Ty nejsi můj Romeo

Ty nejsi můj Romeo https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474679/bmid_ty-nejsi-muj-romeo-g20-474679.jpg 4 453 88

The Game Changers série

Bestsellerová autorka Ilsa Madden-Mills přichází s chytrou a sexy moderní romancí o atraktivním profesionálním hráči amerického fotbalu a nenápadné dívce z maloměsta, které nedokáže odolat. Všechno to začíná nevinnou lží na Valentýna. Kamarád mi domluvil rande naslepo. Čekám zadumaného introverta, ale místo toho tam sedí neskutečně žhavej týpek s hříšnýma jantarovýma očima. Nějak se stane, že nakonec skončíme v jeho podkrovním bytě. Dávám to za vinu ginu s tonikem. Další den ráno se dozvídám, že je to Jack Hawke – profesionální rozehrávač a „zlý chlapec“ s temnou minulostí. Když mi dává podepsat prohlášení o mlčenlivosti, je to pro mě varováním, že tenhle chlap rozhodně není nic pro mě. Podepisuji se jako Julie Kapuletová a čekám, že tím to mezi námi končí. Proč by měl slavný fotbalista s ocelovými svaly hledat knihovnici z malého města? Jenže Jack se neustále objevuje na místech, kde bych ho vůbec čekala. Když už jsem si jistá, že jednou provždy zmizel a už ho nikdy v životě neuvidím, zničehonic nakráčí do našeho amatérského divadelního spolku a získá roli Romea. A kdo myslíte, že hraje Julii? A jak má obyčejná, téměř nevinná dívka vzdorovat muži jako je on? Bude Jack nakonec mým skutečným Romeem anebo mi ten úžasný fotbalista jenom zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Not My Romeo , 2020

Artep071
12.11.2022 5 z 5

Nenáročné, bez velkých dramat a určitě i zapomenutelné, ale velmi hezky se tento příběh čet a já se bavila, smála a užila jsem si jej. Oba hlavní hrdinové byli příjemní a sympatičtí a docela by mě bavilo sledovat jak žijí dál. Na Giselle si , ale raději počkám s než se do ní pustím, přečtu si jinou knihu.. docela mě ještě drží to nasrání , že mohla vlízt Elle na přítele. xi xi

knihomolkaJani
06.11.2022 5 z 5

Kniha se četla moc dobře. Na mě to možná bylo až moc slow-burn, ale je to odpočinková kniha u které se i nasmějete. Hlavní i vedlejší postavy vám budou sympatické a 400 stránek uteče jako voda. Na další díl se určitě chystám.

Terez9119
20.09.2022 4 z 5

Taková milá konverzačka. Elena je skvělá a Jack si mě získal zálibou v K-drama. Ne, nebylo tam nic, co by vám utkvělo v hlavě, na tento příběh zapomenete zhruba hodinu potom, co ho dočtete, ale to někdy nevadí. Četlo se to moc příjemně, bez větších zádrhelů to celé uteklo, až byl konec. Asi od poloviny to začalo být trochu natahované, ale vlastně to dávalo smysl. Ideální čtení na dvě pohodová odpoledne.

Michelleee
11.09.2022 5 z 5

Já jsem tedy s knihou spokojená. Krásný, humorný a romantický příběh. Začátek s jejich valentýnskou večeří byl super. Vyprávěno z pohledu obou hrdinů. Těším se na pokračování s Devonem.

wielka
14.08.2022 3 z 5

Bola som zvedava na pre mna novu autorku, aj hodnotenie tu bolo celkom vysoke, komentare som vsak necitala. Napad by to nebol zly, ale nieco tomu chybalo. Ono miestami isla autorka aj do hlbky postav, ale celkovo to bolo dost povrchne. Akosi som sa nevedela dockat konca. Uvidim, ci si pribehom o Giselle napravi reputaciu, alebo o dva dni po docitani zabudnem, ze tieto knihy existuju.

