Odpuštění

Odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262397/bmid_odpusteni-262397.jpg 4 421 41

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít... Erotický román Odpuštění je druhý díl trilogie This Man. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšit romantické lásky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Beneath This Man , 2013

ketvin
01.06.2018 5 z 5

Nevím, jestli se mi víc líbila dvojka nebo trojka, ale z druhého dílu si prostě asi už napořád zapamatuji "tu scénu". Myslím, že autorka těch několik stran kolem trestání se hlavních hrdinů napsala dokonale. Jediná výtka - mrzelo mě, že bonusovou kapitolu utnula ještě předtím, než Jesse našel Avu, myslím, že to by to ještě "vytáhlo". Takže druhý díl - super.

Hasanka
01.12.2017 4 z 5

Tato kniha mě opravdu zaujala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud jsem ji nedočetla. Zajímavě provázaný děj.

a.nnysek
26.07.2017 4 z 5

I přes některé výtky,které ke knize mám, jsem ji za dva dny přečetla. Děj se zamotává, objevují se nové postavy, těhotenství, rodinné vztahy..Pořád mě příběh zajímá, těším se na závěrečný díl.

Petruska200
22.06.2017 5 z 5

Uzasne cteni

Braenn
17.03.2017 odpad!

Stejně pitomé, jako jednička. Hrdina je kontrolou posedlý psychopat, držící hrdinku v šachu svým "jestli mne opustíš, ublížím si" a kontrolující každý její nádech a krok. Tahle fňukající labilní troska má být podoba úspěšného milionáře a skoro čtyřicetiletého chlapa?
Hrdinka překonává limity hlouposti a toho, co je žena ochotna si nechat líbit kvůli orgasmu. Sex stále stejný, okoukaný a nudný, ale už alespoň tušíme, kolik je hrdinovi let.
Přeskakování stránek u mne dosáhlo vrcholu s mizícími zbytky jakékoli příběhové logiky a uvěřitelností charakterů, a tak nějak jsem pokračovala ve čtení s morbidní touhou zvědět, zda se dočkám soudního zákazu přibližování a nebude z toho nakonec slušný psycho thriller. Nebyl. Zato se budou brát. Au.

Alenuska1994
01.03.2017 5 z 5

Moja oblubena kniha, dala som sa do opatovneho citania , doporucujem

DatabazeKnih100
31.08.2016 2 z 5

Tak tento díl byl pro mě o dost slabší než ten první. Dějová linie téměř žádná.. hádka, usmíření, hádka, usmíření a takto stále dokola. Celé to bylo velice iracionální. I když jsem si vědoma toho, že láska taková často bývá. Ale tohle bylo na mě trochu příliš. Vzhledem k závěru knihy si říkám.. další díl? Proboha o čem?

Fizulka71
07.08.2016 3 z 5

Zdařilé pokračování intenzivního vztahu Avy a Jesse. Na konci prvního dílu Ava Jesse opustila, aby ji úplně nepřeválcoval, ale oprostit se od něj nemůže ani zapomenout na jejich společné chvíle. Jessova výbušná povaha bude opět jak na houpačce. Vychází najevo, že jeho city k Avě jsou mnohem hlubší a Ava si rovněž přiznává, že Jesse miluje, i když jí to stojí všechny síly. Odkrývají se další tajemství spojená se Zámkem a z Jessovy minulosti. Komu se líbil první díl, rozhodně si přečtěte i druhý, upoutá vás neméně.

KarolínaLaufero
02.06.2016 5 z 5

Jeste lepsi, nez předchozí dil!! Jesseho jsem si zde zamilovala jeste o tolik vic! Je nadherne pozorovat, jak tenhle vybusny playboy dokaze Avu milovat a ztratit zajem o davy jeho obdivovatelek. I další postavy mimo Jesseho a Avu jsou nesmirne sympaticke!!! Klobouk dolu autorce! :)

muchomurka
17.04.2016 4 z 5

Připadám si, jako by Jesse převálcoval i mě. Jsem jako po doběhnutí maratonu - totálně vyčerpaná (a to jsem tu knihu jenom četla z pohodlí domova).
Druhý díl se mi líbil o něco víc než ten první, hlavně proto, že jsem se konečně něco málo dozvěděla. Ale na druhou stranu mě tu Ava štvala mnohem víc. Taková ufňukaná holka, která se chová jako rozmazlená puberťačka. Vůbec nechápu, proč se s Panským sídlem nesmířila. Je dospělá a i když sama to nechce, neměla by to odsuzovat. Rozumně si promluvit sice pořád chtěla, ale nikdy to neudělala. Buď se naštvala nebo jednala v afektu. Grrrr. Jesse šel konečně trochu do sebe a komunikoval, i když to, že on něco může požadovat a vyžadovat a ona to stejné ne, to mě vytáčelo (naštěstí mu to Ava vmetla do tváře, ale bez zjevného dopadu).
Oproti prvnímu dílu mi tu chyběl nadhled, lehkost a vtip. Mrzelo mě, že je Kate odtažitá a nekomunikativní. Proč se nemohla Avě svěřit, když od ní samotné chtěla slyšet úplně všechno?
Závěr byl super, konečně ne nesmyslná rozmíška. I když bonusové kapitoly jsou tu k ničemu, není v nich absolutně nic nového, jen znova stejné rozhovory, které už jednou v knize byly. Doufala jsem, že ukážou duši Jesseho, ale nohužel ne, jen překopírované dění.
Sice se mi nechce číst třetí díl ve slovenštině, ale vzhledem k tomu, že není v češtině a mě se nechce čekat na to, jak to celé dopadne, překousnu to. Jsem zvědavá, co všechno ještě autorka vymyslí, už takto tento až nezdravý vztah protáhla vším možným (i nemožným). Doufám, že mě čeká happyend.

