Stretnúť svoj sen

Stretnúť svoj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172853/stretnut-svoj-sen-172853.jpg 4 205 39

Texas! série

< 3. díl

Hlavnou hrdinkou príbehu je Sage Tylorová. Najmladšia zo súrodencov z trilógie o rodine Tylorovcov (prvé dva diely vyšli u nás pod názvami: Stretnúť šťastie; Láska na druhý pohľad). Práve ukončila vysokoškolské štúdium a čaká ju spoločný život s čerstvo doštudovaným lekárom z bohatej rodiny. Tak to chce ona, no osud rozhodol inak. Drahý „snúbenec“ sa s ňou počas Vianočných sviatkov rozíde. Sage nato ten večer odlieta domov do Milton Pointu a doprevádza ju arogantný, ale šarmantný Harlan Boyd – nový zamestnanec v rodinnom podniku Tylerovej vrtnej spoločnosti. Sage sa rozhodne pracovať v rodinnom podniku, na jednej strane, aby zabudla na svojho ex a na strane druhej, aby sebe a tiež bratom dokázala, že je ich rovnocenný partner a niečo dokáže. Spolu s Harlanom sa pustia do nového projektu, ktorý môže zachrániť upadajúcu firmu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

Texas! Sag , 1991

Nelička
17.03.2024 5 z 5

Jednoduché, milé, pohodové čtení, kdy je vlastně už od prvních stránek jasné, jak to dopadne. Ale komu to va?
Nečekala jsem nic extra spletitého, nebo velké zákeřnosti. Byl to fajn příběh plnej samé dokonalosti, ale tak nějak si říkám, proč si o tom aspoň nečíst? :)

nina3905
25.02.2023 5 z 5

Kniha je vtipná, romantická, s neuveriteľnou chémiou medzi hlavnými hrdinami. Rozhodne odporúčam prečítať.

petulkapeta
07.02.2023 5 z 5

,,Jednoho dne tě přiměju, abys přiznala všecko, co se ti opravdu líbí.“

Tak tahle dvojice měla neskutečnou chemii už od prvni pusy. Se Sage jsem se bavila nejvic se sourozencu,tolik mě kolikrat rozesmala. A Harlan byl neskutečně skvělý chlap,miloval a chranil ji už od začátku.

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Jako poslední přichází na řadu příběh nejmladší Sage. Ta poznává Harlana ve chvíli kdy se s ní její přítel rozešel. A jak se říká...co se škádlívá to se rádo mívá. A že jim to škádlení jde.

LadyCotton
18.03.2022 3 z 5

Klasická harlequinka z devadesátých let (moooc romantické, snadno předvídatelné). Jako odpočinkové čtení po náročném týdnu proč ne.

Zoulinda
30.08.2021 2 z 5

Dobře se četla, ale často se myšlenky hrdinky opakovaly. Na mě moc romantické a od začátku průhledné. Odpočinkové čtení ke kávě.

cukrovka
13.06.2021 3 z 5

Příjemné zakončení celé série. I poslední člen rodiny nachází své štěstí. Oddechové romantické počtení.

deedulka
14.05.2021 3 z 5

Nenáročné čtení, ale přišlo mi to takové slabší. Plno na hlavu postavených nelogických chování a dialogů hlavních hrdinů. Chceme se, nechceme se... Také mi lezlo na nervy neustále se opakující Harlanovo "holčičko". Jinak je to pěkné zakončení trilogie, kdy se opět setkáme s celou rodinou Tylerových. Poklidná romantická atmosféra plná vášně.

georginaa
13.08.2020 5 z 5

Baví mě knihy které jsou odehrány na ranči. Je tam úplně jiný styl života, žádné sídliště, hospody, plno lidí - jen samá příroda, klid a zvířata. Lidé, kteří jsou oddáni tvrdé dennodenní práci se sice musí otáčet, ale milostný život je intenzivnější. Sage si zkusila žít mimo rodinu a po vystudování se vrátila. Chtěla začít pracovat s bratry ve firmě, ale ty ji nebrali moc vážně. Dokud se Sage nepostavila za svá rozhodnutí.

