Odpuštění

Odpuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258473/bmid_odpusteni-GVd-258473.jpg 4 420 41

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně... Ava O’Sheaová se nechala hýčkat pozorností okouzlujícího Jesseho Warda, užívala si rozkoš, kterou ji zahrnoval, ale zároveň cítila, že před ní něco skrývá a že ji od svého tajemství drží co nejdál. Musela ho opustit, aby přežila. Jenže Jessemu nejde uniknout. Teď je zpátky v jejím životě a připomíná jí všechno, co spolu prožili – neutuchající vášeň i bolest. Proto se Ava rozhodne, že o tomto muži zjistí pravdu. Znovu se ocitne v Panském sídle – tedy přesně tam, kde ji chtěl Jesse mít... Erotický román Odpuštění je druhý díl trilogie This Man. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšit romantické lásky.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Beneath This Man , 2013

barbora28475
12.10.2023 odpad!

První díl jsem přelouskala docela rychle a těšila se na konec, že se konečně bude něco dít. A hned se pustila do dalšího dílu, který má vyšší hodnocení. Myslela jsem si, že třeba Ava dostane rozum. No bohužel jsem druhý díl nedočetla, protože je to vlastně furt to samé dokola a o ničem. Postelové scény vás už pak v podstatě přestanou bavit. Úplně zbytečně to má tolik stran, když by se to dalo zredukovat na 300 a nic by se nestalo.

Mishaacka
03.10.2023 5 z 5

Pokračování horské dráhy série This man a vášnivého, bouřlivého vztahu Jesseho a Avy
*Po otevřeném konci 1.dílu pokračujeme tam, kde jsme Avu a Jesseho opustili
*Tento díl odkrývá další zákoutí posedlého Jesseho a jeho neurotická povaha jde stále dál
*Ava se seznamuje s Panským sídlem a jeho návštěvníky
*Po dočtení zjistíte, že 500 stran znamená ve vztahu Jesseho a Avy zhruba 14 dní...
*Opět je to nálož plná emocí, oba si vzájemně vyložili, co k sobě cítí a v Jesseho případě i to, že doslova bez Avy nepřežije
*Tentokrát už se Ava naučí klást otázky a přijde na to, jak s Jesseho vypáčit odpovědi (většinou mučením nebo výhrůžkami)
*Tři, dva, jedna, nula... a já odpadávám
*Zjistíme Jesseho věk...
*Pilulky se stále tajemně ztrácí...
*Kde přišel Jesse ke své jizvě? Kdo je odpovědný za to, co se stalo v baru? = tyhle otázky zůstávají nezodpovězené

*Někomu se může zdát, že je to pořád dokola - jenže jak se ti dva do sebe pustí, tak lítají kolem blesky. Ava se jen tak nevzdává a neurotik Jesse umí vyšponovat vše do extrému. Já ale ty jejich hádky miluju a taky se většinou zde odkryje nějaké tajemství. Navíc se ukazuje, že Jesse dokáže stále posouvat hranice své šílenosti, když se jedná o Avu
* tak tady bylo erotiky mnohem více, než v 1.díle - Ava stále potřebovala, aby jí Jesse v*ukal rozum nebo se jí připomněl

Jsem moc ráda, že jsem si po dlouhé době zopakovala tuhle sérii. Dost věcí je zapomněla a podruhé si Jesseho s Avou užívám tak nějak více

