Těžká noc

Těžká noc https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408331/bmid_tezka-noc-XIU-408331.jpg 4 562 184

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ...... celý text

PetraBery
03.07.2019 4 z 5

Po několika letech pauzy nová „Lanczovka“ a stejně jako další knihy od autorky pohodové, oddechové a vtipné čtení. Erika jako hlavní hrdinka příjemná ženská, která neměla vždy na růžích ustláno a dokázala se s tím se ctí poprat. Konec mi otevřený vůbec nepřišel, bylo to prostě fajn čtení.

SmisekIvuska
03.07.2019 5 z 5

Lanczovky - knížky, na kterých jsem vyrůstala. A na tuto novinku jsem se těšila. Je to jak vracet se domů - člověk to zná (styl psaní) a těší se. Knížka nezklamala a doufám, že časem bude něco dalšího :-)

Pája699
01.07.2019 5 z 5

Paní Lanczovou prostě žeru :-) Vyplatilo se čekat tři roky...knížka je skělá, miluji ty její hlášky, směju se nad určitýma pasážema ještě teď :-) Krásně se čte, kniha nejde odložit z ruky, za dva dny přečteno. prostě super a doporučuji.

SleepyAllDay
29.06.2019 5 z 5

Skvělá, typická Lanczová.
Jsem moc ráda, že její hrdinky stárnou se mnou, že ve 30 nemusím číst o puberťačkách, ale o holce v mém věku.
I když - i o těch puverťačkách bych ráda četla, protože prostě Lanczovka :)

ADE138
27.06.2019 5 z 5

Typická knížka Lenky L.
Přečteno za jeden den. Super.
Doufám, že na další knihu nebudeme muset čekat další pět let ;-)

sazamala
25.06.2019 5 z 5

Knížka opět nezklamala! Pěkná od začátku až do konce.

gargamelka
23.06.2019 5 z 5

Musím se přiznat, že tato knížka je nejspíše první, maximálně druhá od autorky. Velmi pozitivně mne překvapila. Knížka se čte velmi dobře, příběh, který je psán životem. Kdyby nebyla doba jít spát, četla bych celou noc, jak to dopadne :)
Velmi se mi líbily pasáže s milovanou babičkou ♡. "A ještě když čas zkrátí nemoc, když se energický, veselý a pracovitý člověk změní ve vlastní stín, je to ještě nespravidlivější."
Knížku doporučuji, perfektní oddchovka.

Katerina015
23.06.2019 5 z 5

Top, top, top. Ja jsem nadsena. To letite cekani na novou "Lanczovku" se vyplatilo. Bylo tam naprosto vse, na co jsme zvykle! Jen doufam, ze na dalsi knizku nebudeme muset cekat tak dlouho :-)

26Mirka
22.06.2019 5 z 5

Další úžasná kniha od mé nejmilejší srdcové autorky, sice jsem si musela na novou knihu hodně počkat,ale stálo to za to. Mohu všem jen a jen doporučit!!!

Bobankova
22.06.2019

Lenku čtu od puberty a zbírám jí už mi chybý jen 3 kolikrát si jí přečtu znova a nejen já,ale i má tchýně 63 a nejvíc miluji ty 3 díly Radky

Peace
22.06.2019 5 z 5

"Žijeme teď a tady, nemáme čas čekat na příští život!"

Patřím do generace těch, které Lenka Lanczová provázela celým dospíváním, její knížky jsem milovala. S radostí jsem si proto přečetla její novou knihu a jsem moc spokojená.
Je prostě srdcovou záležitostí a vždy pro mě bude jednou z nejčtivějších autorek vůbec!

kanitsuj
21.06.2019 3 z 5

Můj dojem z poslední "Lanczovky" je takový nemastný neslaný. Četlo se dobře a rychle, z nostalgie jsem si knížku s nadšením opět ráda koupila, ale jako by tomu chyběla nějaká šťáva, kterou měly její předchozí prázdninové romance a která už scházela v předešlé knize. Hrdinka mi nebyla sympatická, stejně tak její přítel Max a ostatní postavy - snad jedině Štěpán a babička sympaticky vybočovali. Všichni byli usmýkaní životem a svými hořkými osudy, nepociťovala jsem při čtení vůbec žádnou radost. Také už mne trochu nebavila jazyková stránka románu - specifická přirovnání a povzdechy hlavních hrdinek, které paní Lanczová rutině používá a které nebyly v módě už před třiceti lety natožpak dnes. A ten konec - pokračování se nabízí více než v jiných knihách-i hloupého by trklo, že tudy cesta určitě nepovede!

EvikU.
19.06.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila moc. Jestli to je tím, že jsem její knihy četla když mi bylo "náct" a její hlavní hrdinky byly stejně staré. Teď píše knihy o ženách ve středním věku a já jsem stále cílová skupina. Její styl psaní mi sedí. Takže kdo má rád Lanczovky, vřele doporučuji. Ani tato kniha nezklame.

LucieSiki
18.06.2019

Úplná oddechovka :) knihy Lanczove jsem četla v pubertě . Hrdinka knizky ,zestarla o par let ,stejne jak čtenářky Lenky. Její rukopis je nezapomenutelný !!!!

SugarDolly
15.06.2019 2 z 5

Mé první setkání s L. Lanczovou a zřejmě i poslední. Dovedu si představit užitečnější způsob trávení času, než je čtení knih, co mě příliš nebaví.

Pípasek
14.06.2019 5 z 5

velmi příjemné čtení, nádherný odpočinek od všech drsných thrillerů

EvaSupovic
11.06.2019 5 z 5

Opět další skvělá Lanczovka. Vřele doporučuji a kdo by chtěl, mám ji na prodej :-)

LibraryGirl
10.06.2019 4 z 5

Skvělá! Klasická "lanczovka". Moc jsem si čtení užila.

aljoska83
10.06.2019 5 z 5

Bylo to dlouhé čekání...ale "lanczovka" nezklamala. Potěšilo mě,že se v knížce opět objevily i postavy z dřívějších knih.

wiolca
08.06.2019 5 z 5

Takže pěkně do dvou do rána, dokud jsem ten konec nedocetla. Nová kniha od Lenky mi udělala ohromnou radost, protože její knihy to je prostě nostalgie. Mohla by se zase vrátit k častější frekvenci vydávání. A jinak k hodnocení samotnému. Líbila se mi moc. Je to její obvyklý styl. Samozřejmě mě navíc moc potěšilo, že věk hlavní hrdinky je mi blízký. Moc hezký čtení.