Knihomolka97
30.03.2020 5 z 5

Tomuto dílu neváhám dát plný počet. Pro mě rozhodně nejlepší díl. Harlan se mi zalíbil od prvního momentu. Sage jsem měla ráda už od prvního dílu, ale tady mě někdy svým chováním fakt štvala.
Líbily se mi jejich hádky a slovní přestřelky a to, jak většinou končily. :D
Celou sérii určitě doporučuju pro milovníky romanťáren a oddechového čtení.:)

lusitta05
27.03.2020 4 z 5

Aj mne sa tento zábavný, svižný príbeh páčil najviac. Sage aj Harlan boli super.

Kudík
20.03.2020 4 z 5

Pěkné zakončení celé série. Nenáročné čtení s předem jasným koncem a celou rodinou Tylerových. Sage mi přišla sice méně vtipná než v předchozích dílech, ale Harlan Boyd to naštěstí zachraňuje.

jinbr
07.02.2020 5 z 5

Série se mi líbila. Sage byla živočišná a temperamentní. Příběh se dobře četl a nescházel mu vtip. V knize byla mnohá klišé - ale v které knize nejsou? Myslím, že smyslem knihy bylo mnohem spíše ukázat důležitost rodiny, sourozenců a jejich svazků, jejich soudržnosti. Tyto příběhy by měly člověka motivovat být lepším. Udržovat rodinné vztahy přátelské a nezištné. Vím, že to vždy nejde, ale snažit bychom se měli neustále.

Szekynka
02.01.2020 4 z 5

Mě se asi z celé série líbila tahle nejvíc. Povaha a osobnost Sage, mi trochu připomínala mě. Ta její živelnost, a to jaká byla, bylo na knížce asi nejvíc. Stejně tak Harlan byl postava, kterou si člověk docela rychle oblíbil.

Co se mi líbilo – bylo fajn, že se celou knihou táhnou i příběhy ostatních členů rodiny a jejich osudy pokračují pořád dál a čtenář o nich neztratil povědomí.
Co mi úplně nesedělo – děj byl klasicky předpověditelný, nic zvláštního, co by člověk nečekal se nestalo. Jen mi přijde v těch knížkách vždycky divná ta rychlost – sex (ještě k tomu první), problém – sex, sex, svatba, dítě happy end. Docela fofr :D.

genikuxik
24.08.2019 4 z 5

Pěkné zakončení trilogie, nic jiného jsem taky neočekávala...trilogie si po celou dobu zachovala svou kvalitu a byla čtivá, ač mám radši knížky od SB s detektivní zápletkou...

moudivlacek
18.06.2019 4 z 5

Krásný závěr série, i když se mi líbil každičký díl. Ani nebudu říkat, který byl nejlepší, každý měl něco do sebe a něčím mě pobavil, překvapil i poučil. Sage je divoch a zároveň rodinný typ, někdo by řekl, že to nejde dohromady, ale po přečtení dílu budete souhlasit. Krásné, jen mě v koutku duše mrzí, že ta série skončila.

pingu1
06.03.2019 3 z 5

Romantika červená jak víno :-) Kdo si chce nenáročně odpočinout, nesáhne vedle. Četla se dobře, ale z celé trilogie mi přišla nejslabší...

TaLu
20.01.2019 3 z 5

Nenáročný romantický příběh, ve kterém i poslední ze sourozenců, Sage, chce dokázat svou potřebnost pro upadající rodinný podnik. Na této cestě ztratí neužitečného přítele, najde sebevědomí i životní lásku, pro kterou se vyplatí bojovat.
Největším přínosem je možnost dozvědět se další osudy celé rodiny, se kterými se čtenářky seznámily v předchozích knihách série. Pro chvíle odpočinku, v rámci žánru, lze doporučit.

Evka3814
16.04.2018 4 z 5

Tento díl byl asi nejvíce povedený,taková ta nereálná pohádka"všichni žily šťastně"

Merlinit
31.03.2018 1 z 5

Peprné, hloupé, plytké a trochu trapné.

pro ženy milostné romány

Sandra Brown
americká, 1948
2016  87%Skryté zlo
2017  82%Pomsta
2018  77%Podraz
2007  85%Mrazivý chlad
2008  89%Skandál

Kniha Stretnúť svoj sen je v