Ewe291
05.11.2022 1 z 5

(SPOILER) No je toto mozne? Uz som asi precitala mnoho knih ale toto je na mna prosto prilis.
Zaciatok kde je Ava chudatko totalna troska, preco mi toto autorka robi? Ta jej spolubyvajuca a kamaratka to ma byt co?! Veselo si ide do Sidla a je uplne v pohode a nic nevysvetli a Ava to berie uplne v pohode no to isto. Jesse sa zlozi lebo ho opustila, fajn ako to ako-tak chapem ale zrazu s nim ostava a nechava sa ..... ehm a popritom ako ona nemoze a nechce ale BUM on sa jej pripomenie a vsetko je super. A znova je tu chcem nechcem ....... Preboha ved ta zenska je tupa a to neznasam v knihach.
Pripominanie sexom? Ona sa na to stazuje a zrazu je ako bezducha babka, prosim Vas to aj funguje? Ak ano opravte ma. Jesseho som asi viac chapala ako Avu. Plus vraj je jeden alkoholik ale podla mna to bola ona. Preboha ta zenska nevie sama co chce a vzdy si protireci. A ta jej kamoska to je tiez nieco, ako ja mat taku kamaratku kopnem ju do riti.Bud zacinam mat dost takychto knih alebo to neviem brat s nadhladom aj ked sa snazim, pretoze ako vsetci vravia, ze je Jesse pohodak tak ja by som ho dala na liecenie a Ava? Dospela 26 rocna zena a spravanie ma akoby mala malinke IQ, rozhovory, ktore som nechapala a krutila nad nimi hlavou. A zacinam mat pocit, ze autorky na tieto knihy idu len podla jednej sablony. On milionar, frajer, sebavedomy a suknickar a ona "uspesna" sebavedoma zena, stretnu sa a BUM on precitne a ona strati IQ aj rozum a to mi uz zacina liezt hore krkom. Mam rada ked je chlap vlastnicky k zene ktoru miluje, ale neznasam ked zena osprostie. Prosto Ava a jej kamaratky mi nesadli uz od prvej casti a odolavam tomu aby som knihu zavrela. Za dalsie komunikacia je u nich dvoch ako ked sa dohaduje s dietatom o hracku ktoru mu nekupite vlastne aj ta je lepsia ako to co predvadzaju Jesse a Ava. Recenziu davam uz teraz pretoze nebudem menit nic co som napisala. Nehovorim, ze je to zle ale take tupe hlavne hrdinky mi to riadne zneprijemnuju

moma08
30.08.2022 3 z 5

Já si nemůžu pomoct, ale mě tenhle díl přišel o půl hvězdičky slabší než ten první, jelikož mě rozčilovala hlavní hrdinka svým chováním, neměla snad žádnou důstojnost.
Jinak ano byla to jízda, dobře se to četlo, ale mě to přišlo zbytečné (co se týče stran) dlouhé.
Moc se mi nechce do posledního dílu, ale dám se do boje a jdu na to, možná překvapí.

Slunečnice322
20.04.2022 5 z 5

Druhý díl je ještě lepší než první! To je ale jízda!

Ralemo
31.01.2022 5 z 5

Tuto trilogii už jsem četla asi před pěti lety. Každopádně jsem na tyto knihy narazila znovu a pustila se do nich. Jedním slovem bomba! Knihy se mi líbily stejně jako před pár lety. Napsané nádherně, do detailu. Ano spousta sexu, pořád, všude a kdykoli se Jess a Ava pohádali. Každopádně to k těmto knihám prostě patří. Příběh se spoustou zápletek, neustálých bojů mezi hlavními hrdiny, každopádně postupně se všechny tajemství odkrývají a knihy jsou o to zajímavější a napjatější. Jessovo neustálé kontrolování situace a Avyno neustálé vzdorování je vážně k pobavení. Určitě tyto knihy nepotěší každého, každopádně někdy je potřeba vypnout realitu a pustit se do čtení těchto příběhů. Za mě si celá série zaslouží všechny hvězdy. Nakonec šťastný happy end se vším všudy! :)

Adriana21
20.09.2021 1 z 5

(SPOILER) Pomoc!!! Tahle knížka mě naprosto sra.. Už první díl mě vytáčel k nepříčetnosti, ale druhý to ještě víc vyšperkoval. Hlavní postavy jsou svým chováním příšerné. Ava, na to že má být chytrá a velice dobrá v práci, tak s Jessem je naprostá přiťápnutá pipina která si nechá všechno líbit a ještě si kolikrát za Jesseho chování přikládá vinu. Ta ženská by se měla vzpamatovat. A pak tu máme vyšinutého Jesse, který chce mít neustálou kontrolu nad Avou, říká ji, co může a nemůže, kam může jít... Je to naprostý magor. Na Avu se pomalu ani nemůže podívat žádný chlap, zato on, když byl chvilku bez ní šukal všechny možné baby a přitom pak Avě tvrdil, jak ji miluje. Pokrytec jeden. A pak se ještě nechá bičovat od té hnusoty Sarah? Si dělá srandu ne! A co pak udělá ta slepice Ava? Nechá se zbičovat taky. Kdyby byla anketa o nejpříšernější knižní postavy, tak Ava s Jessem to u mě určitě vyhrají.
Dávám jednu hvězdičku, protože nerada o nějaké knize říkám, že je odpad, ale tahle k tomu nemá daleko.

