Tesáky

Tesáky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461867/bmid_tesaky-WZ2-461867.jpg 4 442 117

Elsie je upírka a je jí tři sta let, ale za celou tu dobu nenašla toho pravého. To se ale změní jedné noci v baru, když potká Jimmyho, okouzlujícího vlkodlaka s jízlivým smyslem pro humor a zálibou v běhání při měsíčku. Společně se dívají na horory, čtou strašidelné knihy, užívají si procházky ve stínech a večeře bez česneku. Jejich děsivý životní styl i strašidelný apetit se skvěle doplňují – je to prostě monstrózně báječný vztah!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Fangs , 2020

petulkapeta
11.09.2021 3 z 5

Pěkné,ale krátké...

nikol.03
06.09.2021 3 z 5

Krásně graficky zpracované, ale asi jsem od toho čekala víc

MinaHawke
01.09.2021 4 z 5

Komiks přečtený během chvilky. Ilustrace moc hezká, ale čekala jsem alespoň trochu příběhu. Jinak vztah upírky a vlkodlaka je super.

misatrix
31.08.2021 4 z 5

Roztomile, vtipne, svěží cteni doplnene krasnymi ilustracemi.

Ďumbierka
30.08.2021 5 z 5

Takéto knižky, komiksy ja môžem. Milé, vtipné. Super :)

lily_maleckova
23.08.2021 4 z 5

Bylo to roztomilé a moc mě to bavilo ️
Přečteno v angličtině, doporučuju!

ydnac
21.08.2021 4 z 5

Komiks se mi nedostal do ruky už hoooodně dlouho a tento se mi líbil :-)
Vtipné a hezky nakreslené, ale tááák moc kraťoučké.
Přečetla jsem tuto útlou knížečku během čekání na autobus :-)
Musela jsem se usmívat, hlavně fotky z mládí upírky a vlkodlaka mě hodně pobavily :-)

tessalovesbooks
11.08.2021 4 z 5

Co si budeme, z téhle knihy jsem měla trochu strach, protože téma upírů mě jaksi úplně minulo a rozhodně ho nijak extra nevyhledávám (ehm... jsem jediná komu se nelíbilo Stmívání?), každopádně Tesáky dost obletěly Instagram, jak u nás, tak v zahraničí, takže jsem si řekla, že to nakonec taky zkusím.

Na začátek chci upozornit, abyste se stejně jako já nenechali zmást anotací, já jsem totiž očekávala nějaký jednolitý příběh, ale tady najdete spíš střípky z toho jejich společného života. To však nebylo vůbec na škodu, protože všechny ty příhody byly opravdu vtipné a stoprocentně se u nich pořádně zasmějete. Některé možná byly až trochu moc drsné, navíc se zde vyskytoval i černý humor, který já osobně moc nemusím, ale ve výsledku to celé působilo velice originálně, takže proč ne. Velkým plusem jsou taky ty propracované a nádherné kresby. Já sama jsem se u nějaké stránky zastavila o chvíli déle, jenom abych je mohla pořádně obdivovat.

Jediným záporem téhle knihy je to, že je až moc krátká. Jakmile se totiž jednou začtete, zaručuji vám, že budete chtít víc. Já osobně jsem celý komiks přečetla už dvakrát a podle mě se k němu ještě někdy určitě vrátím, ale i tak by vůbec neuškodilo, kdyby zde bylo ještě pár stránek navíc.

4⭐/5⭐ Krásný a vtipný komiks, který vám zaručeně zvedne náladu. Jenom mě mrzelo, že byl tak krátký.

Za knihu děkuji Albatros Media

Knihom_olka_
11.08.2021 4 z 5

Tak to bylo miloučké.
Některé scény byly fakt vtipné. A kresby jsou krásné.
Za chvilku prolistovaný komiks.

Anička.pa
09.08.2021 4 z 5

Takový milý a roztomilý komiks. Prolistované během 10 minut. Možná jsem čekala trochu něco jiného, ucelený příběh a více vtipnější, ale i tak to bylo hezké :-)

czeliza
30.07.2021 4 z 5

Cute komiks, pěkný vztah, a super styl kreslení. Klidně bych si přečetla ještě několik takových - je to temnější než autorčina Dospělost, o to víc se mi to líbí. Mimořádně oceňuji vlkodlaka jako obřího bílého vlka - říkejte si, co chcete, ale je to prostě :3

andrejci
30.07.2021 3 z 5

Čekala jsem to teda mnohem vtipnější. U pár věcí jsem se zasmála. Zbytek nebyl moc vtipný. Kdyby to bylo třeba delší abychom se víc ponořili do vztahu tak by to bylo lepší. Nápad dobrý jen by to chtělo dotáhnout do konce.

Damonka12
23.07.2021 2 z 5

2,5 na prolistování kniha fajn, doma bych ji ale mít nepotřebovala ... u něčeho jsem se zasmála, něco mi naopak nepřišlo ani trochu vtipné.

terezarath
20.07.2021 5 z 5

Naprosto roztomile morbidní. A přesně to mám ráda. Škoda jen, že je to tak krátké.

Karin_Kim55
19.07.2021 3 z 5

Jednoduché krátké stripy o lásce mezi upírkou a vlkodlakem. Je mi líto, že to není ucelený komiks, ale jen pár momentů z jejich vztahu.
Jestli máte zájem si to přečíst (a nechcete utrácet za pár stránek), doporučuji přečíst na aplikaci/webu TAPAS :) https://tapas.io/episode/1559785

katallinka
07.07.2021 3 z 5

Takový průměr… zasmála jsem se a bylo to velmi milé čtení, krásně zpracované, ale čekala jsem trošku propracovanější příběh…

Malíček
30.06.2021 5 z 5

Tak tohle bylo ale velmi boží! Moc jsem se u téhle tenoučké knížečky zpracované komiksovou formou nasmála. Je to opravdu jednohubka, díky které se lehce vrátíte do doby boomu Stmívání.
Rozhodně můžu doporučit!

TeriLin1111
29.06.2021 4 z 5

Hrozně roztomilá a pro mě feel-good knížečka, ke které se ráda vrátím.

mia.com
08.06.2021 4 z 5

Příjemná a vtipná jednohubka. Celkem jsem se nasmála, autorka má dobré nápady na scénky.

Gibis
18.05.2021 4 z 5

Komiksy Sarah Andersenové mám ráda. Tato vtipná jednohubka o romantickém (a občas i neromantickém) soužití upírky a vlkodlaka mě pobavila :)