Ty nejsi můj Romeo

Ty nejsi můj Romeo https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474679/bmid_ty-nejsi-muj-romeo-g20-474679.jpg 4 453 88

The Game Changers série

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a nenápadné dívce z maloměsta, které nedokáže odolat. Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavej týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varováním, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuji se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Not My Romeo , 2020

nina3905
19.11.2021 5 z 5

Príbeh bol rozkošný - skvele sa k sebe hodili hlavní protagonisti - Elena a Jack. Pobavilo ma aj domáce zvieratko hlavnej hrdinky (hoci neviem si predstaviť, že by som ho mala doma) a nezabudnuteľné Daisy Lady Gang (mamča a teta hlavnej hrdinky). Knihu odporúčam.

Elize
19.11.2021 5 z 5

Moc hezká knížka, ani jsem to neočekávala, ale líbilo se mi to! Knížka je čtivá, svižně odsýpá, ale přesto je to mezi hlavními hrdiny krásně vyjádřené a člověk se těší na každou další kapitolu a najednou koukáte a knížka je na konci. Četlo se to zkrátka moc příjemně a i jsem se občas nasmála. Knížku doporučuji a rozhodně si od autorky přečtu další knížku.

Dellphi
17.11.2021 5 z 5

Já tyhle klišé prostě miluju. Na knize vás sice nic nepřekvapí, ale stejně si čtení užíváte a těšíte se na každou další kapitolu. A představa rajcovního a přesto něžného fotbalisty (amerického fotbalu, ne těch uplakánků z evropského fotbalu) je jen dalším bonusem. Takže za mě rozhodně doporučuji, zvlášť pro životní období plného stresu, kdy si ze všeho nejvíc potřebujete odpočinout a trochu se zasnít….

Autorku si rozhodně pohlídám a budu číst i další její knihy.

happy19
11.11.2021 5 z 5

Nová autorka a jak mile mě překvapila!
Vtipné situace...tím i boží dialogy...chemie...
Výsluní vrcholového sportu x malebné maloměsto...to vždy funguje na výbornou,-)
Ještě víc se těším na další díl:-*

„Trpělivost je klíčem k odpuštění a zároveň k uzdravení.“

Blanka29
08.11.2021 4 z 5

Touto knihou jsem si potvrdila, ze se mi libi pribehy ze sportovniho prostredi :) A tato kniha neni vyjimkou, akorat se nepise o hokejistech ale fotbalistech. Kniha mi hodne pripominala nektere knihy co jsem cetla, ale i tak se krasne cetla....

rampapa
05.11.2021 5 z 5

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Hnedka jsem si zamilovala Elenu a Jacka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

georginaa
31.10.2021 4 z 5

Ze začátku to začalo velmi vtipně, předpokládala jsem, že se to ponese ve stejném duchu až do konce. Bohužel se to posunulo skoro do melodrama a ke konci to bylo neskutečně přeskočené a tak rychlé, že jsem si říkala a to má být jako konec? Přes veškeré úsilí musím zhodnotit, že mi tam stále něco chybělo. Proto o jednu hvězdičku méně.

Tesset
28.10.2021 5 z 5

Nová autorka, ale super, doufám, že se dočkáme i dalších jejích knih. Oddechovka, která má sympatické postavy, smysluplný děj a nechybí ani humor a vtip. Jediné maličké mínus je ten konec - strašně uspěchaný a jakoby se mi tam úplně nehodil, ale jinak super.

jeny-v
25.10.2021 4 z 5

Docela dobrý rozjezd „romarťárny“ je popsaný v anotaci a já měla zrovna potřebu sáhnout po románu typu „zkrocení zlého muže“, který se čte v klidu před spaním. Pokud máte stejnou touhu, doporučuji. Hlavní hrdinové knihovnice Elena Rileyová a hráč NFL, zadák Nashvillu Jack Hawk jsou protiklady, které svede dohromady jedno rande naslepo: „Rosničko, kde jsou moje kalhotky?“ No, a pak už jsou karty rozdány a čtivě napsaný příběh může začít…. Moc se mi líbily postavy matky Cynthie a tety Clary - Daisy Lady Gang.

milst
25.10.2021 5 z 5

krásná oddychovka :))

Zomy
23.10.2021 5 z 5

Naprosto dokonalá romantická pohoda, ideální na podzimní depky.