Lee7
20.07.2021 3 z 5

Díl byl zajímavější než první. Ale asi mi pro tentokrát plně nesedl styl autorky, i když ji mám ráda.

jandas
17.08.2020

Nevíte někdo kde se dá sehnat tento a poslední díl jako eknihu?

janina66
10.08.2020 4 z 5

Tak tento druhý díl, jako většina, se mi líbil o hodně více. Celkově byl děj pestrý a svižnější, než v úvodní části. Samozřejmě je to erotická série, tak nemůžeme čekat, něco jiného. Něco málo se dovíme z minulosti Jesseho. Co hodnotím mínusově, je počet stran. Některé scény jsou zbytečně natahovány. Ale jinak se mi kniha líbila.

AliceTief
29.06.2020 4 z 5

Tady už to dává taky trošku větší smysl, i když je to ještě více nereálnější =) ale aspoň se rychle čte i při takovém množství stran

jinbr
09.04.2020 5 z 5

Tento díl už měl větší šťávu, i proto, že ten děj byl ve většině uveden v prvním díle. Myslím, že postavy byly dobře propracované a skýtaly rovněž náhled do rozmanitosti milostných vztahů a praktik. Zde už jsem taky mnohem více chápala majetnickost Jesseho. A myslím, že se ženám běžně muži bez sebevědomí nelíbí. Moc pěkné

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

DOPORUČUJI! ♥
První díl v sériích je vždy nejlepší, ale jsou i výjimky kdy se povedou i další díly. ☺

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Celá série je super, mohu jen doporučit!!!

niced
02.12.2019 3 z 5

Druhý díl hodnotím o něco lépe než první. Ava mě tady vytáčí o trochu míň než v předchozím dílu. Jenom mě čím dál tím víc unavuje její vztah k alkoholu. Už jsem se s tím setkala ve více knihách, o to mi to asi vadí víc. Ve 26 letech mi přijde, že se chová jako puberťačka, která se strašně chce poprvé opít. Jejich dohady jestli bude pít nebo ne, ona slíbí, že se nenapije a dvě minuty na to už si objednává víno. Ty její sliby potom vyznívají dost trapně, přitom ve svém věku nemá zapotřebí se někomu zodpovídat. Ale konečně se odhaluje něco o Jessem a jeho minulosti, takže to hodnotím jako posun.

JanaSustr
06.11.2019 2 z 5

Prijde mi trochu zbytečný díl, musela jsem se tím prolouskat, porad to same dokola. A konecne se vrham na posledni díl huraaa

Toledo
17.10.2019 2 z 5

Druhy dil hodnotim jako slabsi, protoze se tam opravdu porad opakuje to same. Kdyz jsem videla "tri", "dva", "jedna" chtelo se mi vytrhnout stranku, protoze to bylo snad v kazde kapitole. Jedine co me zaujalo byl zaver, tam bylo alespon trochu akce. Uvidime kam se bude ubirat posledni dil.

petraj30
15.10.2019

Po prvním díle přišlo velké zklamání.
Ava se nechová jako žena, ale jako slabá imitace ženy, proto to, co Jessemu všechno povoluje, dovoluje a odpouští.... nevím, jestli by tohle nějaká žena v dnešní době dovolila, a nebo je stejně vyšinutá jako Jessy.
Sice se to celkem dobře čte, ale je to téměř bez děje - je tam pořád to samé, takže druhý díl v podstatě ani nemusel být.
Zvědavost ze třetího dílu trošku opadla, ale i tak si to nenechám ujít, protože opravdu nesnáším rozečtené knihy, ale beru to hodně s rezervou....

jitka7
06.10.2019 1 z 5

Je to prostě erotický román, netřeba čekat víc. Nějaký děj to sice má, ale tak trošku slabota. Jako vážně sex na 5 stránek, strašné. Mě osobně to začalo všechno nudit, spýívat. A počítání...tři, dva, jdna a pak jako trest ji všuká rozum do hlavy. No, jelikož ten trest měl vždycky podobný průběh (jak říkám, často to pak splyne, takže nepoznáte rozdíl mezi sexem 1 a 50), tak už jsem jen valila oči, když začal počítat. Ava je tak trošku otravná, hysterická a naivní blbka. A Jesse je notorický děvkař, alkoholik, lhář a já nevím, co všechno ještě. Tento díl mě už nebavil. Šla jsem se teda jako pustit ještě do třetího, abych tak nějak zjistila, co všechno se ještě dozvím. Ale za dva dny nebudu vědět, o čem to bylo.

janasim
17.02.2019 4 z 5

Tuto knihu je třeba brát jako erotický román. Pokud od ní nečekáte nic víc, pak jistě budete spokojeni. Určitě ale nehledejte příběh, který by vás oslnil. Prostě jde o sex.

erotika

Jodi Ellen Malpas