Cena za rozkoš

Cena za rozkoš https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176309/bmid_cena-za-rozkos-176309.jpg 4 499 76

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky… Podobná muka erotických vzpomínek bičují i svědomí playboye Stephena. Oříškové oči něžné Niké mu nedávají spát. Teprve až když zjistí, že jí vlastní sobeckostí a urputnou ignorací málem zničil, chce ji zpátky. Nebude ale pozdě? Lze získat důvěru ženy, kterou připravil o iluze, sny, naděje a vlastní dítě?... celý text

Nikííís
26.03.2016 4 z 5

Musím říct, že tenhle díl byl vydařenější než ten předchozí.. Normálně tenhle žánr nečtu, protože po přečtení Padesáti odstínů, jsem si řekla, že to nebude nic pro mě. Ale k prvnímu dílu jsem se dostala náhodou a docela mě zaujal.. Tak proč tomu nedat ještě šanci, že? A myslím že se to vyplatilo. Abych se přiznala, začala jsem číst a prostě jsem nedokázala jen tak přestat, protože mě prostě zajímalo, jak to skončí. Takže jsem četla do dvou do rána, kdy se mi konečně podařilo přečíst poslední stránku. Líbilo se mi, že všechno nebylo jen o sexu, ale příběh byl velmi emotivní a svým způsobem i jedinečný, i to, že se v něm objevily postavy z prvního dílu...
Jsem vlastně i docela zvědavá, jak to bude s dalšími bratry...

AnnieWerny
23.01.2016 5 z 5

Nejsem zrovna typ člověka libujícího si v knihách s čistě erotickou tématikou, ale k téhle knize jsem se nějakou náhodou dostala a příběh mi přišel zajímavý. Přesto, že jsem první stránky četla velmi skepticky dějová linie mi nakonec nejednou vyrazila dech a ke konci jsem si ani pořádně neuvědomovala, že tam vůbec nějaká erotika byla. Velmi s mi líbila. :)

Kakamila9
24.09.2015

Kniha se mi moc líbila

Laf
28.06.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem a musím říct, že to bylo ještě lepší než první díl.

Sarka14
04.06.2015 5 z 5

Musím říct, že mě knížka hodně překvapila. Čekala jsem jen slabou obměnu prvního dílu. Jiné postavy, jinak posazený děj, ale jinak stejné. Často tomu bývá u takových sérií. Ale tady mě autorka dokázala překvapit a musím říct, že velmi příjemně. Sice jde pořád o romantickou až erotickou knihu, ale má nápad, děj i napětí. Budu se moc těšit na další a doufat, že v překvapení bude autorka pokračovat.

inuska6280
18.05.2015 4 z 5

Napínavé :) pohodové čtení

Katera
16.05.2015 4 z 5

Druhý díl mi přišel propracovanější a příběh dramatičtější. Série se mi zatím líbí, je čtivá, i když občas se v knihách objeví něco skutečně přitaženého za vlasy, ale to myslím až tak moc u tohoto druhu literatury nevadí. Autorce držím palce, aby se s každou další knihou stále zlepšovala. A těším se na pokračování.

kacaaba
06.05.2015 4 z 5

Neví někdo jak to vypadá s dalšími díly?

angelbooks
05.05.2015 4 z 5

Oproti tomu prvnímu dílu, mě tento moc nebavil.
Ale přeci jen jsem si říkala, že se to za chvíli zlepší a tak jsem nakonec knihu dočetla s jinými pocity, než s těmi, které jsem měla na začátku.
Nemohla jsem uvěřit tomu, co dělal ten právník. Takový vztek jsem snad nikdy na nikoho neměla ( i když pro tentokrát, to byla vymyšlená postava :D ). A pak jak se o ni staral... :D není co dodat. Jen, že bych mu osobně asi tak lehce neodpustila, i kdybych ho milovala sebevíc :D.
I když to ze začátku možná trochu nudí, přeci jen stojí za to, to přečíst :).

Lennji
04.05.2015 4 z 5

Obal knihy docela klame, člověk čeká erotické dobrodružství a přitom je to hotové drama! :-) Příběh se mi líbil, konec teda klasický happy-end, který se konal na pár posledních stránkách, odpustila mu teda na můj vkus hrozně rychle, ale v dané situaci asi nic jiného nezbylo :-) Hezké, doporučuji

jitka7
24.03.2015 2 z 5

Začátek vypadal dost slibně, ale pak mi z toho šla fakt hlava kolem .... přišlo mi to jak telenovela a ty fakt nemusim. Škoda

luciferkaLJ
10.01.2015 5 z 5

Tak toto byl velmi silný příběh asi nikomu nezustanou oči suché , ale mám ráda štastné konce a to napětí a toho pravnika bych asi zabila kretena jednoho jj práce je práce vše se v dobré obrátilo a tak to má být :-)

JanaDor
16.12.2014 3 z 5

Dalo se vytušit, že kniha se poveze na moderní vlně erotických románů. Kterých je v této době tolik, že musí být opravdu povedený, aby zaujal.
Zde musím říct, že mě prostě román nezaujal. Děj byl dobře promyšlen. Kdyby byl lepší styl psaní, tak se mohl určitě řadit k těm vydařenějším. Kniha měla neosobní styl a popis všeho byl plochý. Nijak jsem to neprožívala, i když se zde děly nehezké věci hodným lidem. A to jsem cíťa s kapesníkem v ruce. Tady nic. Popis erotických scén byl nudný a umělý, ale to je prostě tím stylem….
Velmi mi příběh připomíná jednoduchou červenou knihovnu Harlequin. Z těchto románků jsem již vyrostla. Určitě je spousta žen, kterým se to může líbit. Ale já mezi ně nepatřím.

kacaaba
01.10.2014 4 z 5

Pěkně se to četlo. Chvilkama to bylo hrozně smutný, ale happyend byl úžasný. Těším se na další díly.

machrus
24.07.2014 3 z 5

Trochu lepší než první díl,ale je to čtení na dovču.Nijak náročné.

hancass
19.07.2014 5 z 5

Pěkná knížka, přečetla jsem za tři dny jedním dechem. A ráda si přečtu od autorky další.

Sasha001
27.06.2014 5 z 5

Lepší než první díl. Velice snadno jsem se začetla.

Beni
03.05.2014 5 z 5

Ví někdo, kdy se dočkáme pokračování???? Nemohu se dočkat!!! Obě knihy byly naprosto úžasné:-)

wamplady
16.04.2014 4 z 5

Lepší než první díl. Nemůžu se dočkat pokračování

werusx
12.04.2014 5 z 5

Po prvním dílu jsem si myslela, že další kniha bude o něco lepší, ale O TOLIK?! :D Naprosto nejnapínavější kniha, co jsem doposud četla. Pro mě TOP :)

sex láska rodinné vztahy těhotenství whisky

Nika Peas (p)
česká
2012  72%Záměna
2024  80%Chráním Tě
2021  74%Strážce
2021  77%Cena za rozkoš
2021  77%Znám tě?

Kniha Cena za rozkoš je v