Zpověď

Zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372881/bmid_zpoved-qLJ-372881.jpg 4 357 47

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Panské sídlo se pomalu zaplňuje lidmi. Ava si ukradla chvíli pro sebe a ve svatebních šatech sedí na pohovce v jednom apartmá tohoto luxusního sídla, tohoto sexuálního ráje, přemýšlí nad mužem svého života. Pochopila, že nikdy nezkrotí jeho divokost, a vlastně ani nechce. Miluje ho až do morku kostí a on stejně hluboce miluje ji. Možná ale Jesse Ward není takový, jak si myslí... Možná nastal čas na jeho zpověď...... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

This Man Confessed , 2013

Eliska107107
30.01.2024 2 z 5

Hodnotím celou sérii (3 díly). Začátek celkem dobrý, ale pak se to točilo pořád dokola a táhlo se to zbytečně dlouho. Nekonečný díl byl vždy něčím "oživený", ale málo. Bylo tam dost sexu, což se mi líbí, ale v tom množství stránek už nebyl často ani zajímavý. Pohled Jesseho v prvních dvou dílech byl imho úplně zbytečný. Nedozvěděli jsme se nic nového ani zajímavého. V třetím díle byl závěr/epilog celkem fajn. Klidně toho mohlo být víc, místo toho jak se pořád dokola rozcházeli a scházeli. :-) Celkově nic moc. Zcuknout do jednoho dílu by stačilo. Další díl nevím, zda se do něj pustím.

Terezzie
25.01.2024 4 z 5

Poslední díl této série se mi líbil možná nejvíce . Miluju styl autorčina psaní . Za mě zase až moc sexu, budu se opakovat ale ono to ve finále nějak dávalo smysl v tomto posledním díle. Možná jediný co mi trochu bylo líto , že ten konec byl pak až moc utnutý, trochu víc bych to rozvedla. Jinak nemám co vytknout, já autorky knihy miluju takže mě to bavilo a doporučuji.

P.S. Miluju tyhle pomatený, majetnický a nadržený parchanty:D

Ewe291
08.11.2022 2 z 5

Posledny diel konecne za mnou, nebolo to zle, ale prosto mne pride Ava ako dieta, ktore nevie co chce, ak by mala iny vek tak nepoviem ani slovo, to ma prosto strasne stvalo.
Hned na zaciatku knihy Avino vysilovanie a nutenie do pita skvele. A za tym smutne uvazovanie ako sa nebude moct napit na uvolnenie, no je toto mozne? Ona ma vazne problem. Uz na zaciatku cloveka(teda mna) nervy chytali a nechapavo som krútila hlavou nad Avou a jej najlepsiou kamaratkou. Jedna je labilna alkoholicka a druha alkoholicka a len si uziva jasne. A to spravanie ohladne tehotenstva? Uz vtedy som mala chut knihu zatvorit a dalej necitat. Zvlastne ako jej vadilo ze si s nou robi co chce a zrazu je cela hrrr a nechce neznosti. A ta jej kamoska? Davala som si otazku: DOCITAM TO BEZ INFARKTU???? Tu som si povedala ze ju oficialne nenavidim. Ona nechce dieta? Tak mala predtym pouzivat tu svoju tupu hlavu, vedela ze jej bral tabletky a dokopy nic neurobila takze vina je oboch. Dorazila ma veta "necham si to zobrat" mala rozmyslat kaca blba. Klame ze nieje tehotna, potom je nestastna a pije a nestastna ze nema Jesseho, a Kate no truba blba vie ze to s Avinym bratom nedopada dobre ale aj tak si neda povedat. Napadla ma otazka ci ju naozaj Jesse nechcel len kvoli dietatu. Ale to co si robili bolo hlupe a detinske. Ava je nezodpovedna alkoholicka a to ma vazne 26? No jasne skor 13 by som povedala. Boze ona je nymfonka a hlupana. Ta zena je totalne ale ze totalne trafena!!!!! Vazne som zacinala chapat Jesseho spravanie.Kate a Sam a Drew asi to chcela autorka okorenit alebo nejak zachranit ja neviem ale nezaujalo ma to moc. Vztah a tehotenstvo a vsetka ta zapletka sa vsak podarila, ale aj tak nemam rada Avino hlupe spravanie co mi kazilo zazitok z celej knihy. Normalne som mala chut tu knihu zatvorit, co ma tak iritovalo Avino hlupe spravanie, tak stazuje sa ako ju to Jesseho spravanie obtazuje a otravuje atd. a zrazu jej to nevadi ale chyba jej to a vynucuje si to. Scena kde jej brat pride na to, ze Sidlo nieje hotel a ona ma tie divne myslienkove pochody no dostalo ma to vsetky odsudi ale Kate nie, no na smiech. No ten koniec to cele trocha upravil, to som teda necakala, zvrat Jesseho minulosti. Epilog bol celkom pekny ale troska uponahlany ale celkovy dojem z knih a celej serie to nezachranilo. Akurat som omnoho viac pochopila Jesseho ale Avu vobec a stale ju nemam rada