Elena je obrovská sympaťanda a Jack je tak nereálně namíchaný alfasamec se stydlínem, až je to prostě vysněný princ.

Nenáročné, úsměvné a zaláskované, těším se na další knížky od této autorky.

Evka3814
22.10.2021 5 z 5

Taková milá,sladká pohádka. Nenáročné čtení se sympatickými postavami. Moc se těším na další jednohubku

2688
18.10.2021 4 z 5

Sladkost

,,Mám pocit, že nám život občas rozdá špatný karty, ale osud ( Ilsa) to nakonec urovná. A všechno to dopadne dobře.
Ty a já… to prostě nemůže mít špatnej konec.“

AliceTief
11.10.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem, velice hezky napsáno, nešlo se od knihy odpoutat. Už se těším na další příběh.

Anna195
08.10.2021 5 z 5

Tak tento príbeh bol pre mňa veľmi milým prekvapenie a absolútne som nečakala, že ma príbeh tak chytí. Autorku som doposiaľ vôbec nepoznala, ale už teraz viem, že si od nej prečítam aj ďalšie príbehy, pretože jej štýl som si zamilovala.

Hneď na začiatku ma autorka vedela rýchlo vtiahnuť do deja. Zoznámenie hlavných postáv Jacka a Eleny som si užívala. Takéto náhodne zoznámenie so skvelou dávkou humoru zbožňujem, a že som sa dosť na tom pobavila.Autorka jednoducho vedela do príbehu zakomponovať tú správnu dávku humoru.

Hlavná hrdinka Elena si ma hneď získala, keďže bola svojská, vtipná, nápomocná a ešte k tomu mala zaujímavú záľubu, ktorá ju robila ešte viac výnimočnou a jej domáci miláčik bol úžasný. Mňa takéto svojské hrdinky vždy bavia. Podľa anotácie som čakala, že hlavný hrdina Jack bude typický playboy, ale opak je pravdou a autorka mi ponúkla omnoho lepšiu verziu Jacka. Tento chlap v sebe skrýval veľa dobrého a pritom si to sám ani neuvedomoval, no zároveň bojuje s nedôverou, čo v podstate vyplýva z jeho minulosti a najmä z toho, čo všetko prežil. Mne sa páčilo, ako sa postupne Jack v príbehu menil, aj keď nie vždy sa zachoval správne voči Elene.

Medzi postavami je úžasná chémia, ktorú môžete cítiť už od ich prvého stretnutia. Čo musím pochváliť je mestečko Daisy, kde sa odohráva podstatná časť deja. Toto je presne to mestečko, kde sa každý s každým pozná a všetko sa tu šíri raketovou rýchlosťou. Toto mestečko si nejde nezamilovať, a to predovšetkým, vďaka ich obyvateľom, ktorí celý tento príbeh lásky dotvárajú. A na záver krásne napísaný epilóg, ktorý si ma získal.

Už sa teším na ďalšiu časť tejto série.

Ketfl
08.10.2021 4 z 5

Jé, tak tohle byla moc hezká kniha. Skvěle napsaná, že se to četlo fakt samo. Hlavní hrdinka Elena mi byla velice sympatická, Jack byl přímo roztomile stydlivej, ale hrozně mě rozčiloval, jak se stavěl k citům. To jsem si říkala, že to je fakt bambula jeden ušatej, ach jo. Každopádně, jinak to bylo moc hezké a odpočinkové počtení. Za mě velká spokojenost.

Raislin
06.10.2021 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha, čtivá. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Zasnila jsem se ale i zasmála. Oddechovka ke sklence vína úplně ideální.

Jarysra
04.10.2021 5 z 5

Skvělá kniha, která mě vtáhla do děje od prvních stran.

Kudík
01.10.2021 5 z 5

Velmi příjemné čtení. Ke konci trochu moc sladké, ale prvních pár kapitol, které se točily okolo seznámení Elen s "Falešnou rosničkou" jsem se dobře bavila. Líbil se mi i její mazlíček Romeo. Jack mi sice nepřišel tak reálný jako Elen, ale přesto chápu jeho vyobrazené chování. Celkem jsem zvědavá na další díl s její sestrou a Devonem a předpokládám, že i další postavy ... např. Lawrence nebo Aiden se dočkají svého děje.

anna7852
01.10.2021 5 z 5

Kniha byla super,přečteno na jeden zátah.