Teologie těla pro začátečníky

Stručný úvod do sexuální revoluce Jana Pavla II. Teologie těla, název souboru promluv Jana Pavla II. o lásce, manželství, sexualitě a odpovědném rodičovství, je mnohými považována za skutečnou revoluci v katolickém chápání světa a člověka. Přesto však zůstává velké části křesťanů naprosto neznámá. Není snadné přečíst a do všech důsledků pochopit knihu psanou hutným filosofickým stylem. Teologie těla pro začátečníky svěžím způsobem „překládá“ ohromující poselství Jana Pavla II. do jazyka běžného čtenáře. Postupně odkrývá hluboké vzájemné souvislosti mezi sexualitou a nejdůležitějšími otázkami lidské existence: Jaký je smysl a cíl našeho života? Proč nás Bůh stvořil jako muže a ženu? Proč nás sexualita tak přitahuje a zároveň znepokojuje? Jaký význam má zřeknutí se manželství v celibátu? Co nás čeká v nebi?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76585/teologie-tela-pro-zacatecniky-76585.jpg 4.413
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Paulínky

Theology of the Body for Beginners: A Basic Introduction to Pope John Paul II's Sexual Revolution

Kniha Teologie těla pro začátečníky

Lilda
13.06.2018

Skvělá kniha. Více srozumitelnější spíše pro věřící a katolíky, kteří můžou více autora pochopit. Určitě doporučuji. Vše je dobře vysvětleno.

ctecka_knih
08.07.2016

Úžasná kniha. Autor velmi srozumitelně převádí slova sv. Jana Pavla II. do mluvy obyčejného člověka. Je tam několik velmi výstižných modliteb a já zde našla tu hlavní odpověď na moji velkou otázku. Opět nezůstane pouze u jednoho přečtení.

nickym
09.11.2013

Kniha pro chlapy jak dělaná, otevřela mi oči co se týče sexuality... Myslím, že povinná četba před manželstvím (i pro ženy). ;)

Bible Svatá
Bible Svatá