Ivy
30.01.2016 4 z 5

OK, pamatuju si na dojem který ve me zanechal první díl. I když je to, dávno co jsem ho četla tak silnou averzi no... na tu se nezapomíná, proto když chci hodnotit tenhle díl musím říct, ze byl o mnoho lepší. Stále si myslím , že by Ava i Jesse měly začít navštěvovat psychiatra a brát pravidelně nějakou medikaci. Ale byly společně tak nějak kouzelne šílení a v některých částech knihy jednoznačně na zabití, ze se mi z nich chtělo proskocit zdí. Ale do téhle knihy jsem se pustila hlavně proto, ze jsem mela náladu na pořádnou romantiku, kterou jsem i dostala. Navíc už jsem se konečně dozvěděli kolik Jessemu let a ted už mužů umřít v poklidu a šťastná.

cukrovka
07.11.2015 3 z 5

Přečteno. Nic nového pod sluncem, stále bláznivý hlavní hrdinové, skoro žádný děj.

Samira
30.10.2015 4 z 5

Tedy musím říci, že překvapit mě, se knize podaří jen málokdy, ale tohle šílenství jsem tedy nečekala. Knihu jsem přečetla v rekordním čase a oči jsem asi ztratila cestou. Oproti prvnímu dílu, který byl hlavně emoční, byl druhý doslova nadupaný dějem a že to byl děj. Nic pro jemné povahy. Oba hrdinové jsou blázni, kniha mapuje jejich místy až absurdně nezdravou romanci, kdy ztotožnění nepřichází v úvahu. Za to lapáte po dechu a jste zvědaví, co dalšího na vás autorka vymyslí. Na poslední díl se těším, jen doufám, že ještě nepřitvrdí, to už by bylo moc.

Turmee
19.10.2015 2 z 5

Naivně jsem doufala v zajímavé pokračování dobrých 40 stránek prvního dílu a musím přiznat, že jsem se velmi spletla. Ava je pořád stejně neschopná, Jesse pitomý a celý příběh neuvěřitelný.
Jediná "použitelná" část pro mě byla ta, kdy si Ava konečně dupla a uchýlila se k trošce násilí. I když i to nakonec přehnala.
Pořád si stojím za tím, že to vypadá, jakoby autorka nikdy chlapa neměla. Nemám ráda nedočtené série, ale třetí díl tady toho si budu muset pořádně rozmyslet.

Michaela887
12.10.2015 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem a těším se až třetí díl vyjde i u nás v ČR :)

Dominika3
21.09.2015 4 z 5

Po pul rocnim cekani na vydani teto knihy jsem ji 'zhltla' jednim dechem :) vydani tretiho dilu se letos jiz neplánuje, asi si ho budu muset precist ve slovenstine, ale rozhodne to i tak bude stat za to

dudunka
19.09.2015 3 z 5

Hezké pokračování až na ty neustálé hádky sex hádky pořád dokola.... lepší byl první díl...

petvet
05.09.2015 3 z 5

Hezký děj se zajímavým milostným poměrem mezi Avou a Jessiem, vztah plný otázek s nedostatkem odpovědí. Líbilo se mi, že druhý díl skončil hezky..
Škoda, že jsem si tento díl neužila naplno-četla jsem ho na PC a ještě k tomu ve slovenské verzi...takže hodnotím 3*. Třetí díl u nás bohužel ještě také nevyšel, tak se mi opět dostane do ruky slov.verze, ale tentokrát jsem si už objednala knížku :)

niikyy1
14.05.2015

Ahojky lidicky, jen mam takovy dotaz. Knizku jste si koupili nebo ji ctete na nejaky strance?

Nicole26
17.03.2015 2 z 5

Prvý diel ma úplne sklamal a druhý... no, nebolo to až také inferno. Stále sa dá nad každou treťou stranou len krútiť hlavou nad počínaním si jednej alebo druhej hlavnej postavy - seriózne, keby sa chlap reálne takto správal, bol by obvinený minimálne z domáceho násilia a obmedzovania ľudskej slobody, ale bol tu už aj náznak deja. Ďalšie nejasnosti - chlap, ktorý vás nechce pustiť ani len k najlepšej kamarátke, či do práce, zistí, kto vás otrávil (a ešte k tomu toho človeka aj pozná) a keď sa opýtate, či zavolať políciu, odpovie vám nie?! Skrátka neviem prísť tejto sérii na chuť...
Moje hodnotenie - 35%

erotika