Teplo tvojich rúk

Teplo tvojich rúk https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496533/bmid_teplo-tvojich-ruk-Ty4-496533.JPG 4 27 4

Smrteľne chorá matka chce strhnúť závoj tajomstva zo starých rodinných vášní, aby svojej dcére Rebecce odomkla dvere k budúcnosti... Kto je mojím otcom ?, Keď ma opustíš, zostanem na svete sama ?. To sú otázky, ktoré kladie smrteľne chorej matke mladá pôvabná plavovláska Rebecca Baylissová. Matka poodhalí dcére tajomstvo, prečo sa dlhé roky nestýkala s rodinou. Rebecca zatúži vedieť viac o svojom pôvode, vyberie sa na cestu do Cornwallu, kde nájde vzťahy poznačené vášňou a túžbou po majetku. Láskavý starý otec skrýva pred vnučkou tajomstvo zakliate do obrazu, siahajúce do jeho mladosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Smena

The day of the storm , 1975

Tylinka
28.11.2022 5 z 5

Moc hezký příběh. Filmové zpracování jsem neviděla, ale stejně mám raději zpracování své vlastní představivosti.

Lenka769
30.08.2021

Po přečtení jsem knihu nechala v knihobudce ve Vrsaru v Chorvatsku (vyřazená z knihovny).

vikimi
11.07.2014 5 z 5

Tak k téhle knížce se vracím ráda, protože je opravdu povedená. Moc se mi líbila! Pohodová, svěží a prostá. Nic extra přehnaného, nepoddajně vykresleného a nereálného.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Zfilmováno.Klasický příběh,který napsala velmi známa autorka.