ardeas
22.07.2022 2 z 5

(SPOILER) Prečítané a čoskoro to bude zabudnuté, napriek námetu, ktorý nie je az tak originálny a veľakrát až plytké klišé, no začiatok ma popravde veľmi navnadil. A potom to už šlo z kopca.
Neviem ci je to prekladom, ale styl mi nesedel. Niektoré repliky sú anachronicke, akoby lietali v čase. Pride mi, že sa s tym proste autorka trapila, chyba v tom texte ľahkosť.
Obaja si niečo prinášajú do vzťahu, som rada ze Elena sa drží pri zemi, realistka, co je v posteli dračica. On je zase opatrný, ale vie sa otvoriť. No po prvej tretine knihy som začala s textom a frázovanim bojovať. Unavovalo ma to... a zaver bol až prirýchly. Doslova lusknutie prstov. Chýbal mi tam nejaký vyvoj, a nie, ze ho osvietilo.. príliš rýchle, na moj vkus. Teraz váham, ci načat ďalšiu, nejako ma to neláka.

Mondaika
10.06.2022 3 z 5

Achjo.... Asi jsem rozbitá nebo už je fakt těžké najít nějaký příběh při kterém budu skákat nadšením do vzduchu....Budu ráda za každý nápad na knihu... Už jsem bezradná

Příběh začíná nadějně a hezky avšak postupně ztrácí jiskru a upadá... A klišém to ani není... Hlavní hrdinka se mi líbila a i hlavní hrdina Jack, který bojoval s důvěrou a tím dovolit si cítit lásku, kterou nikdy necítil....

Závěrem jako vždy....
Pokud jsme si souzeni osud vždy zařídí cestu, abychom se k sobě nějak dostali....

Láska nepřichází jenom tak a vždy jsou k ní potřeba dva lidé, dva lidé, kteří oba chtějí totéž...

Myška43
26.05.2022 3 z 5

,, Mám pocit, že nám život občas rozdá špatný karty, ale osud to nakonec urovná. A všechno to dopadne dobře. Ty a já... to prostě nemůže mít špatnej konec. "

Ach jo, je mi líto, ale já nejásám nadšením. Říkala jsem si, že po předchozí knize si spravím chuť, ale za mě nic moc.
Nevadí že námět není originální a nevadí, že je to samé klišé. Co mi vadí je plytký děj a skoro žádné emoce. Autorka mě moc nezaujala a další díl si nechám ujít.

Knihomolka97
05.05.2022 5 z 5

Obalka je podle mě fakt špatná, ale příběh? Opravdu krásný od začátku až do konce. ️ Romantika s mírnou erotikou. Vyprávěno v ich-formě z pohledu obou hlavních postav. Za den přečteno jako nic. Jack i Elena mi sedli. Přiznám, že jsem nečekala, že bude Elena takové torpédo, ale bylo to samozřejmě osvěžující a vtipné. U Jacka mě dostala jeho minulost. Smutné, šílené.. Jejich sbližování nebyla procházka růžovou zahradou..ale jiskřilo to mezi nimi parádně.
Některé postavy bych nejradši vystřelila na měsíc.
A teda..jsem natěšená na další díl, kde bude v hlavní roli Devon, kterého jsem si tady moc oblíbila.
U hodnocení si ještě nechávám rezervu 4,5⭐️/5⭐️

MAU256
23.04.2022 5 z 5

Tahle knížka mě úplně pohltila, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jacka mi bylo chvílemi líto, že nedokáže nikomu důvěřovat, musí to být těžké. Elena byla živel, bez televize a s nálepkou knihovnice :-). Od začátku rande na slepo jsem jí fandila. Romantickým dušičkám se tyhle příběhy nikdy neomrzí. Knížku mohu jen doporučit.

0197
16.04.2022 5 z 5

Tak jo, přiznám se, že tady mě hned zaujala anotace, název a překvapivě i obálka. Co jsem tak četla, většinu ta obálka spíše odradí, mě ale ne :-).

