Pobočník

3. díl strhující fantasy trilogie plné akce, napětí a nečekaných zápletek, která uchvátila čtenáře po celém světě. Do detailů propracovaný fantasy svět vás ohromí, uhrane, okouzlí… Rosamunda vyměňuje riskantní život lampáře chránícího město Brandenbras za ještě nebezpečnější službu. Stává se pobočníkem urozené bojovnice Evropy. Strach a pochyby o svých schopnostech musí nechat stranou. Čeká ho každodenní nelehká služba pro neohroženou fulgarku, která se pohybuje v těch nejvyšších kruzích a která má za úkol likvidovat příšery útočící na obyvatele měst a vesnic. O Rosamundovi se však začnou šuškat podivné věci a tyto pomluvy ji vystavují daleko většímu nebezpečí...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259935/tetovani-krvi-pobocnik-259935.jpg 4.430

Tetování krví (3.)

Factotum (2009)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

ŠárkaK

Jsem nadšená, četla jsem všechny tři díly a doslova jedním dechem, škoda, že je konec.

Dandulka
18.09.2016

Rozuzlení bylo opravdu překvapivé, až mi bylo chlapce líto.

Terie
09.09.2016

Úžasná knížka, moc se mi líbila :) po přečtení mě trochu mrzelo, že už je konec, ale přece jen by se ještě daly přidat nějaké díly, případně další jiné knihy s Rosamundou a Evropou :)

Slovanka
25.04.2016

Třetí a poslední díl této trilogie je plný napětí, především v podobě opravdového dobrodružného života - plného násilí a smrti. Po něčem takovém Rosamunda dříve bažil, aspoň co se dobrodružné stránky týče, ve střetu s realitou ale jeho dobrácké srdce trpí. Trochu více se seznamujeme s Evropou, to ale neznamená, že bychom jí porozuměli. Příběh je přeci jen věnovaný Rosamundovi, a ten je proti složitým ženským myšlenkám imunní. :)
Ve zkratce jsem opravdu ráda, že jsem si našla na dokončení trilogie čas, už jen pozorovat, jak Rosamunda v tomto podivném nepřátelském světě roste, stálo za to :)

Dašička
03.11.2015

Všechny 3 díly byly naprosto super. Přečetla jsem je jedním dechem. Nejlepší na knize je to, že ne všechny příšery musí být zničeny... Doufám, že budou další díly...

Alex.Barunka
12.10.2015

U této série platí od nejhoršího k nejlepšímu. Poslední díl se opravdu vyvedl. Rosamunda vyzrál, a to stejné by se dalo říct i o příběhu.

D.M. Cornish

D.M. Cornish