Hrej tajně

Hrej tajně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190439/mid_the-game-hrej-tajne-PaW-190439.jpg 4 586 79

The Game série

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil. Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět… Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Galatea

Playing for Keeps , 2013

Kiwicatko
Kiwicatko
20.04.2017 3 z 5

Tak nejak sem cekala ke konci jeste nejaky zvrat a zadny neprisel. A prestoze mi bylo Astona lito za to, jake mel detstvi, tak to ne me bylo vsechno nejak plynule a vpodstate bezproblemove. Predchozi dil se mi libil daleko vic.

janelka2
janelka2
11.04.2017 4 z 5

Knížku bych opět hodnotila na tři a půl hvězdičky.Jelikož jsem jí měla přečtenou za dva večery tak bych řekla že se mi celkem líbila. I jsem se u knížky zasmála .Jsem zvědavá na další díl i když se trochu bojím jelikož celá parta se mi líbí a v dalším dílu se od ní autorka asi trochu odkloní.Každopádně si dám mezi jednotlivými díly pauzu,asi budou všechny podobné.Bojují s láskou k sobě ale nakonec podlehnou.

Barbra06
Barbra06
10.01.2016 3 z 5

Určitě o něco lepší, než první díl. Děj měl plynulejší průběh, i když má kniha sotva 200 stran. Ale bohužel stále to nějak nestačí a nedosahuje na laťku jiných autorek tohoto žánru. Ono by možná stačilo, kdyby přidala pár stránek, které by okořenila něčím originálním, zajímavým, dech beroucím...zkrátka čímkoliv, co by z knihy nedělalo průměrný příběh. A je to nakonec i důvod, proč další díly série vynechám. Není to úplně nejhorší, autorka je na dobré cestě, jen musí ještě trénovat.

Laf
Laf
13.12.2015 4 z 5

Tato kniha byla lepší než první díl. Zajímavý děj a zápletky napsané čtivou formou. I přes to, že je to tenká kniha, tak toho v sobě skrývá hodně. Můžu doporučit.

Marty19
Marty19
10.09.2015 5 z 5

Kniha byla úžasná nemůžu popsat jak moc. Na konci té knihy jsem skoro brečela bylo tak dojemné jak Asthon vyjadřoval své pocity vůči ,,rodině" a Megan vřele doporučuji přečíst.

Haňulec
Haňulec
27.08.2015 5 z 5

U této knihy jsem se nasmála (rybaření, jízda na koni), ale zároveň tam byla spousta smutných scén, hlavně na konci. Je to moc krásna kniha a velmi čtivá. Nebudete litovat, pokud si tuto knihu přečtete. :-)

terka98
terka98
23.08.2015 5 z 5

Pokračování volně navazující série od mladé autorky Emmy Hart.Další příběh od autorky jsem si maximálně užila :D. Zamilovala jsem si způsob,jakým Megan dokáže Astona uklidnit a to pouhým obejmutím :).U této knížky jsem se nasmála(když se Aston učil jezdit) i jsem si pobrečela(na poslední stránce).Autorka rozhodně nezklamala a už se nemůžu dočkat,až začnu další díl :)

Karolína18
Karolína18
07.07.2015 2 z 5

Kniha byla o kousíček lepším následování prvního dílu. Mluvím pouze o ději, protože takhle nepřehlednou knihu jsem už dlouho nečetla. Měla jsem sto chutí ji odložit už snad po prvních padesáti stránkách, ale přeci jen to dělám nerada. Takže přelouskat se dá, ovšem zanechala ve mně jen zmatek a rozhodně jsem si z ní nic neodnesla. O opětovném čtení nemůže být ani řeč. Autorka se zde ale polepšila v rozepisování pocitů hlavních hrdinů. Přesto zde způsob, kterým své dílo podává, ubírá všemu na opravdovosti.

Sam99
Sam99
29.06.2015 3 z 5

No, co na to říct. Kniha je určitě horší, než první díl. Čekala jsem něco, co mě u knihy zaujme, ale ono stále nic nepřicházelo a nakonec byl konec a já vlastně z knihy nic neměla. Možná to autorka myslela dobře, ale výsledek byl úplně jiný. Už jsem ztratila chuť číst další díly, bojím se, že budu zase zklamaná.
Dávám solidní 3*.

