Terezka a bublinková víla

Terezka a bublinková víla https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27116/terezka-a-bublinkova-vila-27116.jpg 4 12 2

V několika pohádkových příbězích poznává malá Terezka s kouzelnou vodní vílou Bubulinkou proměny vodního světa. Podívají se spolu za velrybou do oceánu, za tučňáky na ledovec, na břehu největší řeky potkají opičku Julinku, obdivují duhový vodopád a ocitnou se i u jezírka v podzemí. Na cestách se Terezka setká s mnoha zvířátky i s novými kamarády. ... celý text

efka.saf
30.09.2022 4 z 5

Další z našich "školkových spacích knih". Vyloženě čtení pro holčičky, což v mé klučičí třídě bylo patrné. Nicméně kniha je milá, půvabná, plná přátelství, zvířátek, vody a vzájemné pomoci. Beze sporů, dramat, nedej bože něčeho horšího, co charakterizuje dnešní dobu. A navíc s moc pěknými ilustracemi. Doporučuji.

Barza
04.12.2018 5 z 5

Mam dceru Terezku a dva mensi kluky Vojtu a Lukase. Takze zvedave cteme vsechny detske knizky, kde se tato jmena vyskytuji. Dokonce jsme cetli i knizku, kde se v rodine hrdiny/hrdinky vyskytuji i dalsi jmena z nasi rodiny, o to je pak cteni zabavnejsi. Rikame si, zda se knizni postava podoba nasi skutecne apod.
Pohadkove pribehy Terezky jsou moc hezke cteni pro holcicky.

víly, rusalky

Kniha Terezka a bublinková víla je v