Odhodlaný Chase

Odhodlaný Chase https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361755/bmid_odhodlany-chase-wd3-361755.jpg 4 252 50

Texas! série

Chase Tyler to vůbec nemá snadné, když ztratí svou milovanou Tanyu, a zakrátko se z něj stane jiný člověk. Nezajímá se o rodinu ani o firmu, na ničem mu nezáleží. Pak se však setká s dávnou spolužačkou a nabízí se mu možnost zachránit rodinný podnik výhodným sňatkem. Možná mu osud přichystal nový začátek?! To by se Chase ovšem musel nejprve vypořádat se stíny minulosti a znovu najít svou někdejší sílu. Pak by snad dokázal uvěřit, že může být opět šťastný a prožít velkou lásku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Chase , 1991

janina66
04.12.2023 2 z 5

Tak bohužel, mě se tato kniha od Sandry vůbec nelíbila. Už od začátku jsem se do čtení musela nutit, pak jsem i přeskakovala, abych na konci knihy zjistila, že jsem o nic podstatného nepřišla. Je to první kniha od autorky, která mi dějem nesedla.

nina3905
25.02.2023 4 z 5

Vydarené pokračovanie série naftarskej rodine. Parádne a veľmi vtipne sú tu rozhovory medzi bratmi a ich ženami.

petulkapeta
05.02.2023 4 z 5

Chase si po ztrátě sve milovane zeny a nenarozeneho ditete myslel,že nic horšího se mu stát nemůže...jak se mýlil když se znovu oženil a jeho žena byla v ohroženi...no příběh jsem zhltla a i když byl Chase zpočátku takový jaky byl měla jsem ho rada,kazdy prožíváme ztrátu jinak, ale ještě že se tu objevila Marcii,ta co ho milovala už od školky.

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Po smrti milované ženy a jejich nenarozeného dítěte Chase propadá alkoholu a svoji depresi vybíjí v rodeu. Když při jedné jízdě dojde k nehodě. Vstoupí mu do života jeho bývalá spolužačka a postupem času Chase pochopí že může být opět šťastný a únavu se zamilovat.

georginaa
07.11.2021 3 z 5

Druhý starší bratr se potýká s problémy. Musí se vypořádat s minulostí a nějak najít sílu k lepší budoucnosti. Potká dívku, do které se postupně zamilovává a musí si to srovnat v hlavě, protože se bojí, že to není oboustranné.

Ella161
12.08.2021 3 z 5

Od autorky jsem před pár roky přečetla Růžový víkend a příběh se mi moc líbil. I tenhle mě zaujal svou anotací a byla jsem přesvědčená, že tohle je prostě sázka na jistotu. Jenže bohužel nebyla. Musím uznat, že kniha byla opravdu čtivá a postavy byly strašně fajn, ale… Očekávala jsem, že tam nějak budou více rozebrané Chasovo myšlenky a pocity. Hlavně to, jak se s tou tragédií, která postihla jeho manželku, vypořádává. Jenže tohle bylo jen začátkem knihy a pak nic. Prostě v jeden den si řekl, že takhle žít nemůže a od všeho se odpoutal. No a Marcii jsem měla ráda, ale ta její nabídka, aby si jí Chas vzal? Jen kvůli tomu, že on neměl peníze a ona nechtěla zestárnout sama? Co to sakra? Jako hm… měla kuráž, ale…‍️ Možná jsem na tyhle příběhy mladá a za pár let by se mi třeba kniha líbila, ale teď jí hodnotím jen jako takový průměr. Já jen doufám, že poslední díl bude lepší.

rakakan
23.06.2021 5 z 5

Po knize jsem sáhla na doporučení, protože jsem zrovna neměla co číst. Hned jsem se ponořila do příběhu, ani nevadilo, že jsem 1. díl přeskočila. Stálo to za to

cukrovka
03.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Příjemné romantické čtení. Příběh o vyrovnávání se se ztrátou milovaného člověka, rodinné soudržnosti a nalezení nové lásky.

Nelička
26.03.2021 5 z 5

Jojo, tihle kovbojové jsou prostě fajn počteníčko. :-) Pohodový, rychlý, čtivý příběh. Nic nenáročného. Přečetla jsem to v podstatě jedním dechem...

anna7852
17.02.2021 4 z 5

a já to popletla a začala číst druhým dílem :-D
ale nevadí i tak jsem si to moc užila,bylo to přijemné počteníčko

simaja
09.02.2021 4 z 5

Tento díl se mi líbil víc než první, doporučuji jako oddechové čtení na jedno odpoledne.

FairyD.
17.06.2020 4 z 5

Pekne napísaný príbeh, bolo to vtipné, smutné, ľahko čitateľne a malo to dej – na konci sa vyskytla aká taká dráma.

petusska01
28.05.2020 3 z 5

Nebolo to zle, ale jedenkrat stacilo :) Bolo to aj trochu sexi, aj trosicku vtipne, zapletka bola takze vsetko splnene, len nejako trochu nuda.

lusitta05
26.03.2020 4 z 5

Aj mne sa páčila, lepšie ako prvý diel.

Knihomolka97
24.03.2020 4 z 5

Moc pěkné, odpočinkové stejně jako předchozí díl. :)
Jsem zvědavá na Sage. :D

Kudík
19.03.2020 4 z 5

Druhý díl, který mi přišel oproti prvnímu více reálnější. Chase Tyler je nejstarší syn, který přišel o svojí milovanou manželku Tanyu a těžce se s tím vypořádává. Náhoda mu opět přivede do cesty spolužačku Marciu, kterou jsem si neuměla zařadit. Chvíli jsem jí chápala a fandila jí a někdy jsem s ní naopak měla problém, jako s vyplacením šeku, návrhem manželství (formou návrhu) nebo to s domem.

jinbr
20.02.2020 5 z 5

Krásná oddychovka.

Szekynka
18.12.2019 3 z 5

Oddychovka, která nepřekvapí ale ani neurazí, zkrátka odpočinkové čtení na delší zimní večery :)

jitka7
14.10.2019 4 z 5

Hezký příběh a zajímavá zápleta. S hlavním hrdinou se ztotožní každá žena. V jednoduchosti je někdy síla. Chesovo vnitřní boj je krásný a smutný.

genikuxik
08.09.2019 4 z 5

Druhý díl série je dobrý, zase je tam jiný nápad. Dávám o jednu hvězdu míň, protože mám od Brown raději knihy s detektivní tematikou.

romantika

Sandra Brown