jak se tak lidově řekne do kytek. Děj naprosto nezajímavýa předvídatelný k naprosté absenci jakekoliv zápletky či dramatu.

A proto 1* :/

pro dospívající mládež (young adult)

Emma Hart
anglická, 1993