Tentokrát to bude jinak

Tentokrát to bude jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265600/bmid_tentokrat-to-bude-jinak-265600.jpg 4 219 46

Znáte nejnovější recept Alexandry Potter na zlomené srdce? Stačí k tomu pradávný rituál. Až budou na silvestra hodiny odbíjet půlnoc, hodíte do ohně všechno, co vám připomíná ztracenou lásku, a nahlas vyslovíte přání: „Kéž bych ho nikdy nepotkala“. Tess Connellyová vyzkoušela na vlastní kůži, že tenhle recept funguje! Když si ani po třech měsících po rozchodu se Sebem, na něj nedokáže vzpomenout, aniž by se rozbrečela, rozhodne se uchýlit k magii. Ráno ji ale čeká zklamání... Nejen že ji po silvestrovské noci třeští hlava, ale vzpomínek na Seba se pořád nezbavila. Ještě téhož dne ho potká ve Starbucksu, ale tentokrát ji pro změnu čeká šok. Seb se chová, jako by ji neznal. Náhoda jí ho pošle do cesty ještě jednou a tentokrát to zařídí tak, aby ji Seb pozval na rande. Tess nemůže uvěřit, co se stalo. Osud jí dal druhou šanci a Tess je připravená ji využít. Tentokrát ale bude všechno jinak, slibuje. Nedám Sebovi jedinou šanci, aby si postěžoval, co mu na mně vadí.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kristián Entertainment

Don't you forget about me , 2012

Allla9
27.10.2017 3 z 5

Mám ráda romantiku, ale v tomto případě jsem nebyla vtažená do děje. Přišlo mi to takové nevýrazné.

lucie3166
30.04.2017

Trvalo mi, než jsem to dočetla a než jsem se začetla, ale závěr byl překvapivý. Hezká kniha.

evelýny
14.04.2017 2 z 5

Knihy této autorky mám ráda, ale tentokrát to bude jinak.
Do knihy jsem se nezačetla. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická, její vtipné komentáře si v mojí mysli spíše podávaly ruku s trapností. Zápletky v knize nepropracované, nedomyšlené, možná opravdu odbyté a tím nevěrohodné. Do teď mi není jasné, pro jakou věkovou kategorii byla kniha napsána.
Celkový dojem: Zklamání, které u mojí osoby nezachránila ani mystika.
P.S. Kabelka, ušitá ze starého pytle od mouky, doplněná úžasnou podšívkou a ještě úžasnějšími knoflíky moji fantazii nepodpořila. O pockerovém večírku ani nemluvě :-)
P.P.S. Jen budoucnost prověří, zda si A. Potterová získá zpět moji důvěru. Rozhodně ji dám ještě šanci :-))). Pro jedno kvítí slunce nesvítí a někdy i mistr tesař se utne.
A třeba to do budoucna bude opět stejně.
P.P.P.S. A třeba jsem jen byla jarně unavená. Takže se mojí kritikou nenechte odradit a směle do čtení. Já bych si však pro jistotu knihu jenom půjčila :-)

kroftik
26.02.2017 3 z 5

Už dlouho jsem od A. Potter nic nečetla, tak vlastně nevím, jestli to bylo typem knížky a nebo příběhem samotným. Zpočátku jsem se nemohla začíst, pak mi to zas přišlo celé opravdu předvídatelné a nakonec vlastně ani postavy nebyli žádní extra sympaťáci. Lehký podprůměr.

andrea5516
30.01.2017 3 z 5

Knihy Alexandry Potter, mám ráda, ale u téhle jsem skoro před půlkou věděla, jak skončí a děj mě moc nezaujal.

