Terka, Bětka a primabábrlína

Terka, Bětka a primabábrlína https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484032/bmid_terka-betka-a-primababrlina-7Vz-484032.jpg 5 3 2

Dvojčata Terka a Bětka jsou malé školačky a už se těší na brášku, který se má brzy narodit. Všechno by mohlo být prima, jenomže tatínek odjede na služební cestu, maminku náhle uprostřed noci odveze sanitka do porodnice, a tak je musí hlídat zlá sousedka, která je možná čarodějnice… Napínavý příběh dvou malých holčiček napsala novinářka a moderátorka Kateřina Kubalová.... celý text

Varjohukka
04.07.2022 4 z 5

Tuhle knížku si dcerka vybrala sama v knihkupectví a hned večer jsme ji začaly číst. Od té doby ji musíme číst každý večer, ale pro mě je to tedy velmi náročné čtení a pokaždé mám slzy v očích. (První čtení, kdy jsem ještě vůbec netušila, co mě čeká, jsem pak druhou půlku probrečela úplně.)

gab-inka
11.01.2022 5 z 5

Útlounká knížka s velkým srdcem :) ten příběh je milý a psaný od srdce, to je znát. Dobře napsané, poutavé, má to krásné vyústění a příběh je doprovázen pěknými ilustracemi. Kapitolky tak akorát dlouho pro naši "prvočtenářku" :)

Kateřina Kubalová
česká, 1981