Teta to plete

Teta to plete https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6224/bmid_teta-to-plete-598-6224.png 4 86 17

Popletené pohádky série

Malí čtenáři si však na nich mohou skvěle vyzkoušet, jak dobře znají ta nejhezčí pohádková vyprávění. Přestože je všech osm na první pohled pěkně zamotáno v klubíčku, nevzniká zmatek nad zmatek, ale zábavné čtení pro začínající čtenáře. Vzhůru tedy do veselého rozplétání pohádkového klubka! První čtení Pro začínající čtenáře... celý text

klarinka9974
29.12.2023 4 z 5

Krásná kniha pro milovníky klasických pohádek. Děti to hodně bavilo, příběhy jsou krátké a na uspávání stačí. Líbí se mi jak jsou pohádky propletené a smíchané dohromady. Každá pohádka má na konci otázky, kdy se děti vracejí do samotného příběhu a mohou vysvětlit, jak to je v klasické pohádce a co bylo jinak.

IvcaIva
17.06.2023 2 z 5

Deti cetly samy uz od 5 let, proto je tato " povinne volitelna" cetba v 1. tr absolutne nebavila. Mely nacteno tou dobou uz spoustu jineho.
Ale pro opravdu zacinajici ctenare je knizka docela vhodna. Deti se v ni az tak neztratí,tyka se znamych oblibenych temat a deti maji radost,ze hadanku zvladly.

Aknel26
03.03.2023 5 z 5

První díl jsme četli jako druhý, ale bavili jsme se stejně. Ideální první čtení.

spookee
03.09.2022 4 z 5

Zabavna (a tim atraktivni) knizka pro moje holcicky (5 a 6 let), ale i pro me. Vzdycky me prekvapi, jaky detail teta poplete tesime se na pokracovani!

Nudlesmakem
27.03.2022 5 z 5

Opravdu vydařená knížka pro děti. Trochu nám doma začal opadat zájem o večerní čtení, ale tato kniha ho zase rozproudila. Už máme objednané pokračování.
Krátké, svižné, humorné pohádky, na konci pár otázek, které můžete využít nebo také ne.

MilackovaN
10.11.2021 5 z 5

Mě jako dospělého kniha velmi pobavila, u každé pohádky jsem si říkala, jak to bude asi popletené. Myslím si, že i pro děti by to bylo velmi zajímavé zpestření a netradiční ohlédnutí za lidovými pohádkami, jejichž děj zná snad každý z nás celý zpaměti.

Kacatko86
03.04.2021 5 z 5

Vtipně popletené pohádky, pěkný nápad, sama vždycky čekám, jakým směrem se klasická pohádka vyvine. Oceňuji otázky, které následují po každé pohádce. Dětem se také moc líbila, už běžíme pro další díl.

Catt
30.10.2020 5 z 5

Správně popletené pohádky se dětem líbily. Hodí se i jako první čtení a navíc mají povedené ilustrace.

GaleW
11.03.2020 5 z 5

První knížka, kterou starší dcerka přečetla mně a ne naopak. Proto pro mě bude mít vždycky speciální význam

mandari
03.08.2019 5 z 5

Krásná kniha kouzelných popletených pohádek i s nádhernou ilustrací. Rozhodně doporučuji :)

zdenulkavac
05.01.2018 5 z 5

Pěkná knížka popletených pohádek. Vhodná i pro menší děti (jako první čtení). Po přečtení jedné pohádky, která je spletená ze dvou klasických pohádek následují otázky k textu.

Sárče
05.02.2016 5 z 5

Legrační knížka pomotaných pohádek

triontilla
03.02.2016 4 z 5

Vtipně spletené pohádky. Líbí se mi zapojení dětí na konci každé pohádky i samotný výběr pohádek.

Legáček
13.07.2015 4 z 5

Teta ráda plete pohádky,kdo to asi vimislel.

jaja1989
04.05.2015 2 z 5

Vtipně zkomolené pohádky.

milan.krimsky
16.11.2014 4 z 5

Teta Běta ráda plete a nejen svetry, šály, čepice a rukavice, ale hlavně pohádky.

tyzik.cejka
20.04.2013 2 z 5

Od téhle knihy jsem čekal něco jiného že tam budou pohádky Úplně naruby tady jsou jenom příběhy naruby