Šťastný Lucky

Šťastný Lucky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124426/bmid_stastny-lucky-LJs-124426.jpg 4 244 37

Texas! série

První díl "Texaské trilogie" představuje sympatického Luckyho Tylera a celou jeho soudržnou rodinu z malého města Milton Point. Lucky mladší ze dvou dvou dospělých synů, přitahuje nejen ženy, ale svou vznětlivou povahou soustavně i maléry. Jednou večer se strhne rvačka kvůli ženě v nesnázích, které přispěchal na pomoc. Následující události skončí společnou nocí, na niž ani jeden z nich hned tak nezapomene. Záhadná žena však beze stopy zmizí a Lucky ji začne urputně hledat. Především totiž začíná tušit, že poznal tu pravou - ale mimoto potřebuje na osudnou noc alibi.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Texas! Lucky , 1991

izinkaVENDULKA
12.03.2023 4 z 5

Sandra je super spisovatelka, kterou mám ráda, ale mnohem raději mám knizky s detektivní zápletkou. Tyto romantiky jsou hodně předvídatelné. Nicméně ke konci se smrtí jedné z postav jsem nepočítala.

nina3905
25.02.2023 4 z 5

Kniha je prvým dielom trilógie o naftárskej rodine Tylerovcov. Pohodové romantikuš čítanie.

petulkapeta
05.02.2023 4 z 5

"Citíš to? Miluju tě každým úderem svého srdce a nevím, co bych si bez tebe v životě počala."
Přiběh Luckyho a Devon začal v hospodě a jejich setkání mělo pro oba nečekané následky, oba brzy pochopily že bez toho druhého to nepůjde i Když tam byly komplikace a ke konci tragerie v rodině.

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Člověk by nevěřil jak se v jeden okamžik dokáže život obrátit na ruby. Lucky to zjistí v okamžiku, kdy se rozhodne pomoct neznámé ženě.

georginaa
07.11.2021 3 z 5

První díl jednoho ze sourozenců, kde Lucky je obviněn z trestného činu, který nespáchal. Naštěstí má kolem sebe plno lidí, kteří mu věří a pomáhají. Určitě budou dobré i další díly.

cukrovka
26.05.2021 4 z 5

Čtivá romantika. Jasný předvídatelný děj u kterého si příjemně odpočinu. Ostatní členové rodiny navnadí na další díly.

oleg
23.05.2021 4 z 5

Pohodové čtení na léto, mám ráda takové oddychovky, člověk si vyčistí hlavu a nemusí přemýšlet....

Nelička
07.03.2021 4 z 5

Neurazí, ani extra nenadchne. Je to taková sladká americká romanťárna. Občas trochu nereálné, ale tak budiž. Přečetla jsem to za pár dní, ale další díly si už asi nechám ujít. Minimálně prozatím..

Laf
30.12.2020 4 z 5

Skvělá kniha se zajímavými zápletkami. Zařadila bych ji mezi odpočinkovou četbu :) Věřím, že i pokračování o dalších sourozencích bude stejně dobré.

petusska01
28.05.2020 3 z 5

Myslim ze vsetko co bolo treba tam bolo, aj ked sa to dost natahovalo vsetko zbytocne :) Lepsi pribeh ako druha cast ale nebude patrit medzi moje oblubene. Jednoducha oddychovka.

lusitta05
23.03.2020 4 z 5

Romantická oddychovka, celkom fajn,taká rýchlovka. Na konci trochu drámy. Idem si prečítať príbeh Chasa.

Knihomolka97
23.03.2020 4 z 5

Spokojenost. Knížka na jedno odpoledne. Romantická linka příjemná, i trocha okořenění v podobě vyšetřování žhářství (které ve výsledku opravdu nemohlo být jasnější :D ).
Jedinou výtku mám k ,,tajemné neznámé'', která mě někdy svým chováním opravdu štvala. K Luckymu nemám nic, je to zlato. :D
A teda ten konec mě rozsekal...:( To jsem nečekala.

Kudík
19.03.2020 4 z 5

Rychlá a jednoduchá romantika s menší zápletkou ohledně nutného alibi. Líbila se mi celá rodina Tylerových, nejvíc však prostořeká nejml. sestra Sage. U Luckyho jsem se pobavila u popisu stejné situace, jak ke své přezdívce přišel. :)

jitka7
14.10.2019 4 z 5

Krásné čtení. Jednoduchý příběh, u kterého se dojmete a pobavíte. Muž s velkým M. Klasické, romantické čtení, které zaujme.

genikuxik
19.08.2019 4 z 5

Rychlá oddechovka...romantika, jednoduchá nepřekombinovaná zápletka a přitažlivý muž...určitě si přečtu další díly

moudivlacek
13.05.2019 4 z 5

Správná romantika z Texasu. Přestože to není nějaký supermanský komplikovaný příběh, má své klady, je to rychlé, má to spád, nenudíte se, pobavíte se i ve vážných chvilkách, jen na konci je obrovská bolest, přesto je zakončeno štěstím a láskou. Příběh rodiny, která drží při sobě v dobrém i zlém. První příběh o prostředním Luckovi, který z mizerné situace vytěží lásku.
Moc se těším na další díl.

pingu1
06.03.2019 4 z 5

Texaská romantika, kdo má rád jednoduché příběhy se šťastným koncem, přijde si na své. Četla se dobře :-)

TaLu
08.01.2019 3 z 5

Jednoduchý romantický příběh, kde dějová linka nabývá na síle až v závěru. Osobně mám raději ty spisovatelčiny knihy, ve kterých je detektivní zápletka hlavní a romantická linka vedlejší. Ostatní členové rodiny byli zajímavější, než ústřední dvojice, a proto si přečtu i další díly série. Romantikům doporučit mohu. Jde o takovou červenou jednohubku. Knihy se hodí do letošní Čtenářské výzvy.

Mona85
06.01.2019 5 z 5

První kniha od této autorky co jsem četla a už se těším na další díl.Kniha se četla krásně,konec jsem tak předpokládala,ale nemusel tam být i ten smutný.Uvidime jak se s tím vypořádá v dalším díle.

Barča92
18.06.2018 4 z 5

Kniha je dost předvídatelná, ale čtivá. Trošku něco jiného než na co jsem u teto spisovatelky zvyklá. Spíše červená knihovna. Fajn oddychovka.

Sandra Brown
americká, 1948