Cena za rozkoš

Cena za rozkoš https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176309/bmid_cena-za-rozkos-176309.jpg 4 499 76

Jen jednou si dovolila Niké hodit za hlavu logiku a zodpovědnost, která řídila její dosavadní život. Jen jednou dovolila rozkoši, aby vedla její rty, ruce, tělo… Vystřízlivění ale přišlo příliš brzy. Niké věděla, že okouzlující princové, co se v posteli mění na vášnivé bohy, jsou jen mýty romantických telenovel. Věděla, že ve skutečném světě, se za všechno se platí. Jenže ani ve snu ji nenapadlo, jak vysokou cenu bude muset za chvilkový románek se svým šéfem Stephenem Maclachlanem zaplatit. Vyhazov a naprostá ztráta důvěry v letecké branži byla jen začátek. Když Niké zjistila, že je těhotná, naivně se domnívala, že nejlepší bude jít za otcem nenarozených dvojčat. Pozdě zjistila, že opak byl pravdou. Výhrůžky nekompromisního právníka, který spíš než Stephenova zaměstnance připomíná vzteklého hlídacího psa, ji donutí utéct. Začne žít v novém městě, kde ji nikdo nezná a nesoudí. Co ale nedokáže smazat, jsou vzpomínka na něžná objetí a šeptem pronášené lichotky… Podobná muka erotických vzpomínek bičují i svědomí playboye Stephena. Oříškové oči něžné Niké mu nedávají spát. Teprve až když zjistí, že jí vlastní sobeckostí a urputnou ignorací málem zničil, chce ji zpátky. Nebude ale pozdě? Lze získat důvěru ženy, kterou připravil o iluze, sny, naděje a vlastní dítě?... celý text

Dellphi
16.09.2020 2 z 5

(SPOILER) Bacha SPOILER! Ona leží na lůžku připojena na kapačku, celá popálená, možná i trvale oslepená a on ani neví, zda vůbec přežije. A v tuhle chvíli si Stephan dělá starosti o svou budoucnost a ptá se: „Jak teď bude vypadat můj život?“ To jako vážně? V tuto chvíli si dělá starost o svou mládeneckou svobodu? Autorka mě teda vytočila do běla. Začne tím, že jí vyhodí z práce, pak jí znemožní získat jinou práci ve stejném oboru, načež jí on svým odmítavým chováním způsobí potrat jednoho z dvojčat, poté ji odebere (vytrhne z náruče) syna z péče a načež jí ještě znemožní se s ním stýkat úplně. A světe div se, tímto to nekončí. Ona (autorka), protože on o tom přece neměl páru. jí nakonec ještě podpálí barák nad hlavou. A když za ní konečně přijde do nemocnice už s plným vědomím toho, co zavinil, tak se při rozhovoru s „děvčaty“ kouše do rtu, aby se nerozesmál?? Jo tak v tuhle chvíli jsem už mlátila hlavou do zdi. Ona tam leží polomrtvá a on se snaží nesmát??? Ách jo… No pak to pokračovalo dobře, ale ke konci mu zase odpustila až nesnesitelně rychle. Bože já bych ho zabila (minimálně). Ale když vynechám zde zmíněné věci, tak to bylo dobré. Autorka psát umí, čte se to dobře, ale….

Myška43
01.06.2020 5 z 5

Mě příběh moc zaujal. Ano je to vše přitažené za vlasy, ale líbí se mi námět, kniha je velice čtivá a má to dobrý konec, takže já jsem si to užila.

petulkapeta
26.04.2020 4 z 5

kniha fajn i tenhle pribeh,Stephen byl jako každy druhy chlap,to že se zamiloval si uvědomil no řekněme trošku pozdě,ale nakonec vše napravil,tak aspon že tak a Nike te jsem fandila jak to zvladla

jaroiva
01.03.2020 3 z 5

Přehnané. Ve všech směrech. U Záměny jsem očekávala "román pro ženy" a dostala "román pro ženy", takže jsem čekala, že tohle bude pokračovat v tomtéž duchu a dostane se mi oddechového slaďáku. Ale nestalo se.
Dostalo se mi po všech směrech přehnaného a do absurdit vyšroubovaného příběhu. Chybělo už jen na konci dopsat: "...a pak se probudila a ruku měla v nočníku." Podle mě horší než Ryanův díl, pád z takových 60% na 50%, hvězdičkama v pětistupňové škále nepostihnutelný rozdíl.

jani.ruzicko
10.08.2019 4 z 5

Tak za sebe musím říct, že z těch 3 dílů, je pro mě tento nejlepší =) Zasmála jsem, dojala, mělo to hlavu i patu. Občas zase moc rychlé ukončení dané situace či téma, ale tak už to asi u autorky prostě je. Jsem docela zvědavá na čtvrtého z bratrů. =)

Lofda
04.05.2019 3 z 5

Nojo, byla to jedna z těch "Harlequinpitominek" plná neuvěřitelností a nereálností, ale bylo to o kousek lepší než první díl a ke všemu, já prostě opravdu občas potřebuju vypnout mozek a nepřemýšlet o tom, jak moc to takhle ve skutečnosti funguje. Takže jako knížka na dva večery pro oddych, proč ne?