havrmoni
16.09.2022 4 z 5

Zhodnotím všechny díly dohromady. První díl mě nenadchnul nicméně dost dobře se to četlo a navnadilo mě to na další díl. Docela bych se obešla bez té tragédie z minulosti, bylo toho už tak nějak moc. Jinak z toho chlapa bych asi zešílela a z té ženské plus mínus chvílemi taky. :)) Takže když to shrnu, je to pěkné, pohodové čtení a má to příběh není to jen bezduchá erotika .

Radka1727
11.09.2022 4 z 5

Nejlepší z celé trilogie. Ze sebestředného, majetnického, dominantního parchanta a bývalého playboje se vyklubal skvělý,citlivý,milující a ochranitelský muž. Ava konečně dospěla a už si s Jessem umí poradit.
Rozuzlení nakonec možná trochu překombinované. Čtivý epilog z pohledu Jesseho s happyendem nakonec......

moma08
31.08.2022 3 z 5

Přečteno během dne, ale u sexuálních scén jsem to už jen tak přelétla.
Mělo to spát, bylo to zajímavé, ale já si nemůžu pomoct, jelikož mě tenhle díl zrovna moc nenadchnul, nepomohlo tomu to, že hlavní hrdinka mi svým chováním lezla na nervy a ani ten konec knihy.
Ale epilog z pohledu Jesse byl fajn a je škoda, že neměl slovo i v knize.

Ralemo
31.01.2022 5 z 5

Tuto trilogii už jsem četla asi před pěti lety. Každopádně jsem na tyto knihy narazila znovu a pustila se do nich. Jedním slovem bomba! Knihy se mi líbily stejně jako před pár lety. Napsané nádherně, do detailu. Ano spousta sexu, pořád, všude a kdykoli se Jess a Ava pohádali. Každopádně to k těmto knihám prostě patří. Příběh se spoustou zápletek, neustálých bojů mezi hlavními hrdiny, každopádně postupně se všechny tajemství odkrývají a knihy jsou o to zajímavější a napjatější. Jessovo neustálé kontrolování situace a Avyno neustálé vzdorování je vážně k pobavení. Určitě tyto knihy nepotěší každého, každopádně někdy je potřeba vypnout realitu a pustit se do čtení těchto příběhů. Za mě si celá série zaslouží všechny hvězdy. Nakonec šťastný happy end se vším všudy! :)

tess.de.veles
17.09.2021 odpad!

Bože, to je SLÁTANINA !!! Nejraději bych použila mnohem jadrnější výraz, ale chci být slušná.... Je mi trochu smutno, že se najdou čtenáři, které tahle série bere... Já z třetího dílu přečetla jen 400 stránek, dál už jsem prostě nemohla....
Nemám vůbec nic proti erotické literatuře...ALE TOHLE.....Uffff... Blbka a Blb a spousta sexu na všechny způsoby....
Trochu pochybuju o "normálnosti" autorky.....ale její knihy jsou hojně čtené....Ale zase mě nepřekvapuje, že je z UK...a to leccos vysvětluje... :-) Čeští čtenáři a čtenářky mají laťku nasazenou o trochu výše - doufám....a taky doufám, že těch 270 hodnocení jsou jen vyjímky, co potvrzuji pravidlo :-)
Co kdyby takhle nějaký český občan nebo občanka TAKY napsali nějakou erotickou sérii....??? To by mohlo být docela zajímavý.... :-)

ZHrdinka
18.08.2021 3 z 5

Konecne to melo nejaky dej. I kdyz prislo mi to takovy, ze spisovatelka hledala mermomoci, co by se dalo zamotat.
Uz nikdy v zivote nechci slyset "Sarkazmus ti nesedi, damo" boze!!!! Takova nijaka serie. Neurazi, nenadchne

Lee7
09.08.2021 3 z 5

Poslední díl byl nejlepší z celé série. Konečně jsme se všechno dozvěděli a epilog mě bavil. Mohlo být víc vyprávění z jeho strany.

janina66
16.08.2020 5 z 5

Tento poslední díl byl, alespoň pro mě, nejhezčí. Moc se mi líbil úplný konec s dvojčaty. Přistupovala jsem k četbě jako oddychové. Vcelku se mi celá série líbila.