Usmevavka
03.01.2017 4 z 5

Vtipna oddechovka :-) I kdyz byl konec predvidatelny, tak se mi kniha docela libila.

ivulka15
01.01.2017 2 z 5

Docela vtipná romantika.A to,že se Tess přetvařovala? Znám spoustu holek co kvůli svému "miláčkovi" začalo lyžovat,chodit po horách atd. Ale je pravda,že to nejspíš dlouho nevydrží.

denyjanostik
22.09.2016 1 z 5

Tak tohle je propadák. Prvně nechápu, pro jakou cílovou skupinu je kniha určena. Obálkou a námětem tak pro holky 12-13 let, ale občasnými výrazy o sexu a vzadu je cosi o audio knize na řízení, to vypadá spíš na zoufalé třicátnice. Okej, každý si občas chceme přečíst něco oddechového, zasněného.. ale tohle je fakt mizerné :D Přitažené za vlasy, úplně neskutečně. Kdyby mě nedeptalo mít nedočtenou knihu, tak nedočtu, fakt těžko se mi tím prokousávalo. Příjde mi to odbyté, napsané na rychlovku. Dávám 1 hvězdu za snahu a občasný vtípek.

Liduka
23.08.2016 3 z 5

Musim říct, že jsem nijak nadšená teda nebyla. Kniha začala být zajímavá až od její třetiny a konec byl dost předvídatelný. ZAČÁTEK SPOILERU: Nechápu jak si mohla Tess myslet, že jim to bude klapat, když se bude stále přetvařovat. Jednou by jí to stejně přestalo bavit, což se stalo. KONEC SPOILERU

svobonís
06.07.2016

Určitě všem doporučuju, knížka je čtivá a celkem nenáročná:)

Iwets
27.05.2016 2 z 5

Bohužel si nemůžu pomoct, ale víc jak na dvě hvězdy to nevidím. Nebyla mi vůbec sympatická hlavní hrdinka, hned ze začátku bylo jasné, jak to dopadne a neustálé souhry náhod mě vůbec nebavily. Spisovatelka si tím hodně ulehčila práci s řešením těch svých zamotaných situací. Proto dát průměr nemůžu.

SelenaDemi428
11.05.2016 4 z 5

Opět jsem knihu měla přečtenou hned, stejně jako ostatní knihy této autorky. Opět mě to moc bavilo. Po knize Stalker od Keplera to bylo příjemné odreagování. Líbí se mi, jak autorka dokáže do příběhu zaplést i trochu té záhadnosti a magie. Těším se na další knihy.

LucieRossi
29.04.2016 3 z 5

Knížka mě začala bavit až od druhé poloviny. Hlavní hrdinka mi bohužel nebyla vůbec sympatická.

kanitsuj
19.04.2016 4 z 5

Příjemný román pro všechny romanticky založené duše. Velmi dobrý standard od této autorky - čtivé, humorné a osvěžující zásluhou nereálného "kdyby" v tomto případě "kdyby byla možnost druhých šancí":-)

Samira
07.04.2016 4 z 5

Příjemná oddechovka od autorky. Po výjimečně propracované Lásce na stopě, jsem byla nezdravě namlsaná a na počátku očekávala více, než jsem mohla dostat. Zklamaná po přečtení však určitě nejsem, originální námět, autorčino klasické a několikrát osvědčené schéma a pár bláznivých, ale sympatických postav.
Pro mě hodně mile prožitý čas!

lara25
17.03.2016 4 z 5

Příjemné počtení.

bookcase
27.02.2016 5 z 5

Užila jsem si čtení tohoto romantického příběhu. Autorka mě nezklamala, těším se na každou její knížku.

Yana-66
26.02.2016 4 z 5

Teda, takové psí kusy vyvádět kvůli chlapovi.... Ale zase nemůžem říct, že by se holka nesnažila :-)

petrucha86
18.02.2016 4 z 5

A. Potter jako vždy nezklmala! Příjemné, milé, oddechové čtení, přesně to pravé k čaji pod deku!

Misa.K1
17.02.2016 4 z 5

Knížku jsem si vybrala jako oddechovku po několika detektivkách a nezklamala, musím říct, že jsem se u ní hodně nasmála. Můžu doporučit všem, co si u čtení chtějí odpočinout a pobavit se. Tess a její trapasy mě moc bavily a od autorky si určitě přečtu něco dalšího.