Kačí137
25.03.2019 3 z 5

Mě se to četlo dobře. Je to čtivé, občas úsměvné, někdy sice nepochopitelné, ale drama musí být, ne?? Oddychovka. Splnila mé očekávání.

malazluta
02.03.2018 2 z 5

Já od této knížky zase tolik nečekala. Chvíli mi to připomínalo argentinskou telenovelu, ale přijde mi povedenější, než první díl. Jestli to tak půjde dál, tak se ode mě autorka u pátého dílu dočká plného hodnocení ;-)

Dvířka
25.02.2018

Děj mě zlákal, kniha se četla dobře, ale tak trochu mi připomínala venezuelskou telenovelu. Chování postav bylo na můj vkus zbytečně dramatické a nepodobalo se tolik reálnému životu. I když o tom vypovídá samotné společenské postavení toho krásného lamače dívčích srdcí a mucholapku zlatokopek. :-D

Jája92
19.02.2018 2 z 5

Kniha, která zřejmě většinu zaujme svou obálkou. Byla jsem však zklamaná po přečtení, jak už to u takových sérií bývá.

maco01
18.02.2018 5 z 5

SUPER.

TerezaMondeková
25.12.2017 4 z 5

Pěkná obálka, zajímavý a poutavý popis. Kniha se mi líbila. Od začátku bylo jasné, jak kniha dopadne, ale v příběhu nechybělo překvapení, láska, menší zvrat. Krásný, nenáročný, oddychový příběh. Ale byla bych radši, kdyby byl vztah hlavních hrdinů více popsaný.
Niké... chápala jsem ji. Nejdřív se na ni vykašlal, ona zůstala sama s miminkem, pak jí ho sebrali... nedivím se, že mu nevěřila.
Stephen... Líbilo se mi, jak se snažil všechno napravit. Převzal zodpovědnost, uvědomil si, co způsobil a chtěl to napravit. Bylo mu opravdu líto, co způsobil.

genikuxik
06.11.2017 5 z 5

nemohla jsem od knihy odtrhnout oči, spádový děj celou dobu :)

ardeas
27.10.2017 3 z 5

Za tú drámu ohľadne dieťaťa a uzdravenia 3 hviezdy, inak to bolo dosť obdobné ako pri prvom diely.

Anet257
21.04.2017 5 z 5

Jak už tady bylo zmiňováno, děj byl jiný než se na začátku zdálo. O to lepší kniha byla. Hlavní postava mě tak vtáhla do děje, že jsem prožívala s ní každou nespravedlnost co se jí stala. Bála jsem se konce, ale pro mě byl uvěřitelný. :)

havrmoni
27.03.2017 5 z 5

Já souhlasím s Pedruska01 ten obrat po ,,klasickém" začátku byl úžasný. Jako matka jsem prožívala emoce spolu s hrdinkou. A bohužel mě to drželo poněkud déle :) než jí. Takže ten sladký konec mě nebavil. Dokonce jsem si i přála,aby byl Stuart prostě jen Stuart. Nevěřím,že se někdo tak najednou změní.
Na konci je napsáno,že v Tetralogii vyšly tyto knihy- tato a předchozí a další dvě Zuzana a neznámí muž a o Janě. Plus obsah obou knih. Tak nevím,jestli teprve výjdou????

Pedruska01
18.03.2017 5 z 5

Další pokračování série, kde je nemožné se do hlavních hrdinů nezaláskovat. :D Opět se příběh četl dobře a měl tu moc, že čtenáře vcucne a nepustí. Upřímně, autorka mi při popisování celkem drsného vystupování právníka vzala vítr z plachet. Dokázala ve mě vzbudit pocit naprosté zoufalosti, bezmocnosti a utrpení - jako kdyby se to dělo mě samé, dokázala mi svázat ruce. Za to jí u takového žánru tleskám.
Není to výtka, ale mrzelo mě, že Niké to Stephenovi "odpustila" tak rychle. Mohla dělat delší drahoty a scény. :D Každopádně, když to shrnu, jsem spokojená, příběh byl milý a líbil se mi.
Velká škoda, že nejsou knihy další této série, protože ukázky na konci tohoto dílu, vypadaly víc než dobře a hrozně mě to zaujalo. Prostě škoda.

Elčokča
12.03.2017 4 z 5

Příběh se moc dobře čte, ale myslím, že je vše až zbytečně vyhrocené a dramatické. Taky mi trošičku chybí vyprávění v první osobě. Ale možná právě to by z knihy dělalo ještě větší tuctovku...

paprika75
03.03.2017 3 z 5

Zápletka je rozhodně uvěřitelnější než v prvním díle. Konec je trochu přehnaný, ale to se tohoto druhu literatury dá čekat. 3-4*

kik68
17.07.2016 5 z 5

Moc pěkný díl. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Když jsem musela jít dělat něco jiného tak moje myslel běhala pořád ke knize a to se mi dlouho nestalo. Škoda jen, že se autorka "fláká" a nechává nás hodně čekat na další díl.

sex láska rodinné vztahy těhotenství whisky

Nika Peas (p)
česká
2012  72%Záměna
2024  0%Chráním Tě
2021  74%Strážce
2021  77%Cena za rozkoš
2021  77%Znám tě?

Kniha Cena za rozkoš je v