AliceTief
09.07.2020 5 z 5

Stejně těžko uvěřitelný konec jako celý příběh:) četla jsem i horší, brala jsem to jako oddechovku, znovu ji číst asi nemusím

jinbr
09.04.2020 5 z 5

Moc pěkné vygradování celého příběhu. V celku musím říci, že mě trilogie bavila, měla i svůj osobitý humor, dost jsem se u ní nasmála. Jako třeba hláška "moje dítě má dvě ***?" byla super, ta mě pobavila. Přestože tam bylo hodně erotických scén, byly přece jen vždy trochu odlišné, a to bylo fajn, i když ke konci i díky mojí netrpělivosti ohledně příběhu samotného jsem je přelétávala trochu rychleji. Jinak ale je to moc pěkná trilogie a určitě stojí za to ji přečíst.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Miluji tuhle sérii. Pokud si chcete odpočinout a užít si skvělé čtení, můžu jedině doporučit. ♥

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Miluju celou sérii. Mohu jen doporučit!!!

niced
09.12.2019 3 z 5

Nakonec mě to docela chytlo ale jenom kvůli Jessemu. Ava mi byla v čím dál tím víc nesympatická. Nebylo nic nečekaného na tom, že otěhotněla, vlastně to i sama věděla. Věděla i to, že jí prášky bral Jesse, takže jsem nechápala její nesmyslnou reakci. Přeci jen to byla i její chyba, věděla sama, že ty prášky vynechává a neřešila to. Její chování na začátku těhotenství absolutně nepochopitelné... stejně jako chování k Jessemu. Nějaké opíjení natruc... měla jsem pocit jako by to bylo o 16 leté holce, ale ani ta by se snad nechovala tak trapně a trucovitě. Když už se trochu zklidnila tak byla zase strašně nešťastná, že si v těhotenství nemůže dát víno... nechápu tu posedlost tolika autorek alkoholem, přijde mi jako by dělali z ženských postav chudinky, které získají pozornost jenom když budou pořád pít někomu ze vzdoru..
Kdyby to bylo naopak a celou knížku vyprávěl Jesse a neměl vždy jenom jednu kapitolu na konci, bylo by to mnohem lepší. Protože být v hlavě Avy, která je většinou na pěst není nic moc.
Zhodnotím i poslední díl, With this man, který je pouze v angličtině. Splnilo se mi to o čem jsem přemýšlela u předchozích dílů, ten poslední byl z pohledu Jesseho, jen pár kapitol vyprávěla Ava, a za mě to bylo mnohem lepší. Navíc i u Avy bylo po pár letech znát, že dospěla a nebyla už tou blbkou jako v přechozích dílech. Čtení to bylo celkem příjemné, akorát zápletka s Lauren byla dost předvídatelná a ohraná, vzhledem k tomu, že stejným stylem se předvedla už ve 3. dílu.

JanaSustr
06.11.2019 3 z 5

Z tohoto dílu se mi líbil hlavne začátek a konec. Tím sem se trochu upokojila, jinak me série nebavila a musela jsem nutit k tomu to dočíst. Není to muj šálek kávy.

DdeK
02.11.2019

Zajímalo by mě, zda u nás vyjde také 4. díl (v org. With This Man/2018). Anotace rozhodně zaujala...

Toledo
21.10.2019 4 z 5

Dle meho nazoru nejpovedenejsi dil cele serie. Hodne veci se konecne vyjasnilo a Jesseho chovani dava vetsi smysl.
Kazdopadne si myslim, ze by uplne stacily dva dily v serii a ta by pak mela lepsi hodnoceni nez to umele natahovat.

petraj30
17.10.2019 3 z 5

Podle mě nejlepší díl, i když se tady Ava chovala snad ještě hůř než v předchozích dílech dohromady a na to snad ani žádná spisovná nadávka neexistuje...
Tak ne že bych vzdychala blahem, ale nebyla to ani žádná katastrofa - sice bych některé odstavce nebo i kapitoly proškrtala (hlavně ty o sexu, protože se to pořád opakovalo) a skončila bych klidně jen na dvou knihách, k tomu bych přidala i Jesseho pochodové myšlení, abychom to měli komplet.
Bylo vysvětleno, proč byl Jessy tak majetnický a tím celý příběh získal nádech dramatičnosti i napětí. Celé sérii bych dala 75%, ale podruhé se k ní vrátím asi až za 20 let, ale už i teď ve 30 letech jsem si připadala na některé odstavce stará:-)

erotika

Jodi Ellen Malpas