Záměna

Záměna https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153241/bmid_zamena-153241.jpg 4 610 93

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien?... celý text

Akin309
31.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Dobrá knižka na jeden hlt. Zvrat v príbehu ma zaujal. Jediné čo ma prekvapilo bolo rýchle odpustenie hľavnej hrdinky (môj názor).
Inak je to pohodová knižka a presvedčila ma na prečítanie aj ostatných dielov.

Ditules
09.03.2022 1 z 5

Opravdu jsem se snažila začíst, ale po padesáti stránkách odkládám...

petraLI
08.03.2022 1 z 5

Nejde mi to dočíst. Autorčin styl mi moc nesedl. Zatím ji odložím a třeba se k ní ještě někdy vrátím.

janina66
03.03.2022 2 z 5

Max.50%
Jako kratší oddychovka to ušlo, ale mezi tématem erotická romantika, slabé. Některé části jsem trochu přeskakovala, abych se dobrala jasného konce. Pokračování si nechám ujít.

Pasadenka
22.02.2022 3 z 5

Bohužel, Veronika neumí psát. Tedy jako něco málo umí, ale hned v úvody byl jasný nevycválaný styl. Erotické scény trošku slabší a některé slovní obraty působili dosti trapně. Proč tak příkrá slova? Protože v žánru jsou mnohem lepší knížky! Nicméně pokračuji v tetralogii dál. Uvidíme, jestli se Nice podaří svůj styl obrousit. Minimálně je další díl 2x tak dlouhý. :)

Janík511
17.02.2022 4 z 5

Jednoduchá a přesto odpočinková kniha. Já si ji užila.

terryaknihy
30.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Celou dobu jsem při čtení různých pasáží měla pocit, že čtu části knih, které jsem již četla. Vím, že v žánru erotického románu jde málokdy překvapit, ale trochu mě to mrzelo. Hlavní postavy byly občas trochu zvrácené a neskutečně majetnické (např. žárlivost Ryana?) :D. Kniha má necelých 200 stran, takže si umíte představit, jaký to byl fofr! Erotické scény byly ale vykreslené hezky barvitě, takže za to klobouk dolů, stejně tak i za čtivost. Strávila jsem s knihou fajn odpočinkové odpoledne, ale znovu se k příběhu vracet nebudu.

Starlet
22.01.2022 4 z 5

Věřím, že obálka mnohé moc nenaláká a vlastně i odradí, potom možná i cena za tak relativně útlou knihu a nakonec, že se jedná především o erotickou, spíše možná více romantickou knihu.
Já šla do knihy, bez toho aniž bych si přečetla něčí názor, recenzi, prostě se mi líbila ta anotace a tak jsem šla do toho.

Opravdu jsem nečekala, že mě kniha tak dostane, upřímně mám pocit jako bych přečetla mnohem více jak jen 137 stran, protože autorce se podařilo dostat do knihy opravdu hodně.
Ano máme tu klasickou romantickou linku, ale tady mě to nijak nevadilo.
Nejvíce mě nalákala hlavní zápletka, to mě na knihu nalákalo nejvíce a přes celkem za mě ,,násilný" začátek, kde autorka tlačila na nějaké zalíbení a okouzlení hlavních postav, jsem dostala co jsem očekávala.

U konce jsem jenom trnula dechem, aby autorka dokázala vměstnat vše, je škoda, že v konečném rozuzlení nebylo více do podrobna, ale napravil to epilog.

Už se těším, na dalšího z bratrů…Ach jak já mám slabost pro Skoty.

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

Kniha je psána ve třetí osobě a musím říct, že už mi to nějak přestává vadit.
Od knihy jsem neměla nějak velké očekávání. Čtení mě bavilo, utíkalo. Nasmála jsem se.
Možná bych nějaké kapitoly protáhla...

Je to opět pohádka pro dospělé. Odpuštění bylo prakticky ,,hned". Sice trvalo tři měsíce, kdy se neviděli, ale hned jak se objevil zpet v jejím životě mu během pár vteřin odpustila...
Dále mi přišlo zvláštní, že Vivien nerozeznala podle hlasu dva různé muže. I podle vůně se myslím dá rozeznat rozdíl...ale nevadí, čtení jsem si užila.
Oceňuji, že Vivien nebyla vyhublá modelka. Je to svižné, čtivé. Erotika skvěle zpracovaná. Užijete si to.

Kniha má své mouchy, ale jako jednohubka do tohoto počasí to bude super volba.

Fidibus
10.12.2021 3 z 5

Obálka pěkná, ale jinak mi příběh připadal jako harlekýnka. Zápletka pěkná, ale jednoduše zpracovaná, pak komplikace a konečně smíření. Občas i vtipné. Prostě taková oddechovka na chvíli klidu.

KarolínaKájink
10.12.2021 4 z 5

Docela rychlí děj, ale jako kniha na odpočinkový večer, u kterého nechci přemýšlet ideální.

anna7852
23.10.2021 3 z 5

takový docela dost osekaný příběh,ale dalo se :)

Nuttelka
20.08.2021 4 z 5

Úvodní jednohubka do další erotické série, moc příjemné čtení a navíc od české autorky.
Ryan s Vivien se mi líbili, jen mi moc k Ryanovi nepasovalo až moc "roztomilé" chování k Vivien, chtělo to více dominance :-) Ale o dost to vyvážilo, že se Ryanovi líbila Vivienina krásná kyprá postava, tleskám!
Každopádně se těším na dalšího z bratrů, co si na něj Nika připravila :-)
A obálka knihy je opravdu moc povedená!

Misshell1
17.08.2021 5 z 5

Je nutné podotknout, že když vezmete do ruky tento druh žánru, tak trochu víte, co od toho čekat. Ale tohle mělo příběh... čtivé, nepřitažené za vlasy a jde se na další díl hlavně kniha na den, co víc si přát.

petulik330
01.06.2021 4 z 5

Ubírám hvězdičku za trochu urychlený konec. Autorka jej mohla natáhnout o pár stránek.
Děj jinak rychle ubíhal, byl svižný a dobře čitelný. Červená knihovna spojená s erotikou. Za mě dobrá kombinace.
Co jsem nechápala byla hlavní hrdinka Vivien, jak si mohla splést dva naprosto odlišné muže. No ale co, do příběhu se to hodilo.
Už se těším na další díl.

LilluLong
06.05.2021 5 z 5

po precitani celej trilogie moje hodnotenie je maximalne,nakolko od zaciatku do konca ma zaujala a mozem len doporucit citatelom preferujucich tento zaner

scarletblue
29.12.2020 2 z 5

Dobře se to četlo, děj rychle ubíhal. Jde spíš o jednohubku na jeden večer. Nečekejte nic nového.

Hildasbooks
07.12.2020 2 z 5

(SPOILER) Záměr asi dobrý. Zápletka sice jak z minulého století, ale jazyk moderní a svižný. Jde o pár stránek a myslím, že právě nedostatečná propracovanost příběhu mi vadila.

Jen jsem celou dobu přemýšlela o tom, že výborná překladatelka nemůže být hloupá husa, která si splete dva chlapy. Minimálně hlas a přízvuk by dotyčné jistě cosi napověděly...

Nechám to uzrát. Do další autorčiny knihy se mi teď honem nechce, ale příjemně překvapená můžu za čas být. Autorka určitě psát umí, jen kdyby lépe vystavěla příběh...

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

Taková pěkná harlequinka. Vypnout mozek, nepřemýšlet, oddechovka.

AKO
23.08.2020 5 z 5