muchomurka
muchomurka
18.06.2015 2 z 5

Uf. Dočetla jsem to. Myslela jsem si, že to nemůže být horší než první díl. Spletla jsem se. V podstatě to, co se odehrálo na prvních 50 stranách, se poté cyklicky opakovalo až do konce knihy. Celé to bylo o ničem, samé klišé, "hlubokomyslné přemýšlení" hlavních postav bylo všechno, jen ne hlubokomyslné. Erotické scény byly jak popis cesty na nádraží - sáhl tam, stáhl tričko, políbil ji. Děs! A Astonova minulost? Jako byla příšerná, ale stejně to nedokázalo vyvolat ty pocity, co autorka nejspíš zamýšlela. Jediná emoce, která mě při čtení knihy výrazně ovlivnila byla touha, abych to už konečně dočetla a jen jsem odpočítávala stránky do konce. A dialogy? Fakt jsem občas nechytala, co tím myslí či kdo zrovna mluví. A ta spousta překlepů a chyb! Třetí díl snad radši ani zkoušet nebudu.

Mozkovna
Mozkovna
15.06.2015 5 z 5

Téměř na stejné úrovni jako první díl. Jen mi přišlo, že je tu o hodně víc sexu, a to je Braden na sex úplně úchylnej :D Autorka ví, jak na mě. Zlomenej kluk a holka, která ho jako jediná může napravit. Megan a Aston jsou povedená dvojka, ale stejně jako u prvního dílu bylo hned na začátku jasné, jak to všechno dopadne. Ale to vůbec nevadí, i tak to bylo čtivé a líbilo se mi to. :)

Charley
Charley
06.06.2015 4 z 5

Od této knihy nečekejte nějaké hluboké myšlenky či originální nápady. Ale podle mého názoru autorka píše moc dobře a i když víte přesně, co bude následovat, tak si to rádi přečtete.

Julia_pt
Julia_pt
25.04.2015 3 z 5

Ten to díl neměl šmrnc !! První díl byl mnohem lepší !! :/ :)

jitka7
jitka7
22.04.2015 3 z 5

Tak tohle už mě tolik nebavilo. Něco tomu chybělo.

zdenka700
zdenka700
03.02.2015 3 z 5

Kniha byla zajímavá, líbilo se mi na ní popis postav, citů. Ne, že by se mi to nelíbilo jen mi přišel děj trošku dlouhý až skoro utahaný prostě aby něco napsala

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka
31.01.2015 2 z 5

Fajn, zarekla jsem se, ze si dalsi dil neprectu...no, vcera se mi ale nechtelo spat, tak jsem sahla po telefonu a dala se do cteni...proc je tenhle dil lepsi? Protoze hlavni hrdinove nechovaji jako fakani ze zakladky? Ano, konecne se tak nechovaji (jenom trošilinku :) ). Protoze se jevi sympatictejsi? Ano, to tedy jo. Dalsi kniha ze serie, o ktere jsem vedela, ze nespadnu na prdel a nebude me to trapit. Kniha mohla mit par stran navic, ale chapu, proc nemela. Pochybuju, ze by to autorka zvladla (co by jako do svého příběhu přidala, že?). Ano, pise poutave (konečně), ze jeden musi cist dal, prestoze nechce (treba ja), ale na druhou stranu. Kdo ze soucasnych autoru podobnych knih ctivi neni? Jinak by tyhle knihy na jedno pouziti nevychazely...

Odehnalka
Odehnalka
29.01.2015 3 z 5

Na oddech a na čtení v metru, v autobuse, při čekání na výsledky testů se ta kniha celkem hodí... Celkově se kniha dobře četla, místy jsem se sice musela nutit číst dál, protože mi to tu a tam přišlo divný, ale jak jsem uvedla na začátku - je to kniha na oddechové čtení.

nikoll
nikoll
27.01.2015 4 z 5

Kniha nebyla špatná, taková menší oddechovka.

kety76
kety76
07.11.2014 3 z 5

Kniha měla dobrou zápletku, ale místy to trochu drhlo, nemělo to spád. Četlo se to docela dobře, občas bych ubrala na vulgaritě.

*Táňa*
*Táňa*
12.10.2014 4 z 5

Konečně tu bylo i něco jiného než jenom předstíraná láska a sladký konec. Líbilo se mi, že knížka měla propracovanější zápletku a opomenu ty erotické scény - kterých tam bylo požehnaně - tak se mi druhý díl líbil víc. Ano, podlehla jsem nejspíš kouzlu Astona a hlavně mi byla Megan sympatická. Podtrženo, sečteno = krásný, romantická, čtivý, napínavý, bolestivý a úžasný příběh.

láska pro dospívající mládež (young adult)

Emma Hart
anglická, 1993