Příběh odstartoval jejich vtipnou valentýnskou večeří. Už tady jsem se dobře bavila a ten humor vydržel celou knihu. Chválím, že je tu převážně prostředí maloměsta. Takové ty místní drby, nikomu nic neujde, v kadeřnictví se dozvíte vše podstatné, no pokud žijete na vesnici, tak to znáte :-).

Elena byla hodná, milá, sexy knihovnice. Její koníček byl hodně neotřelý a moc se mi líbil. Navenek působila celkem nenápadně, nevinně, ovšem s Jackem to byla pořádná dračice :-). Byla taky vtipná a měla netradičního domácího mazlíčka a skvělého spolubydlícího. Její matka a teta se do příběhu parádně hodily a byla s nimi sranda.

Jack - sexy, mladý, úspěšný a talentovaný sportovec. Působí sebevědomě, ovšem v nitru je to docela stydlivý kluk, který má problém s důvěrou. Chápala jsem vzhledem k tomu, co se mu nedávno stalo, jeho nedůvěru. Není lehké někomu důvěřovat, po tom, co vás někdo zradí. Přidejte k tomu, že jste slavný sportovec a každého zajímá nějaká ta šťavnatá informace o vás, vašem životě, soukromí. Je jedno, jestli je to pravda, nebo přitažené za uši. Rozhodně mě potěšilo, že to nebyl žádný playboy, tak že příjemná změna. Jeho hraní Romea bylo skvělé. Vlastně celé to prostředí vesnického divadla.

Sečteno - příjemný, vtipný, čtivý příběh, kterému nechybí sympatické jak hlavní, tak vedlejší postavy. Erotiky tu bylo akorát a skvěle se do příběhu hodila.

knihomolkaL
13.04.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka. Přiměřeně romantiky, přiměřeně sexu. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, nic mi na nich nevadilo. Čtení jsem si užila a už se chystám na dvojku.

werunka488
11.04.2022 4 z 5

Kniha krásně napsaná, nechyběla tam romantika ani vtip. Určitě se k ní ještě vrátím a ráda přečtu znova. ;)

moma08
16.03.2022 4 z 5

Krásná romantická kniha, u které se člověk i občas zasměje, díky hlavní hrdince. Aspoň já to tak měla.

katerina94958
13.03.2022 4 z 5

Pěkný a romantický příběh i když těžko uvěřitelný s tou spoustou náhod a propletenců. Není to knížka ke které bych se v budoucnu vracela, ale rozhodně nelituji času, který jsem jí věnovala. Čtení bylo rychlé, žádné zbytečné okecávání a kudrlinky. Doporučuji všem kdo mají rádi romantické "pohádky".

Kiwicatko
12.03.2022 4 z 5

Ale jo….bylo to dobre :) hlavne me zaujalo jak moc nervozni byl, kdyz mel mluvit s lidmi nebo pred lidmi. Naprosto ho chapu a celkem bych ocenila, kdybych mel nekoho, kdo by to vzal za me, stejne jako on mel kamose, kteri tihle vyrizovali.

V.Marie
03.03.2022 5 z 5

Hezké, vtipné, rychle to odsýpalo :)

astra3
17.02.2022 5 z 5

Moc hezký a vtipný příběh.

KláraH.
14.02.2022 3 z 5

Ne, toto mě až tak nezaujalo. Do tří čtvrtin to šlo, ale pak se to začalo vléct ten konec byl uspěchaný a divný. Epilog už tak byl vlastně navíc. Elena je aspoň vtipná, ale bohužel to nezachránila.

Kuci12
13.02.2022 4 z 5

Tak jo knížka, kterou když čtete třeba v metru máte velký problém ji držet, tak aby nikdo neviděl její obal. Až na tento "problém" dostane vše, co očekáváte.

On má potenciál zařadit se na pomyslný seznam literárních manželů a ona je prostě živel. Nechybí humor, spád a ani další fotbalisté. Je to, jako jednohubka po dobrém obědě.

"Láska není produktem úvah a statistik, ale prostě přichází - nikdo neví odkud - a nikdo jí nedokáže vysvětlit."