Tesáky

Tesáky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461867/bmid_tesaky-WZ2-461867.jpg 4 442 117

Elsie je upírka a je jí tři sta let, ale za celou tu dobu nenašla toho pravého. To se ale změní jedné noci v baru, když potká Jimmyho, okouzlujícího vlkodlaka s jízlivým smyslem pro humor a zálibou v běhání při měsíčku. Společně se dívají na horory, čtou strašidelné knihy, užívají si procházky ve stínech a večeře bez česneku. Jejich děsivý životní styl i strašidelný apetit se skvěle doplňují – je to prostě monstrózně báječný vztah!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Fangs , 2020

ElikaBendova
24.03.2021 5 z 5

Škoda, že to není delší. Královksy jsem se u toho bavial. Už dlouho mě takhle nic nenadchlo.

roso.mak
23.03.2021 5 z 5

Předem upozorňuji, že se nejedná o komiksový příběh, ale o samostatné stripy. Já jsem to věděla dopředu, ale podle komentářů níže, je spousta lidí zklamaných. A také, protože je to komiks, tak je to přečtené opravdu rychle. Takže asi lepší zapůjčit, než koupit.

Ale mně se knížka líbila natolik že uvažuji že si ji ve své knihovně nechám. Autorka nakreslila vlastně sérii kreslených vtipů, které těží ze základních klišé o upírech a vlkodlacích. A černého humoru. Mně se to prostě líbilo.

FejKýý
23.03.2021 2 z 5

Tohle za mě moc ne a nevím co na tomhle hodně lidí vidí.. Já jsem zklamaná. Pár obrázků, někdy opakující se a text celkově snad na půl stránky knihy možná ani ne. Nekoupila bych si to přiznávám. Hodnotím 1,5*.

SknihouVrukách
22.03.2021 3 z 5

Po roku som konečne prečítala ďalší komiks a úprimne som sklamana. Od komiksu Fangs som po všetkých recenziach očakávala viac.

Príbeh mal veľký potenciál, pretože námet bol extremne zaujimavy, ale najväčší kameň úrazu bolo to, že to boli skôr vtipné situácie ako príbeh. Hlavne to bolo všetko veľmi krátke a keby to malo pár strán naviac tak by to bolo lepšie. Kresba však bola krásna aj humor bol fajn, ale proste ten potenciál nebol pre mňa využitý.

Knižku hodnotím ako priemer, pretože čo výsledku to bolo fajn jednohubka, ktorú som prečítala za 20 minút. 3/5✨

martinakraus
21.03.2021 3 z 5

Přirozeně od téhle mini sbírky komiksových stripů nemůžete čekat žádnou převratnou věc. Jde o takovou blbinu na odpočinek po nedělním obědu. Všimla jsem si, jak jsou z toho okolo mne u vytržení, ale já v tom žádný mega zázrak nevidím. Svoje fanoušky si to najde, jako dárek to taky neurazí, asi to má akorát cílovku mimo mne, ale nemůžu říct, že jsem párkrát rychleji neoddechla nosem

DannyLady
19.03.2021 4 z 5

Skvělá fantasy satira na vztah upírky a vlkodlaka. Knížečku máte za chviličku přečtenou a myslím, že se u ní každý pobaví. Některé vtipy jsou originální a některé klasické upírsko/vlkodlačí klišé. Autorku mám ráda a určitě si zařídím celou sbírku jejích knih.

rajcatko
18.03.2021 3 z 5

Milé :)

LištičkaMay
18.03.2021 5 z 5

Roztomilé a zábavné! Je až škoda, jak je to krátké, ale i tak potěší.

Sabča92
17.03.2021 4 z 5

Tesáci jsou jednoduchou jednohubkou na zhruba dvacet minut četby. Tato kniha si nehraje na to, že se chce umístit na nejvyšším stupni oceňovaných knih, je to zkrátka zpestření a oddech. Je to nesmírně roztomilé a nijak podrobné, zkrátka ukazuje vtipné okamžiky ve vztahu mezi upírem a vlkodlakem. Několikrát jsem se zasmála a dávala si do knihy záložky.Autorka zajímavě poukázala na to, jak by vypadalo společné soužití dvou tvorů, upíra a vlkodlaka.

Gabux
17.03.2021 5 z 5

4,5*

Kdo mě zná, tak ví, že já miluju upíry a vlkodlaky. A tenhle komiks dal mé lásce nový rozměr. Lepší komiks o lásce vlkodlaka a upírky si neumím představit. Skvěle zpracované, nakreslené, naprosto originální a hlavně plné vtipných situacích, které mohou nastat jen v takovémto vztahu. Humor v knize je skvělý.

Slupla jsem to během pár minut v angličtině a bylo to skvělý, skvělý, skvělý. Doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout a pobavit se.

Bebe2004
13.03.2021 5 z 5

To bylo skvělé :D. Pořád jsem se smála, ilustrace jsou taky super. Prostě si to čtu pořád dokola

simona8126
13.03.2021 3 z 5

Tesáky byly milé, tu a tam vtipné, ale nepříliš originální, plné klasických klišé a hlavně velmi krátké. Než se člověk naděje, má je prolistované. V hlavě toho vlastně moc nezůstane. Na odreagování během chvilky jsou dobré, ale že bych z nich byla nějak zvlášť nadšená, to říct nemohu. Ocenila bych větší propojení jednotlivých scén, více informací o minulosti hlavních hrdinů a jejich současném životě mimo vztah, zkrátka více PŘÍBĚHU. Tohle působí jako nepříliš uspořádaná sbírka stripů, což to vlastně také je. Mohlo by jich být alespoň více. Takhle nemám příliš dojem, že by knížečka stála za koupi. Navíc bez přečtení anotace bych na začátku ani netušila, kde jsem, co se děje, kdo je kdo…

KubaHanzelin
12.03.2021 3 z 5

Praštěná nadpřirozená jednohubka.
Některé hlášky mi přišly naprosto geniální, protože je zažíváme i v normálních vztazích:)

oluskace
11.03.2021 5 z 5

Nasmála jsem se. A to je v téhle době důležité. Skvělá odreagovačka

kolacky

10.03.2021 5 z 5

Takova mila jednohubecka :D

klaraj093
10.03.2021 4 z 5

Vtipné a lehké počteníčko.. Sem tam jsem se zasmála..

Blančitos
09.03.2021 5 z 5

Za mě super oddechovka, kterou jsem přesně dneska po náročném pracovním dni potřebovala. ^_^ Hlavně ten humor. ^_^

mikika
08.03.2021 4 z 5

roztomilé, morbidní romantika...

Libris_Na_Ex
08.03.2021 5 z 5

Já to miluju ❤️
Až budu mít pochmurnou náladu, tohle bude můj ultimátní zlepšovák nálady!