Tereza po 25 letech

Tereza po 25 letech https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182751/tereza-po-25-letech-182751.jpg 5 4 3

Po 25 letech se vrací kriminalistka Tereza. Je sice o čtvrtstoletí starší, ale je to pořád policistka, která je svou ženskou intuicí úspěšná i tam, kde jsou její kriminalističtí kolegové bezradní. V napínavém vyprávění zde Tereza řeší mozaiku propletených případů a v závěru i ten nejtěžší - několikanásobnou vraždu, včetně vraždy své snachy.... celý text

Moudd
včera 5 z 5

Začíná někdy po roce 1985,Tereza je vdaná za svého kolegu Maxe a mají už dospělého syna (který se stydí za to, že má oba rodiče "esenbáky").Kniha je napůl psychologický příběh a napůl detektivka,kdy Tereza vyšetřuje brutální vraždu své snachy.
Velmi dobře se četlo, doporučuji.

dagmar5477
12.12.2017 5 z 5

Tuhle knihu jsem hodně dlouho nemohla sehnat, ale stálo za to si počkat. Jedním slovem skvělá. Podle mě mnohem lepší, než Pomozte mi, Terezo.

Vojslava
15.12.2013 5 z 5

Volné pokračování příběhů kriminalistky Terezy "po 25 letech" jsem ocenila snad ještě víc než první část. Poutavé byly jednak "detektivky v detektivce" - případy, které jsou řešeny souběžně s hlavní linkou příběhu - a hlavně příběh samotný, psychologicky ještě věrohodnější než předchozí. A oceňuji i rozuzlení ve stylu "rychlá smrt". Zkrátka jsem si početla!

české krimi české detektivky

Anna Sedlmayerová
česká, 1912 - 1995
1993  92%Dům
1964  87%Zelené pastely
1962  71%Pomozte mi, Terezo!
1965  73%Déšť ustal k večeru
1970  80%Grandlová brož